preload preload preload

Archive for November, 2013

Konačni poredak – Dugave open 2013.

Sunday, November 24th, 2013

XII Ekipno Prvenstvo Osnovnih Škola Novog Zagreba – Dugave Open 2013.

Konačan poredak

Mjesto Ekipa (škola) + = – MB Bodovi
1 OŠ Gustava Krkleca 1 5 0 0 10 28
2 OŠ Frana Galovića 1 4 0 1 8 25
3 I. OŠ Dugave – Kraljevi 4 0 1 8 221?
4 OŠ Trnsko 3 0 2 6 18
5 OŠ Sveta Klara – Zapad 2 2 1 6 17
6 OŠ Sveta Klara – Istok 2 2 1 6 161?
7 OŠ Brezovica I. 3 0 2 6 16
8 OŠ Ive Andrića 3 0 2 6 15
9 I. OŠ Dugave – Lovci 3 0 2 6 121?
10 I. OŠ Dugave – Dame 1 3 1 5 13
11 OŠ Sveta Klara – Jug 2 1 2 5 121?
12 OŠ Brezovica – Poletarci 2 0 3 4 16
13 OŠ Zapruđe 1 2 2 4 15
14 OŠ Gustava Krkleca 2 2 0 3 4 14
15 OŠ Većeslava Holjevca 2 0 3 4 13
16 OŠ Braće Radić 2 0 3 4 111?
17 OŠ Odra 5 2 0 3 4 11
18 OŠ Mladost 1 0 4 2 91?
19 OŠ Sveta Klara – Sjever 1 0 4 2 9
20 OŠ Frana Galovića 2 0 0 5 0 4

Oznake:

+ Broj dobivenih mečeva
= Broj neriješenih mečeva
– Broj izgubljenih mečeva
MB Meč bodovi (2 za pobjedu, 1 za neriješeno, 0 za poraz)

Konačni poredak Mikronis 2013.

