preload preload preload

Mikronis kup 2012 – konačan poredak i rejting

December 3rd, 2012

Ime i prezime          Škola,naselje            Bod/$

1 Muha Miljenko       I.OŠ Dugave, Dugave                7/116$
2 Smetiško Josip      OŠ G. Krkleca, Travno              6/115$
3 Šitić Renata            OŠ G.Krkleca, Travno                6/114$
4 Muha Magdalena I.OŠ Dugave, Dugave                  6/113$
5 Paradžik Berislav I.OŠ Dugave, Dugave                 6/112$
6 Počivavšek Dora I.OŠ Dugave, Dugave                  6/111$
7 Njire Karlo             I.OŠ Dugave, Dugave                 5,5/110$
8 Škarić Grigor        OŠ G.Krkleca, Travno                 5,5/109$
9 Stanić Mario        OŠ Brezovica, Brezovica             5/108$
10 Kučan Ivan        OŠ Zapruđe,Zapruđe                   5/107$
11 Smetiško Marija OŠ G.Krkleca, Travno                5/106$
12 Maravić Ivan      OŠ Odra,Odra                                5/105$
13 Ovčarić Tomislav I.OŠ Dugave, Dugave              5/104$
14 Šitić Želimir          OŠ G.Krkleca, Travno               5/103$
15 Sarapa Dean          I.OŠ Dugave, Dugave                5/102$
16 Burgler Filip         OŠ F.Galovića, Dugave             5/101$
17 Babić Adrian        OŠ F.Galovića, Dugave            5/100$
18 Pavičić Filip         OŠ Sveta Klara, Klara                5/99$
19 Resner Simon      OŠ Braće Radić, Botinec           5/98$
20 Šćulac Zvonimir OŠ F.Galovića, Dugave             5/97$
21 Marković Matej    I.OŠ Dugave, Dugave               5/96$
22 Dumić Denis         I.OŠ Dugave, Dugave                5/95$
23 Smetiško Lucija   OŠ G.Krkleca, Travno               5/94$
24 Krušlin Karlo        I.OŠ Dugave, Dugave               4,5/93$
25 Brletić Krešimir   OŠ Brezovica, Brezovica          4,5/92$
26 Adžaga Sven         OŠ Brezovica, Brezovica           4,5/91$
27 Vilenica Filip       I.OŠ Dugave, Dugave                 4,5/90$
28 Marijanović Antonija I.OŠ Dugave, Dugave        4,5?/89$
29 Šiller Bruno           OŠ V.Holjevca, Siget                  4,5/88$
30 Weiser Karlo        I.OŠ Dugave, Dugave                   4/87$
31 Halužan Luka         I.OŠ Dugave, Dugave                 4/86$
32 Kos Lovro               OŠ V.Holjevca, Siget                  4/85$
33 Maurović Marko   OŠ G.Krrkleca, Travno              4/84$
34 Cetina Sven            OŠ G.Krkleca, Travno                  4/83$
35 Janić Mislav           OŠ Zapruđe,Zapruđe                   4/82$
36 Marijanović Marija I.OŠ Dugave, Dugave               4/81$
37 Ćosić7c Ivan         I.OŠ Dugave, Dugave                    4/80$
38 Bešlić Nikola          I.OŠ Dugave, Dugave                    4/79$
39 Smetiško Renata    Travno – vrtić                                 4/78$
40 Tambača Jagor     OŠ V.H, Siget                                     4/77$
41 Golubar Marko      OŠ Brezovica, Brezovica               4/76$
42 Žarković Stjepan   I.OŠ Dugave, Dugave                    4/75$
43 Bešlić Petar            I.OŠ Dugave, Dugave                     4/74$
44 Rajtarić Sandi      OŠ Sveta Klara, Klara                      4/73$
45 Cvetković Božo OŠ Odra,Odra                                        4/72$
46 Krilčić Filip          I.OŠ Dugave, Dugave                        4/71$
47 Šooš Frano           OŠ Mladost, Utrine                           4/70$
48 Bikić Tomislav    OŠ Sveta Klara, Klara                        4/69$
49 Bokšić Ivan           I.OŠ Dugave, Dugave                       4/68$
50 Poredski Matija  OŠ Brezovica, Brezovica                 4/67$
51 Kolovrat Bruno  OŠ Odra                                                  3,5/66$
52 Poredski Antonio OŠ Brezovica, Brezovica              3,5/65$
53 Baković Ivan      OŠ F.Galovića,Dugave                      3,5/64$
54 Brajdić Viktor    OŠ Sveta Klara, Klara                        3,5/63$
55 Blažević Luka     I.OŠ Dugave, Dugave                        3,5/62$
56 Pajtlar Filip         I.OŠ Dugave, Dugave                         3,5/61$
57 Balatinec Lucijan I.OŠ Dugave, Dugave                      3,5/60$
58 Tolić Antonio     OŠ G.Krkleca, Travno                        3,5/59$
59 Todorić Krešimir I.OŠ Dugave, Dugave                      3,5/58$
60 Pervan Luka        I.OŠ Dugave, Dugave                         3,5/57$
61 Gluvić Karlo        OŠ Brezovica, Brezovica                   3,5/56$