Sunday, November 24th, 2013

Mjesto Ime Rtg Klub Rođ Gr Bod BH.
1 Miljenko Muha 1937 I. OŠ Dugave 04.07.2000 7b 7,0 27,0
2 Berislav Paradžik 1778 I. OŠ Dugave 27.06.1999 8c 6,0 24,0
3 Josip Smetiško 1759 OŠ Gustava Krkleca 23.12.2002 4c 6,0 22,5
4 Matej Marković 1725 I. OŠ Dugave 26.05.2001 6c 6,0 21,0
5 Karlo Njire 1758 I. OŠ Dugave 03.06.1999 8c 6,0 19,0
6 Marija Smetiško F 1716 OŠ Gustava Krkleca 30.08.2001 6d 5,5 25,5
7 Mario Stanić 1973 OŠ Brezovica 03.07.1999 8c 5,5 23,5
8 Zvonimir Šćulac 1907 OŠ Frana Galovića 08.05.2000 7b 5,5 21,0
9 Denis Dumić 1839 I. OŠ Dugave 11.11.2000 7a 5,0 23,5
10 Filip Bürgler 1803 OŠ Frana Galovića 24.04.2001 6b 5,0 23,0
11 Želimir Šitić 1822 OŠ Gustava Krkleca 28.01.2002 6c 5,0 23,0
12 Stjepan Žarković 1716 I. OŠ Dugave 18.10.2001 6a 5,0 20,5
13 Vili Vasilijević 1600 GOST 22.07.2007 vrtić 5,0 20,5
14 Karlo Krušlin 1693 I. OŠ Dugave 16.11.2004 3b 5,0 20,5
15 Adrian Babić 1770 OŠ Frana Galovića 02.08.2001 6b 5,0 20,0
16 Ivan Kučan 1761 Gornjogradska gimnazija 26.12.1996 S2b 5,0 20,0
17 Renata Šitić F 1822 OŠ Gustava Krkleca 04.09.2000 7a 5,0 19,5
18 Sven Cetina 1722 OŠ Gustava Krkleca 13.08.2003 4d 5,0 19,5
19 Ivan 8c Ćosić 1727 I. OŠ Dugave 22.07.1999 8c 5,0 19,0
20 Krešimir Brletić 1692 OŠ Brezovica 16.04.2000 7c 5,0 17,5
21 Filip Krilčić 1671 I. OŠ Dugave 22.08.2002 5a 4,5 22,0
22 Ivan Maravić 1705 OŠ Odra 02.01.2004 4b 4,5 22,0
23 Filip Vučić 1600 OŠ Trnsko 13.12.2004 3b 4,5 21,5
24 Karlo Weiser 1940 XIII Gimnazija 07.07.1995 S4c 4,5 21,0
25 Domagoj Beranek 1600 OŠ Sveta Klara 04.12.2000 7a 4,5 19,0
26 Danijel Tumir 1600 OŠ Frana Galovića 23.10.2001 6a 4,5 17,0
27 Filip Mandić 1646 OŠ Brezovica 20.01.2004 3h 4,5 16,0
28 Ivica Patrun 1600 OŠ Gustava Krkleca 21.02.2005 2a 4,5 15,5
29 Alen Zbiljski 1648 I. OŠ Dugave 04.03.2000 8a 4,0 22,5
30 Ana Marija Pavičić F 1647 OŠ Sveta Klara 10.06.2000 7b 4,0 21,5
31 Gabriel Janjić 1600 OŠ Ive Andrića 15.06.2002 5c 4,0 21,0
32 Tea Stojanović F 1621 I. OŠ Dugave 12.03.2001 7a 4,0 21,0
33 Luka Zirdum 1600 OŠ Sveta Klara 19.06.2002 5b 4,0 20,0
34 Ivan Vraneša 1600 OŠ Odra 30.06.2004 3b 4,0 20,0
35 Marko Subašić 1600 OŠ Sveta Klara 22.09.2003 4c 4,0 19,0
36 Sven Adžaga 1691 OŠ Brezovica 30.07.2002 5e 4,0 18,5
37 Jagor Tambača 1600 OŠ Većeslava Holjevca 04.01.2005 3 4,0 18,5
38 Marko Golubar 1676 OŠ Brezovica 17.01.2000 7c 4,0 18,5
39 Nikolina Micek F 1678 I. OŠ Dugave 15.10.1999 8b 4,0 18,0
40 Anamaria Pavlek F 1742 Gornjogradska gimnazija 29.09.1995 S4a 4,0 17,5
41 Stella Mikacinić F 1645 OŠ Ive Andrića 27.12.2002 5a 4,0 17,5
42 Simon Resner 1825 OŠ Braće Radić 11.05.2002 5a 4,0 17,5
43 Renata Smetiško F 1678 Travno 01.08.2007 vrtić 4,0 17,0
44 Krešimir Todorić 1673 I. OŠ Dugave 31.07.1999 8b 4,0 16,5
45 Bruno Pavlenić 1600 OŠ Ive Andrića 29.10.2001 6c 4,0 16,5
46 Luka Halužan 1686 I. OŠ Dugave 28.03.2004 3b 4,0 16,5
47 Mislav Mikacinić 1625 OŠ Ive Andrića 03.05.2005 2a 4,0 16,5
48 Antonija Marijanović F 1734 I. OŠ Dugave 26.07.2000 7a 4,0 16,0
49 Lovro Kos 1685 OŠ Većeslava Holjevca 20.05.2000 7a 4,0 14,5
50 Nikola Bešlić 1691 I. OŠ Dugave 29.04.2002 5a 4,0 13,5
51 Bruno Kolovrat 1666 OŠ Odra 29.03.2003 4b 3,5 21,5
52 Petar Bešlić 1738 I. OŠ Dugave 15.06.1999 8a 3,5 20,0
53 Božo Cvetković 1672 OŠ Odra 25.09.2003 4b 3,5 19,0
54 Ana Kolovrat F 1600 OŠ Odra 28.04.2005 1b 3,5 19,0
55 Petar Perkov 1600 OŠ Zapruđe 20.11.2001 6b 3,5 18,0
56 Luka Počinok 1651 OŠ Trnsko 03.09.2003 4c 3,5 17,0
57 Mia Benceković F 1600 I. OŠ Dugave 09.03.2002 6c 3,5 17,0
58 Luka Blažević 1704 I. OŠ Dugave 17.10.1999 8a 3,5 17,0
59 Ivan Bokšić 1668 I. OŠ Dugave 02.03.2004 4b 3,5 16,5
60 Ivan Šćulac 1600 OŠ Frana Galovića 17.09.2002 5a 3,5 16,5
61 Laura Badrov F 1600 OŠ Sveta Klara 27.10.2001 6c 3,5 16,0
62 Filip Vilenica 1690 I. OŠ Dugave 14.01.2005 3c 3,5 16,0
63 Mislav Klepac 1600 OŠ Gustava Krkleca 05.12.2004 3b 3,5 15,0
64 Stjepan Švabenic 1600 I. OŠ Dugave 07.12.2004 3b 3,5 14,0
65 Leonardo Navijalić 1600 OŠ Sveta Klara 09.04.2003 4b 3,0 21,5
66 Toni Bucković 1600 OŠ Većeslava Holjevca 10.08.2004 3a 3,0 20,0
67 Lana Božić F 1600 OŠ Trnsko 23.11.2013 3b 3,0 19,0
68 Lorena Miholić F 1650 OŠ Sveta Klara 01.10.2000 7a 3,0 19,0
69 Mislav Janić 1682 OŠ Zapruđe 27.01.2000 6a 3,0 18,5
70 Marin Gržan 1618 OŠ Brezovica 19.08.2004 3HL 3,0 18,5
71 Bruno Bortek 1600 OŠ Gustava Krkleca 14.07.2004 3c 3,0 18,5
72 Matija Bürgler 1641 OŠ Frana Galovića 07.04.2004 3a 3,0 18,0
73 Karlo Kelentrić 1648 OŠ Sveta Klara 08.12.2000 7b 3,0 18,0
74 Elma Vuran F 1600 OŠ Sveta Klara 04.02.2004 4b 3,0 17,0
75 Matea Cvrtak F 1600 OŠ Sveta Klara 19.07.2002 5c 3,0 16,5
76 Tomislav Bikić 1669 OŠ Sveta Klara 08.02.2001 7b 3,0 16,5
77 Bruna Novak F 1600 GOST 17.07.2003 4a 3,0 15,5
78 Marko Štrk 1600 I. OŠ Dugave 20.02.2002 6b 3,0 15,5
79 Lucija Blažan F 1600 OŠ Sveta Klara 18.01.2002 6c 3,0 15,5
80 Ivan Mohorko 1631 I. OŠ Dugave 16.07.1999 8c 3,0 15,0
81 Lejla Vuran F 1600 OŠ Sveta Klara 04.02.2004 4b 3,0 13,5
82 Marijana Piljić F 1600 OŠ Sveta Klara 09.05.2001 7b 3,0 13,0
83 Maksim Pavlenić 1600 OŠ Ive Andrića 20.01.2005 3c 2,5 18,5
84 Jakov Vrban 1653 I. OŠ Dugave 29.07.1999 8b 2,5 18,0
85 Matija Golubar 1652 OŠ Brezovica 30.06.2004 3HL 2,5 17,0
86 Hrvoje Javorović 1600 OŠ Gustava Krkleca 10.01.2005 3b 2,5 16,0
87 Gabrijela Ljubić F 1600 OŠ Sveta Klara 24.02.2005 3c 2,5 14,0
88 Filip Pajtler 1661 I. OŠ Dugave 11.11.2000 7a 2,5 14,0
89 Gabriel Roller 1601 I. OŠ Dugave 04.09.2004 3c 2,5 13,5
90 Tibor Smadilo Rališ 1600 OŠ Gustava Krleca 08.10.2005 2d 2,5 13,5
91 Tina Baljak 1600 OŠ Sveta Klara 28.09.2003 4b 2,5 13,0
92 Ante Bavčević 1683 I. OŠ Dugave 01.12.1999 8c 2,5 12,5
93 Oton Roko Rodić 1600 OŠ Gustava Krkleca 22.01.2005 2c 2,5 10,5
94 Fran Beranek 1600 OŠ Sveta Klara 25.03.2003 5a 2,0 19,0
95 Luka Bugarin 1621 I. OŠ Dugave 01.08.2000 7a 2,0 18,0
96 Mia Kramarić F 1600 I. OŠ Dugave 26.02.2002 6b 2,0 17,5
97 Deniz Brukner F 1600 I. OŠ Dugave 22.05.2002 5a 2,0 17,0
98 Ognjen Škarić 1600 OŠ Gustava Krkleca 21.01.2005 3c 2,0 15,5
99 Rebecca Blažan F 1600 OŠ Sveta Klara 28.01.2005 3a 2,0 14,5
100 Katarina Novak F 1600 I. OŠ Dugave 05.12.2001 6b 2,0 14,0
101 Tomislav Mandić 1600 OŠ Brezovica 03.03.2005 3HL 2,0 13,0
102 Mihovil Tomašević 1600 OŠ Sveta Klara 06.11.2003 4b 2,0 12,5
103 Frana Bolješić F 1600 I. OŠ Dugave 22.08.2001 6b 2,0 11,5
104 Trpimir Brletić 1636 OŠ Brezovica 02.01.2005 3HL 2,0 11,5
105 Ivan Arsov 1600 I. OŠ Dugave 24.01.2000 8c 2,0 10,5
106 Lorena Župančić F 1600 OŠ Sveta Klara 04.01.2006 2a 2,0 9,0
107 Petra Malbaša F 1600 OŠ Gustava Krkleca 09.07.2003 4c 1,5 15,5
108 Luka Bucković 1600 OŠ Većeslava Holjevca 07.11.2006 1a 1,5 13,5
109 Nika Miholić F 1600 OŠ Sveta Klara 06.04.2005 2a 1,5 11,5
110 Luka Jakovljević 1600 OŠ Brezovica 16.08.2003 4HL 1,0 17,0
111 Bruna Miholić F 1600 OŠ Sveta Klara 06.04.2005 2a 1,0 13,5
112 Igor Sučić 1600 OŠ Brezovica 27.04.2005 3HL 0,5 13,0
113 Filip Kljajić 1608 I. OŠ Dugave 07.02.2000 8c 0,0 10,5

REJTING DUGAVE OPEN 2002. -2013.

Monday, November 11th, 2013

DUGAVE OPEN
EKIPNO ŠAHOVSKO PRVENSTVO
OSNOVNIH ŠKOLA NOVOGA ZAGREBA

POREDAK
DUGAVE OPEN 2002.

1. I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI)        4€
2. OŠ ZAPRUĐE                         3€
3. OŠ OTOK                            2€
4. OŠ GUSTAVA KRKLECA        1€

POREDAK
DUGAVE OPEN 2003.

1. OŠ GUSTAVa KRKLECa                6€
2. OŠ BRAĆE RADIĆ                    5€
3. I. OŠ  DUGAVE  (KRALJEVI)            4€
4. OŠ ZAPRUĐE                        3€
5. I.  OŠ  DUGAVE (dame)            2€
6. OŠ  OTOK                                  1€

REJTING
2002./2003.

1.I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI)              8€
2.OŠ GUSTAVA KRKLECA               7€
3.OŠ ZAPRUĐE                                   6€
4.OŠ BRAĆE RADIĆ                           5€
5.OŠ OTOK                                       3€
6.I. OŠ DUGAVE (dame)                   2€

POREDAK
DUGAVE OPEN 2004.

1.    I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI)         8€
2.    OŠ GUSTAVA KRKLECA         7€
3.    OŠ ZAPRUĐE                            6€
4.    OŠ BRAĆE RADIĆ                     5€
5.    I. OŠ DUGAVE (dame)                4€
6.    OŠ OTOK                                 3€
7.    OŠ IVE ANDRIĆA                     2€
8.    OŠ FRANA GALOVIĆA                 1€

REJTING
2002./2003./2004

1. I. OŠ DUGAVE(KRALJEVI)           16€
2. OŠ GUSTAVA KRKLECA                 14€
3. OŠ ZAPRUĐE                               12€
4. OŠ BRAĆE RADIĆ                           10€
5. I. OŠ DUGAVE (dame)                    6€
6. OŠ OTOK                                    6€
7. OŠ IVE ANDRIĆA                            2€
8. OŠ FRANA GALOVIĆA                    1€

POREDAK
DUGAVE OPEN 2005.

1.    I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI)                  8€
2.    OŠ GUSTAVA KRKLECA                    7€
3.    OŠ BRAĆE RADIĆ                            6€
4.    OŠ ZAPRUĐE                                5€
5.    OŠ FRANA GALOVIĆA                     4€
6.    OŠ TRNSKO                                         3€
7.    OŠ IVE ANDRIĆA                             2€
8.    I. OŠ DUGAVE(dame)                              1€

REJTING
2002./2003./2004./2005.

1.    I. OŠ DUGAVE(KRALJEVI)                24€
2.    OŠ GUSTAVA KRKLECA                    21€
3.    OŠ ZAPRUĐE                                        17€
4.    OŠ BRAĆE RADIĆ                                16€
5.    I. OŠ DUGAVE (dame)                            7€
6.    OŠ OTOK                                                 6€
7.    OŠ FRANA GALOVIĆA                          5€
8.    OŠ IVE ANDRIĆA                                   4€
9.    OŠ TRNSKO                                             3€
POREDAK
DUGAVE OPEN 2006.
1.    OŠ GUSTAVA KRKLECA                        8€
2.    I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI)                   7€
3.    I. OŠ DUGAVE (LOVCI)                          6€
4.    OŠ TRNSKO                                              5€
5.    OŠ BRAĆE RADIĆ                                    4€
6.    OŠ ZAPRUĐE                                            3€
7.    I. OŠ DUGAVE(dame)                               2€
8.    OŠ FRANA GALOVIĆA                           1€

REJTING
2002./2003./2004./2005/2006.

1.      I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI)              31€
2.      OŠ GUSTAVA KRKLECA                  29€
3.      OŠ BRAĆE RADIĆ                             20€
4.      OŠ ZAPRUĐE                                     20€
5.      I. OŠ DUGAVE (Dame)                           9€
6.      OŠ TRNSKO                                         8€
7.       I. OŠ DUGAVE(LOVCI)                     6€
8.      OŠ   FRANA GALOVIĆA                       6€
9.      OŠ OTOK                                           6€
10.     OŠ IVE ANDRIĆA                            4€
POREDAK
DUGAVE OPEN 2007
1.I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI)              24.5 / (8€)
2. OŠ TRNSKO                                          22 / (7€)
3. I. OŠ DUGAVE (LOVCI)                      17 / (6€)
4. OŠ BREZOVICA                                14.5 / (5€)
5. I. OŠ DUGAVE (dame)                      14.5 / (4€)
6. OŠ MLADOST                                       14 / (3€)
7. OŠ IVE ANDRIĆA                               9.5 / (2€)
8. OŠ FRANA GALOVIĆA                        4 / (1€)
REJTING
2002./2003./2004./2005./2006./2007.

1. I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI)            39€
2. OŠ GUSTAVA KRKLECA          29€
3. OŠ BRAĆE RADIĆ                    20€
4. OŠ ZAPRUĐE                      20€
5. OŠ TRNSKO                        15€
6. I. OŠ DUGAVE (DAME)                   13€
7. I. OŠ DUGAVE (LOVCI)                    12€
8. OŠ FRANA GALOVIĆA                 7€
9. OŠ OTOK                               6€
10. OŠ IVE ANDRIĆA                   6€
11. OŠ BREZOVICA                   5€
12. OŠ MLADOST                           3€

POREDAK
DUGAVE OPEN 2008

1.OŠ TRNSKO  [TRNSKO]                               25.5 / (10€)
2. I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI)[DUGAVE]               24.5 / (9€)
3.I. OŠ DUGAVE (DAME)[DUGAVE]                        15.5 / (8€)
4.OŠ BRAĆE RADIĆ[BOTINEC]                               15.5 / (7€)
5.I. OŠ DUGAVE (LOVCI)[DUGAVE]                       14   /  (6€)
6.OŠ MLADOST[UTRINE]                                         13.5 / (5€)
7.OŠ FRANA GALOVIĆA [DUGAVE] /                     13  /  (4€)
8.OŠ GUSTAVA KRKLECA [TRAVNO] /                  12  / (3€)
9.OŠ IVE ANDRIĆA [SOPOT]                                    11  / (2€)
10.OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA [SIGET]                5    / (1€)

REJTING
2002./2003./2004./2005./2006./2007./2008.

1. I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI) [DUGAVE]                      48€
2. OŠ GUSTAVA KRKLECA [TRAVNO]                          32€
3. OŠ BRAĆE RADIĆ [BOTINEC]                                       27€
4. OŠ TRNSKO [TRNSKO]                                               25€
5. I. OŠ DUGAVE (DAME) [DUGAVE]                              21€
6. OŠ ZAPRUĐE [ZAPRUĐE]                                            20€
7. I. OŠ DUGAVE (LOVCI)                                              18€
8. OŠ FRANA GALOVIĆA [DUGAVE]                              11€
9. OŠ IVE ANDRIĆA [SOPOT]                                            8€
10.OŠ MLADOST [UTRINE]                                              8€
11.OŠ OTOK [SLOBOŠTINA]                                          6€
12.OŠ BREZOVICA [BREZOVICA]                                   5€
13.OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA [SIGET]                       1€

POREDAK
DUGAVE OPEN 2009.

1.     I. OŠ DUGAVE – KRALJEVI [DUGAVE]    27,0          12€
2.     I. OŠ DUGAVE – DAME [DUGAVE]            18,5          11€
3.     OŠ BREZOVICA 2 [BREZOVICA]              16,0          10€
4.     OŠ BREZOVICA 1 [BREZOVICA]              15,5          9€
5.     OŠ BRAĆE RADIĆ [BOTINEC]                   15,0          8€
6.     OŠ ZAPRUĐE [ZAPRUĐE]                          14,            7€
7.     I. OŠ DUGAVE – LOVCI [DUGAVE]           14,5          6€
8.     OŠ VEČESLAVA HOLJEVCA [SIGET]      14,0          5€
9.     OŠ IVE ANDRIĆA [SOPOT]                        13,0          4€
10.     OŠ FRANA GALOVIĆA [DUGAVE]          12,0          3€
11.     OŠ MLADOST [UTRINE]                            10,5         2€
12.     OŠ SV. KLARA [KLARA]                            9,5          1€

REJTING
2002./2003./2004./2005./2006./2007./2008./2009.