62 Štimac Ela            I.OŠ Dugave, Dugave                          3,5/55$
63 Bikić Luka            OŠ Sveta Klara, Klara                          3/54$
64 Vrban Jakov        I.OŠ Dugave, Dugave                         3/53$
65 Golubar Matija   OŠ Brezovica, Brezovica                     3/52$
66 Počinok Luka      OŠ Trnsko,Trnsko                                 3/51$
67 Miholić Lorena OŠ Sveta Klara, Klara                            3/50$
68 Petrinović Martin I.OŠ Dugave, Dugave                       3/49$
69 Kelentrić Karlo   OŠ Sveta Klara, Klara                          3/48$
70 Pavičić Ana Marija OŠ Sveta Klara, Klara                     3/47$
71 Mandić Filip        OŠ Brezovica, Brezovica                     3/46$
72 Mikacinić Stella  OŠ Ive Andrića, Sopot                         3/45$
73 Gedžić Erik          OŠ Brezovica, Brezovica                      3/44$
74 Počivavšek Jan   I.OŠ Dugave, Dugave                            3/43$
75 Stipetić Luka      OŠ F.Galovića,Dugave                            3/42$
76 Burgler Matija   OŠ F.Galovića, Dugave                           3/41$
77 Bavčević Ante   I.OŠ Dugave, Dugave                              3/40$
78 Vranić Juraj      OŠ F.Galovića, Dugave                            3/39$
79 Koštić Dino       I.OŠ Dugave, Dugave                                3/38$
80 Basara Marija   I.OŠ Dugave, Dugave                                 3/37$
81 Brletić Trpimir OŠ Brezovica, Brezovica                          3/36$
82 Bašić Etien         I.OŠ Dugave, Dugave                                 3/35$
83 Tolić Ivan         OŠ Brezovica, Brezovica                           3/34$
84 Draganović Lovro OŠ Mladost, Utrine                             2,5/33$
85 Brajković Jakov I.OŠ Dugave, Dugave                             2,5/32$
86 Tolić Josip OŠ Sveta Klara, Klara                                        2,5/31$
87 Sivrić Ivana I.OŠ Dugave, Dugave                                      2,5/30$
88 Baljak Emma OŠ Sveta Klara, Klara                                    2,5/29$
89 Marković Dominik I.OŠ Dugave, Dugave                         2,5/28$
90 Paradžik Ana   I.OŠ Dugave, Dugave                                 2.5/27$
91 Šajnić Sara        OŠ Sveta Klara, Klara                                 2,5/26$
92 Mikacinić Mislav OŠ Ive Andrića, Sopot                         2,5/25$
93 Musulin Nikola I.OŠ Dugave, Dugave                                2,5/24$
94 Bedeković Denis I.OŠ Dugave, Dugave                             2,5/23$
95 Barišić Fran        I.OŠ Dugave, Dugave                                2/22$
96 Bugarin Luka      I.OŠ Dugave, Dugave                                2/21$
97 Svržnjak Matej   I.OŠ Dugave, Dugave                               2/20$
98 Tovilo Lucija      OŠ Sveta Klara, Klara                                2/19$
99 Gržan Marin      OŠ Brezovica, Brezovica                            2/18$
100 Kralik Ivor     OŠ F.Galovića, Dugave                                2/17$
101 Zrnić Pavel     OŠ V.Holjevca, Siget                                     2/16$
102 Mršić Josip    OŠ V.Holjevca, Siget                                     2/15$
103 Bartolinčić Denis I.OŠ Dugave, Dugave                            2/14$
104 Mandić Tomislav OŠ Brezovica, Brezovica                     2/13$
105 Mohorko Ivan I.OŠ Dugave, Dugave                                 2/12$
106 Aždajić Benjamin I.OŠ Dugave, Dugave                           2/11$
107 Topić Jakov    OŠ Brezovica, Brezovica                            2/10$
108 Marić Toni       I.OŠ Dugave, Dugave                                   2/9$
109 Počivavšek Filip I.OŠ Dugave, Dugave                             1,/8$
110 Kljajić Filip       I.OŠ Dugave, Dugave                                  1,5/7$
111 Drakulić Luka I.OŠ Dugave, Dugave                                     1,5/6$
112 Glavaš Lucija OŠ Mladost, Utrine                                          1/5$
113 Ćosić Ivan       I.OŠ Dugave, Dugave                                      1/4$
114 Livaja Filip     OŠ Brezovica, Brezovica                                1/3$
115 Jakovljević Luka I.OŠ Dugave, Dugave                              0,5/2$
116 Roller Gabriel  I.OŠ Dugave, Dugave                                   0,5/1$

Slike na Picassawebu – POGLEDAJTE

Rezultati po kolima – DOWNLOAD

Komentiranje nedozvoljeno.