1.    I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI) [DUGAVE]                         60€
2.    OŠ BRAĆE RADIĆ [BOTINEC]                                      35€
3.    OŠ GUSTAVA KRKLECA [TRAVNO]                             32€
4.    I. OŠ DUGAVE (DAME) [DUGAVE]                                 32€
5.    OŠ ZAPRUĐE [ZAPRUĐE]                                                   27€
6.    OŠ TRNSKO [TRNSKO]                                                      25€
7.    I. OŠ DUGAVE (LOVCI)[DUGAVE]                                24€
8.    OŠ BREZOVICA I.  [BREZOVICA]                                    14€
9.    OŠ FRANA GALOVIĆA [DUGAVE]                                14€
10. OŠ IVE ANDRIĆA [SOPOT]                                           12€
11.     OŠ BREZOVICA II. [BREZOVICA]                                    10€
12. OŠ MLADOST [UTRINE]                                               10€
13. OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA [SIGET]                         6€
14. OŠ OTOK [SLOBOŠTINA]                                        6€
15. OŠ SV. KLARA [KLARA]                                      1€
POREDAK
DUGAVE OPEN 2010.

1. OŠ BREZOVICA – I.                   22        9€
2. I. OŠ DUGAVE – KRALJEVI     19,5     8€
3. OŠ BRAĆE RADIĆ                      18        7€
4. OŠ FRANA GALOVIĆA             17        6€
5. I.OŠ DUGAVE – DAME              15,5      5€
6. OŠ BREZOVICA – II.                  15,5     4€
7. OŠ ZAPRUĐE                               13,5     3€
8. OŠ GUSTAVA KRKLECA           9,5      2€
9. I. OŠ DUGAVE – LOVCI               7         1€

REJTING
2002./2003./2004./2005./2006./2007./2008./2009./2010.

1.   I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI) [DUGAVE]    68€
2.  OŠ BRAĆE RADIĆ [BOTINEC]                    42€
3. I. OŠ DUGAVE (DAME) [DUGAVE]              37€
4. OŠ GUSTAVA KRKLECA [TRAVNO]           34€
5. OŠ ZAPRUĐE [ZAPRUĐE]                             30€
6. OŠ TRNSKO [TRNSKO]                                  25€
7.I. OŠ DUGAVE (LOVCI)[DUGAVE]               25€
8.OŠ BREZOVICA I.  [BREZOVICA]                 23€
9.OŠ FRANA GALOVIĆA [DUGAVE]                20€
10.OŠ BREZOVICA II. [BREZOVICA]               14€
11.OŠ IVE ANDRIĆA [SOPOT]                           12€
12.OŠ MLADOST [UTRINE]                                10€
13.OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA [SIGET]          6€
14.OŠ OTOK [SLOBOŠTINA]                              6€
15. OŠ SV. KLARA [KLARA]                               1€
POREDAK
DUGAVE OPEN 2011.

MJESTO      EKIPA                          MB    BOD  DOLAR

1.    OŠ BRESTJE                              9          20             17€
2.    OŠ F. K. FRANKOPANA               8          20.5          16€
3.    OŠ D. DOMJANIĆA(kraljevi)        8          20,5          15€
4.    OŠ TRNSKO                          7          19             14€
5.    I OŠ DUGAVE – KRALJEVI          6          19             13€
6.    OŠ ZAPRUĐE                          6          18.5          12€
7.    OŠ BREZOVICA I                  6          18             11€
8.    OŠ PETRA ZRINSKOG                   5          16             10€
9.    OŠ D. DOMJANIĆA – DAME          5          13.5            9€
10.    OŠ GUSTAVA KRKLECA                  4      15               8€
11.    I OŠ DUGAVE – DAME              4          13               7€
12.    OŠ BRAĆE RADIĆ                           4          12               6€
13.    OŠ OTOK                              4          12               5€
14.    I OŠ DUGAVE – II.                      3          11.5            4€
15.    OŠ FRANA GALOVIĆA                  3          10               3€
16.    I OŠ DUGAVE – III.                      2          11.5            2€
17.    OŠ BREZOVICA II                          1          7.5              1€

REJTING
2002./2003./2004./2005./2006./2007./2008./2009./2010./2011.

1.   I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI) [DUGAVE]      81€
2.  OŠ BRAĆE RADIĆ [BOTINEC]                     48€
3. I. OŠ DUGAVE (DAME) [DUGAVE]               44€
4. OŠ GUSTAVA KRKLECA [TRAVNO]            42€
5. OŠ ZAPRUĐE [ZAPRUĐE]                             42€
6. OŠ TRNSKO [TRNSKO]                                 39€
7.OŠ BREZOVICA I.  [BREZOVICA]                 34€
8.I. OŠ DUGAVE (LOVCI)[DUGAVE]                29€
9.OŠ FRANA GALOVIĆA [DUGAVE]                23€
10.OŠ BREZOVICA II. [BREZOVICA]              15€
11.OŠ IVE ANDRIĆA [SOPOT]                          12€
12.OŠ OTOK [SLOBOŠTINA]                            11€
13.OŠ MLADOST [UTRINE]                              10€
14.OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA [SIGET]         6€
15. OŠ SV. KLARA [KLARA]                             1€

POREDAK
Dugave open 2012.
MJESTO              EKIPA                     MB        BOD.      €
1.    OŠ GUSTAVA KRKLECA                  8              23,5      €14
2.    OŠ BREZOVICA I.                         8              23           €13
3.    I. OŠ DUGAVE – KRALJEVI          8              20,5      €12
4.    OŠ BRAĆE RADIĆ                          6              16           €11
5.    I. OŠ DUGAVE – LOVCI                  6              16           €10
6.    OŠ FRANA GALOVIĆA                     6               14,5           €9
7.    OŠ SV. KLARA – ZAPAD              5              18           €8
8.    I OŠ DUGAVE – DAME                  5               17,5           €7
9.    OŠ ZAPRUĐE                                  4              13           €6
10.    OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA         4              10           €5
11.    OŠ TRNSKO                                  3              10           €4
12.    OŠ SV. KLAR –  JUG                      3              9,5           €3
13.    BREZOV TRN                                    2         10,5           €2
14.    OŠ BREZOVICA – POLETARCI      2               8           €1

REJTING
2002. – 2012.

1.   I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI) [DUGAVE]                     93€
2.  OŠ BRAĆE RADIĆ [BOTINEC]                                     59€
3. OŠ GUSTAVA KRKLECA [TRAVNO]                            56€
4. I. OŠ DUGAVE (DAME) [DUGAVE]                              51€
5. OŠ ZAPRUĐE [ZAPRUĐE]                                             48€
6.OŠ BREZOVICA I.  [BREZOVICA]                                 47€
7. OŠ TRNSKO [TRNSKO]                                                 43€
8.I. OŠ DUGAVE (LOVCI)[DUGAVE]                               39€
9.OŠ FRANA GALOVIĆA [DUGAVE]                               32€
10.OŠ BREZOVICA – POLETARCI [BREZOVICA]           16€
11.OŠ IVE ANDRIĆA [SOPOT]                                         12€
12.OŠ OTOK [SLOBOŠTINA]                                            11€
13.OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA [SIGET]                        11€
14.OŠ MLADOST [UTRINE]                                             10€
15. OŠ SV. KLARA – ZAPAD [KLARA]                             9€
16. OŠ SV. KLARA –  JUG  [KLARA]                               3€

POREDAK

Dugave open 2013.
POREDAK

MJESTO            EKIPA                          MB          BOD.              €

1.    OŠ GUSTAVA KRKLECA I.(TRAVNO)         10             28             20 €
2.    OŠ FRANA GALOVIĆA I. (DUGAVE)            8              25             19 €
3.    1. OŠ DUGAVE – KRALJEVI(DUGAVE)        8           22.5             18 €
4.    OŠ TRNSKO (TRNSKO)                                  6              18             17 €
5.    OŠ SVETA KLARA – ZAPAD(KLARA)          6              17             16 €
6.    OŠ SVETA KLARA – ISTOK(KLARA)           6           16.5             15 €
7.    OŠ BREZOVICA I.(BEZOVICA)                     6             16              14 €
8.    OŠ IVE ANDRIĆA(SOPOT)                            6             15               13€
9.    1. OŠ DUGAVE – LOVCI (DUGAVE)             6           12.5             12 €
10.    1. OŠ DUGAVE – DAME (DUGAVE)            5               13             11 €
11.    OŠ SVETA KLARA – JUG (KLARA)             5           12.5              10 €
12.    OŠ BREZOVICA-POLETARCI(BREZOVICA) 4           16                9 €
13.    OŠ ZAPRUĐE(ZAPRUĐE)                             4            15                 8 €
14.    OŠ GUSTAVA KRKLECA II.(TRAVNO)       4            14                 7 €
15.    OŠ VEĆESLAVA HOLJEVACA (SIGET)       4             13                6 €
16.     OŠ BRAĆE RADIĆ(BOTINEC)                     4             11.5             5 €
17.    OŠ ODRA (ODRA)                                         4              11               4 €
18.    OŠ MLADOST (UTRINE)                               2              9.5              3 €
19.    OŠ SVETA KLARA – SJEVER(KLARA)         2               9               2 €
20.    OŠ FRANA GALOVIĆA II.(DUGAVE)           0                4              1 €

REJTING
2002. – 2013.

1.   I. OŠ DUGAVE (KRALJEVI) [DUGAVE]                               111 €
2. OŠ GUSTAVA KRKLECA I. [TRAVNO]                                     76€
3.  OŠ BRAĆE RADIĆ [BOTINEC]                                                  64 €
4. I. OŠ DUGAVE (DAME) [DUGAVE]                                           62 €
5.OŠ BREZOVICA I.  [BREZOVICA]                                              61€
6. OŠ TRNSKO [TRNSKO]                                                              60€
7. OŠ ZAPRUĐE [ZAPRUĐE]                                                         56€
8.I. OŠ DUGAVE (LOVCI)[DUGAVE]                                            51€
9.OŠ FRANA GALOVIĆA I. [DUGAVE]                                         51€
10.OŠ BREZOVICA – POLETARCI [BREZOVICA]                         25€
11.OŠ IVE ANDRIĆA [SOPOT]                                                       25€
12.OŠ SVETA KLARA – ZAPAD(KLARA)                                     25 €
13.OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA [SIGET]                                       17€
14. OŠ SVETA KLARA – ISTOK(KLARA)                                      15 €
15.OŠ MLADOST [UTRINE]                                                            13€
16. OŠ SVETA KLARA – JUG (KLARA)                                         13 €
17.OŠ OTOK [SLOBOŠTINA]                                                          11€
18. OŠ GUSTAVA KRKLECA II.(TRAVNO)                                    7 €
19. OŠ ODRA (ODRA)                                                                      4 €
20. OŠ SVETA KLARA – SJEVER(KLARA)                                     2 €
21. OŠ FRANA GALOVIĆA II.(DUGAVE)                                        1 €

Brojač rejtinga:
Željko Brdal, prof.
Širitelj školskog šahovskog virusa

PRAVILNIK – DUGAVE OPEN 2013.

Monday, November 11th, 2013

PRAVILNIK XII. EKIPNOG PRVENSTVA OSNOVNIH ŠKOLA NOVOG ZAGREBA
DUGAVE OPEN 2013.

Članak 1.

Šahovska škola Dugave uz podršku  izdavačke kuće Školska knjiga d. d. organizira  Dugave open 2013. – XII. Ekipno šahovsko prvenstvo osnovnih škola Novog Zagreba.
Prvenstvo  će se odigrati u petak, 22. studenog 2013. godine u terminu 17:30 – 20:30 sati. Prijave se primaju do petka 15. studenog 2013. godine.

Članak 2.

Prvenstvo se odigrava pod pokroviteljstvom ravnatelja I. osnovne škole Dugave Tomislava Cvitanovića. Voditelj prvenstva je prof. Željko Brdal (koordinator šahovskih škola Novoga Zagreba i voditelj Šahovske škole Dugave). Glavni sudac je Maroje Portada (državni šahovski sudac),) Andrej Stanković (MK), Jelenko Mikacinić (MK),  Mladen Nagl (MK) i Vedran Vukovojac (I). Glavni sponzor prvenstva je izdavačka kuća Školska knjiga d. d..

Članak 3.

Na Prvenstvu mogu sudjelovati isključivo osnovne škole s područja Novoga Zagreba. Pravo nastupa za školu imaju samo redovni učenici škole, što se utvrđuje temeljem prijavnog lista ovjerenog pečatom škole i potpisom ravnatelja/ravnateljice  škole. Bez navedenog dokumenta ekipa ne može nastupiti.

Članak 4.

Ekipu škole čine šest ( 6 ) učenika ili učenica i jedna (1) rezerva koja može igrati samo na 6. ploči. Svaka ekipa mora imenovati svog kapetana-kapetanicu koji predstavlja ekipu. Zajedno s ekipom na prvenstvu mora biti nazočan i voditelj-voditeljica kojeg je odredio ravnatelj-ravnateljica škole.

Članak 5.

Na Prvenstvu svaku pojedinu školu predstavlja jedna ili dvije ekipe učenika te jedna ili dvije ekipe učenica. Ekipa škole može nastupiti u mješovitom sastavu tj. Mogu igrati učenice i učenici. Sve ekipe su obvezne donijeti po tri ispravna ŠAHOVSKA SATA I tri turnirske šahovske garniture (tip dubrovnik).

Članak 6.

Ako se na turnir prijavi šest ( 6 ) ekipa igrat će se po Bergerovom sustavu u pet ( 5 ) kola.  Ekipe se u tablicu unose prema trenutačnom rejtingu Dugave opena. Ako se na turnir prijavi više od šest (6) ekipa igrat će se po pravilima FIDE za brzopotezni šah, švicarski sustav – FIDE varijanta u pet (5) kola s računalnim sparivanjem. Konačnu odluku o sustavu natjecanja donosi voditelj prvenstva prof. Željko Brdal. Tempo igre je deset (10) minuta po igraču-ici za cijelu partiju.

Članak 7.

Odgađanja mečeva nema. Ekipa koja ne nastupi gubi meč rezultatom 3.5 : 0.0
Ekipa koja ne nastupi u dva kola biti će brisana iz tablice prvenstva.Ako je odigrano vise od 50% kola onda se meč protiv ekipe koja je odustala dobiva sa maksimalnim brojem bodova koliko je neka ekipa pobjedila tu ekipu. Npr ako je ekipa koja je odustala neki meč izgubila sa 4.0 : 2.0 i to je njen najveci poraz onda sve preostale ekipe dobivaju 4.0 : 2.0., tada ekipa ostaje u tablici a rezultati pmečeva u kojima ekipa nije igrala pišu se na prethodno navedeni način.

Članak 8.

Konačni poredak ekipa utvrdit će se na temelju zbroja meč bodova  iz svih susreta (2 boda za pobjedu, 1 bod za neriješen susret).

U slučaju diobe mjesta poredak se određuje prema slijedećim kriterijima:
Za ŠVICARSKI SUSTAV:
1. veći broj bodova svih članova ekipe
2. Buholc
3. srednji  Buholc
4. Međusobni susret
5. bolji rezultat po pločama (ukupni rezultat na 1., 2., 3. 4. 5. I 6. ploči)

Za BERGEROV SUSTAV:
1. veći broj bodova svih članova ekipe
2. Sonneborn-Bergerov koeficijent (računat prema stvarnim pojedinačnim bodovima)
3. Sonneborn-Bergerov koeficijent (računat prema razmjerno postignutom rezultatu prema
stvarnim bodovima)
4. bolji rezultat unutar iste bodovne skupine
5. bolji rezultat po pločama (ukupni rezultat na 1., 2., 3.,  4., 5. I 6.  ploči)

Članak 9.

U slučaju žalbe glavni sudac donosi odluku koja je izvršna i konačna. Žalbu u pisanom obliku glavnom sucu podnosi voditelj-voditeljica  ekipe u roku od deset ( 10 ) minuta po završetku sporne partije.

Članak 10.

Za vrijeme partije igrači-igračice su dužni isključiti mobilne telefone. Ukoliko  se igraču-igračici uključi mobilni telefon tijekom partije gubi partiju bez borbe.

Članak 11.

Učenici-učenice koji dolaze na natjecanje trebaju biti fizički i psihički sposobni i pripremljeni za isto. Odluku o  nastupu donosi voditelj-voditeljica  ekipe, odnosno škola. Učenici-učenice na prvenstvu sudjeluju u istim dragovoljno i uz pristanak roditelja te nisu posebno i dodatno osigurani kod osiguravajućih društava. Organizator natjecanja ne preuzima odgovornost za moguće ozljede učenika-učenicaprije, za i nakon natjecanja.

Članak 12.
U slučaju da ekipa ili voditelj-voditeljica svojim nedoličnim ponašanjem izazove prekid natjecanja ili samovoljno napusti natjecanje, ili netko od učenika-učenicaili voditelja-voditeljica   pojedine ekipe prije, za ili nakon natjecanja napravi ispad prema sucima ili protivničkim natjecateljima biti će udaljeni sa prvenstva.

Članak 13.

Upozoravamo natjecatelje i voditelje-voditeljice ekipa da se u potpunosti moraju pridržavati kućnog reda objekta u kojem se provodi natjecanje. Ekipa koja se ne pridržava kućnog reda objekta i uputa voditelja prvenstva može biti isključena iz natjecanja, a eventualnu počinjenu štetu snosi škola počinitelj.

Članak 14.
Rezultati natjecanja  bit će objavljeni na web stranici Šahovske škole Dugave www.sah-dugave.org.

Članak 15.
Pravo tumačenja, izmjene i dopune pravilnika ima Šahovska škola Dugave.

Ravnatelj I. OŠ Dugave
Tomislav Cvitanović

Voditelj ŠŠK Dugave:
Željko Brdal, prof.

OSNOVNA ŠKOLA: _________________________________________________

PRIJAVNI LIST

RB    IME I PREZIME    RAZRED    DATUM ROĐENJA    Broj iskaznice odmorko
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.

Suglasan sam da ekipa OŠ ______________________________ nastupi na Ekipnom prvenstvu osnovnih škola Novoga Zagreba u šahu, te potvrđujem da su upisani učenici-ice ekipe redovni polaznici-ice naše škole.
Za voditelja ekipe, sukladno Pravilniku, imenujem ___________________

U Zagrebu,
Ravnatelj škole:

______________________

M.P.

POZIV – DUGAVE OPEN 2013.

Monday, November 11th, 2013

REPUBLIKA HRVATSKA
I. OSNOVNA ŠKOLA DUGAVE
ŠAHOVSKA ŠKOLA DUGAVE
Školski prilaz bb, 10 010 Zagreb
www.sah-dugave.org

DUGAVE OPEN 2013.
XII. EKIPNO ŠAHOVSKO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA NOVOGA ZAGREBA

Poštovani!
Ovim putem Vas pozivamo da sudjelujete na XII. ekipnom šahovskom prvenstvu osnovnih škola Novoga Zagreba sa ekipom svoje škole.
Prvenstvo će se odigrati u petak 22. studenoga 2013. godine u prostorijama I. osnovne škole Dugave, Školski prilaz bb. Početak prvenstva je u 17:30 sati, a kraj oko 20:30 sati. Generalni sponzor Dugave opena je izdavačka kuća Školska knjiga.

Popis škola kojima su upućeni pozivi za sudjelovanje:
OŠ braće Radić, Šenoine Branke 22      – voditelj Nenad Fruth,
OŠ Brezovica ,Brezovička cesta 98 A       – voditelji: Dragica Šainović i Zdravko Margitić,
OŠ Frana  Galovića , Školski prilaz BB      – voditeljica Sanda Žuvela,
OŠ Gustava  Krkleca, Božidara Magovca 103     –  voditelj Nikola Cetina,
OŠ Ive Andrića ,Milovana Kovačevića 18        – voditelj Jelenko Mikacinić,
OŠ Lučko , Puškarićeva 102                       -voditelj prof. TZK,
OŠ Mladost – Karamanov prilaz 3            – voditelj: Jasmin Hutinović,
OŠ Otok , Gradićeva 4                        -voditelj Andrej Stanković,
OŠ Sveta Klara, Mrkšina 42             – voditelj Vjekoslav Novak,
OŠ Trnsko, Trnsko  25                       – voditelj: Zdravko Margitić,
OŠ Večeslava Holjevca , Siget 23            – voditelj: Marijan Jasak
OŠ Zapruđe, Meštrovićev trg 8 A     – voditelj Igor Stojaković,
I. OŠ Dugave, Školski prilaz BB        – voditelj Željko Brdal,
OŠ Odra, Đačka Ulica 5                        -voditelj prof. TZK,
OŠ Savski Gaj,Remetinečka cesta 64 A     -voditelj prof. TZK,
OŠ Stjepana Bencekovića , Horvaćanski trg 1    –voditelj prof. TZK

O  djelovanju i aktivnostima Šahovske škole Dugave na popularizaciji šaha u osnovnim školama Novoga Zagreba više informacija možete saznati na www.sah-dugave.org.

VAŽNO:
U cilju sudjelovanja novozagrebačkih osnovnih škola na Ekipnom prvenstvu grada Zagreba molimo Vas da u suradnji sa profesorom TZK-a na prijavnom listu popunite stupac sa brojem iskaznice Odmorko. Iskaznica Odmorko nije uvjet za sudjelovanje na Dugave openu,ali na Ekipnom prvenstvu grada Zagreba se ne može nastupiti bez iskaznice Odmorko!

Prijave za sudjelovanje školskih ekipa primaju se do petka 16. studenog 2013. godine.
Na e-poštu voditelja Dugave opena 2013.:
Zeljko.brdal@gmail.com

Informacije
Za sve detaljnije informacije možete se obratiti u I. osnovnu školu Dugave:
Ravnatelj:                 Tomislav Cvitanović,     tel:  66 24 732
Tajnica:                 Ivanka Beljan,         tel:  66 71 733
Voditelj ŠŠK Dugave:                               Željko Brdal,                  tel:  66 36 392; 091 517 17 47
Nadamo  se da ćete sudjelovati sa Vašom školskom šahovskom ekipom na XI. Dugave openu!

Sa štovanjem,

Ravnatelj:
Tomislav Cvitanović

PRAVILNIK – MIKRONIS 2013.

Monday, November 11th, 2013

PRAVILNIK
MIKRONIS KUP 2013.
VI. Pojedinačnog šahovskog PRVENSTVA
Osnovnih škola Novog Zagreba
Članak 1.
Šahovska škola Dugave organizira turnir Mikronis kup 2013. koji je ujedno i VI. pojedinačno šahovsko prvenstvo za učenike i učenice osnovnih škola Novog Zagreba.). Glavni sponzor turnira je tvrtka Mikronis (www.mikronis.hr), a o vizualnom predstavljanju brine tvrtka ADU (www.adu.hr)

Članak 2.

Turnir će se odigrati u prostorijama I. OŠ Dugave, školski prilaz bb u subotu 23. studenoga 2013. godine s početkom u 09:30 sati.

Članak 3.

Prvenstvo se igra u mješovitoj konkurenciji, učenici i učenice od I.-VIII. Razreda. Pravo sudjelovanja imaju svi redovno upisani učenici i učenice osnovnih škola Novog Zagreba. Na Mikronis kupu 2013. mogu sudjelovati sudionici jednog od prethodnih pet turnira Mikronis kupa koji više nisu učenici-učenice osnovne škole, bivši polaznici i polaznice Šahovske škole Dugave te igrači-igračice s pozivnicom organizatora.Sa sobom na turniru trebaju imati dokument za identifikaciju].
• prijave za Mikronis kup 2013. primaju se do petka 15. studenoga 2013. godine kod voditelja Mikronis kupa 2013. na
e-mail:zeljko.brdal@gmail.com
Prijava mora sadržavati slijedeće podatke:
ime i prezime, razred, datum rođenja, naziv škole, naselje sjedište škole,
rejting Mikronis kupa, broj iskaznice Odmorko /ili/ broj učeničke knjižice /ili/ broj zdravstvene iskaznice!

Članak 4.

Za punoljetne igrače i igračice kao identifikacijski dokument vrijedi osobna iskaznica.
Za identifikaciju svaki prijavljeni učenik-učenica sa sobom na turnir mora donijeti jedan od slijedećih dokumenata:
a) iskaznicu Školskog sportskog saveza grada Zagreba
b) iskaznicu Hrvatskog školskog sportskog saveza
c) učeničku knjižicu
d) zdravstvenu iskaznicu

Učenici-učenice dužni su svoj dolazak na prvenstvo potvrditi kod stola za prijavu,a potom kod sudačkog stola najkasnije do 09:09 sati. Prilikom prijavljivanja ili na zahtjev voditelja/suca natjecanja učenici-učenice dužni su pokazati na uvid dokument za identifikaciju. Bez jednog od navedenih dokumenata učenik-učenica ne može pristupiti natjecanju. Ovaj članak ima dodatnu važnost zbog ostvarivanja kupnje iz ponude sponzora turnira ( www.mikronis.hr ).

Članak 5.
Šahovska škola Dugave osigurava šahovske garniture i šahovske satove za igru.Za učenike-učenice koji se na turnir prijave elektroničkim putem do petka 15. studenoga 2013. Upisnina iznosi 20.00 Kn,a nakon tog datuma i na sam dan natjecanja upisnina iznosi 50.00 KN. Za sve sudionike i sudionice osigurane su diplome i medalje, predmetne nagrade za najuspješnije iz asortimana sponzora turnira – www.mikronis.hr i dovoljno prigodnih predmetnih nagrada. I to nije sve. Tvrtka Mikronis svim igračima i igračicama poklanja popust pri kupnji njihovih proizvoda u iznosu: 1 bod = 1% popusta za gotovinsku kupovinu proizvoda koji nisu na akciji!!!
Članak 6.

Prvenstvo se igra po pravilima FIDE za brzopotezni šah, švicarski sustav – FIDE varijanta u sedam (7) kola s kompjuterskim sparivanjem. Ovisno o broju igrača-igračica broj kola se može promijeniti, a konačnu odluku o broju kola donosi voditelj prvenstva prof. Željko Brdal.Tempo igre je deset (10)minuta po igraču-igračici .
Redovna kola igrat će se:
I. KOLO 09:30 – 09:50
II. KOLO 10:05 – 10:25
III. KOLO 10:40 – 11:00
IV. KOLO 11:15 – 11:35
V. KOLO 11:50 – 12:10
VI. KOLO 12:25 – 12:45
VII. KOLO 13:00 – 13:20
Članak 7.

Voditelj prvenstvaje profesor Željko Brdal. Glavni sudac Prvenstva je Damir Obad,a pomoćni suci su Andrej Stanković, Jelenko Mikacinić, Maroje Portada, Mladen Nagl, Vedran Vukovojac. U slučaju spora igrači-igračice su dužni pozvati suca, a odluka suca je izvršna i konačna.

Članak 8.

Po završetku partije igrači-igračice dužni su rezultat prijaviti sucu, a potom zajedno uz predočenje zapisničkog listića prijaviti rezultat kod zapisničkog stola.

Članak 9.

Odgađanja partija nema. Roditelji i voditelji zajedno s igračima-igračicama koji ne nastupaju, odnosno oni čije partije nisu još počele ili su završile nalaze se u prostoru predvidenom za odmor.
Igrač-igračica po završetku partije mora napustiti prostor za igru jer nepotrebno zadržavanje uz igrače stolove otežava rad sucima i dovodi u pitanje regularnost prvenstva.

Članak 10.

Za vrijeme partije igrači-igračice su dužni isključiti mobilne telefone. Ukoliko se igraču-igračici uključi mobilni telefon tijekom partije, igrač-igračica gubi partiju bez borbe.
Prema igraču-igračici i gledatelju koji svojim NEKOREKTNIM ponašanjem izazove nered ili na bilo koji način ometa odvijanje prvenstvaprimijeniti će se slijedeće mjere:
a) Igrač-igračica: opomena, potom diskvalifikacija;
b) Gledatelj: opomena potom udaljavanje sa turnira
O primjeni ovih mjera odlučuju voditelj turnira i glavni sudac.

Članak 10.

U slučaju diobe mjesta plasman će se odrediti redoslijedom prema slijedećim kriterijima:

1. srednji Buholc
2. Buholc
3. progres
4. veći broj pobjeda

Članak 11.
Izvještaj, fotografije, rezultati PO KOLIMA I KONAČNI POREDAK bit će objavljeni na našim Internet stranicama www.sah-dugave.org!
Članak 12.

Pravo tumačenja, izmjene i dopune Pravilnika ima organizacijski odbor Mikronis kupa 2013. godine u sastavu ravnatelj, voditelj i glavni sudac.

Zagreb, travanj 2013.

GENS UNA SUMUS!
Organizacijski odbor:
Tomislav Cvitanović – ravnatelj I. OŠ Dugave
Željko Brdal – voditelj Šahovske škole Dugave
Damir Obad, glavni sudac Mikronis kupa 2013.

 

MIKRONIS KUP – VI. POJEDINAČNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA NOVOG ZAGREBA

Thursday, November 7th, 2013

Poštovani!

Ovim putem Vas pozivamo da sudjelujete na VI. Pojedinačnom šahovskom prvenstvu osnovnih škola Novog Zagreba sa učenicima i učenicama Vaše škole.
Prvenstvo će se odigrati u subotu 23. studenog 2013. godine u prostorijama I. osnovne škole Dugave, Školski prilaz bb. Početak prvenstva je u 09:30 sati, a kraj oko 14:00 sati.

Popis škola kojima su upućeni pozivi za sudjelovanje:
OŠ braće Radić, Šenoine Branke 22 – voditelj Nenad Fruth,
OŠ Brezovica ,Brezovička cesta 98 A – voditelji: Dragica Šainović i Zdravko Margitić,
OŠ Frana Galovića , Školski prilaz BB – voditeljica Sanda Žuvela,
OŠ Gustava Krkleca, Božidara Magovca 103 – voditelj Nikola Cetina,
OŠ Ive Andrića ,Milovana Kovačevića 18 – voditelj Jelenko Mikacinić,
OŠ Lučko , Puškarićeva 102 -voditelj Mile Bačić,
OŠ Mladost – Karamanov prilaz 3 – voditelj: Jasmin Hutinović,
OŠ Otok , Gradićeva 4 -voditelj Andrej Stanković,
OŠ Sveta Klara, Mrkšina 42 – voditelj Vjekoslav Novak,
OŠ Trnsko, Trnsko 25 – voditelj: Zdravko Margitić,
OŠ Večeslava Holjevca , Siget 23 – voditelj: Marijan Jasak
OŠ Zapruđe, Meštrovićev trg 8 A – voditelj Igor Stojaković,
I. OŠ Dugave, Školski prilaz BB – voditelj Željko Brdal,
OŠ Odra, Đačka Ulica 5 -voditelj prof. TZK,
OŠ Savski Gaj,Remetinečka cesta 64 A -voditelj prof. TZK,
OŠ Stjepana Bencekovića , Horvaćanski trg 1 –voditelj prof. TZK

O svim dosadašnjim ekipnim i pojedinačnim prvenstvima osnovnih škola Novog Zagreba te o djelovanju i aktivnostima Šahovske škole Dugave na popularizaciji šaha više informacija možete saznati na www.sah-dugave.org.Na stranici možete preuzeti Pravilnik Mikronis kupa 2013..
Prijave za sudjelovanje primaju se do četvrtka 21. studenog 2013. godine na e-mail adresu voditelja Prvenstva Željka Brdala:
Zeljko.brdal@GMAIL.COM
Prijava mora sadržavati slijedeće podatke:
ime i prezime, razred, datum rođenja, naziv škole, naselje sjedište škole,
rejting Mikronis kupa, broj iskaznice Odmorko, broj učeničke knjižice ili broj zdravstvene iskaznice!

Informacije
Za sve detaljnije informacije možete se obratiti u I. osnovnu školu Dugave:

Ravnatelj: Tomislav Cvitanović, tel: 66 24 732
Voditelj ŠŠK Dugave: Željko Brdal, tel: 66 36 392; 091 517 17 47
Nadamo se da ćete pozitivno odgovoriti na ovaj naš poziv i sa svojim učenicima i učenicama uveličati ovo prvenstvo.

Sa štovanjem,

Ravnatelj:
Tomislav Cvitanović

MIKRONIS REJTING

Wednesday, November 6th, 2013

Rb. Ime i Prezime Škola,naselje 2008 $ 2009 $ 2010 $ 2011 $ 2012 $ Rejting $
1 TOMISLAV OVČARIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1670 $ 60 $ 74 $ 77 $ 104 $ 1985 $
2 MARIO STANIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 1664 $ 57 $ 66 $ 78 $ 108 $ 1973 $
3 KARLO WEISER I.OŠ.Dugave,Dugave 1655 $ 50 $ 77 $ 71 $ 87 $ 1940 $
4 MILJENKO MUHA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1658 $ 80 $ 83 $ 116 $ 1937 $
5 ZVONIMIR ŠĆULAC OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1655 $ 79 $ 76 $ 97 $ 1907 $
6 DENIS DUMIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1672 $ 72 $ 95 $ 1839 $
7 SIMMON RESNER OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1676 $ 51 $ 98 $ 1825 $
8 RENATA ŠITIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 1653 $ 55 $ 114 $ 1822 $
9 ŽELIMIR ŠITIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 1640 $ 79 $ 103 $ 1822 $
10 TONKO PALE I.OŠ.Dugave,Dugave 1633 $ 48 $ 71 $ 67 $ 0 $ 1819 $
11 FILIP BURGLER OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1632 $ 70 $ 101 $ 1803 $
12 MAGDALENA MUHA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1630 $ 57 $ 0 $ 113 $ 1800 $
13 MARKO SAVIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 1657 $ 59 $ 78 $ 0 $ 0 $ 1794 $
14 MILAN SAVIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 1659 $ 52 $ 70 $ 0 $ 0 $ 1781 $
15 BERISLAV PARADŽIK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1666 $ 112 $ 1778 $
16 GRIGOR ŠKARIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1662 $ 109 $ 1771 $
17 ADRIAN BABIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1634 $ 36 $ 100 $ 1770 $
18 SEBASTIAN TARBUK OŠ Frana Galovića, Dugave 1635 $ 0 $ 67 $ 63 $ 0 $ 1765 $
19 IVAN KUCAN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $ 107 $ 1761 $
20 JOSIP SMETIŠKO OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1644 $ 115 $ 1759 $
21 KARLO NJIRE I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1648 $ 110 $ 1758 $
22 LUCIJAN BALATINEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1633 $ 57 $ 60 $ 1750 $
23 PETAR ČRNJEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1653 $ 46 $ 51 $ 0 $ 0 $ 1750 $
24 ANTONIO POREDSKI OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1628 $ 0 $ 53 $ 65 $ 1746 $
25 HRVOJE MALIGEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1627 $ 46 $ 73 $ 0 $ 1746 $
26 TEO BALEN OŠ Retkovec, Retkovec 0 $ 0 $ 1662 $ 81 $ 0 $ 1743 $
27 ANAMARIA PAVLEK I.OŠ.Dugave,Dugave 1631 $ 43 $ 68 $ 0 $ 0 $ 1742 $
28 PETAR BEŠLIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1627 $ 37 $ 74 $ 1738 $
29 IVAN MAJCEN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1624 $ 54 $ 59 $ 0 $ 1737 $
30 ROBERT ŠIMIĆ OŠ Lučko, Lučko 0 $ 0 $ 1662 $ 74 $ 0 $ 1736 $
31 ANTONIJA MARIJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1645 $ 89 $ 1734 $
32 IVAN ĆOSIĆ (7.c) I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1647 $ 0 $ 80 $ 1727 $
33 MARIJA MARIJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1646 $ 81 $ 1727 $
34 TOMISLAV MIKULANRIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1652 $ 75 $ 0 $ 1727 $
35 MATEJ MARKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1629 $ 96 $ 1725 $
36 HRVOJE HEDŽET OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1655 $ 69 $ 0 $ 1724 $
37 SVEN CETINA OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $ 83 $ 1722 $
38 JAKOV VRBANEC I.OŠ.Dugave,Dugave 1617 $ 0 $ 48 $ 56 $ 0 $ 1721 $
39 GABRIEL BUKVA OŠ Mladost, Utrine 1667 $ 49 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1716 $
40 MARIJA SMETIŠKO OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1610 $ 106 $ 1716 $
41 STJEPAN ZARKOVIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1641 $ 75 $ 1716 $
42 DOMINIK RAKARIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1629 $ 33 $ 50 $ 0 $ 0 $ 1712 $
43 DORA POČIVAVŠEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1711 $ 1711 $
44 FILIP DODIG I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1635 $ 38 $ 35 $ 0 $ 1708 $
45 IVAN MARAVIĆ OŠ Odra, Odra 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1705 $ 1705 $
46 IVANA MAJCEN I.OŠ.Dugave,Dugave 1662 $ 42 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1704 $
47 LUKA BLAZEVIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1642 $ 62 $ 1704 $
48 MIRTA MILIČIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 1652 $ 51 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1703 $
49 DRAGAN LEKO OŠ Ive Andrića, Sopot 1658 $ 44 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1702 $
50 DEAN SARAPA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1702 $ 1702 $
51 FILIP PAVIČIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1699 $ 1699 $
52 IVAN ZBILJSKI I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1637 $ 0 $ 61 $ 0 $ 1698 $
53 EMA ŠĆULAC OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1641 $ 56 $ 0 $ 0 $ 1697 $
54 LUCIJA SMETIŠKO OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1694 $ 1694 $
55 DOMINIK MARKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1665 $ 28 $ 1693 $
56 KARLO KRUŠLIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1693 $ 1693 $
57 BRUNA DUSPARA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1645 $ 47 $ 0 $ 1692 $
58 KREŠIMIR BRLETIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1692 $ 1692 $
59 NIKOLA BESLIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1612 $ 79 $ 1691 $
60 SVEN ADŽAGA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1691 $ 1691 $
61 FILIP VILENICA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1690 $ 1690 $
62 MAKSIMILIJAN BALATINEC I.OŠ.Dugave,Dugave 1606 $ 39 $ 44 $ 0 $ 0 $ 1689 $
63 BRUNO ŠILLER OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1688 $ 1688 $
64 LUKA HALUŽAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1686 $ 1686 $
65 LOVRO KOS OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1685 $ 1685 $
66 MARKO MAUROVIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1684 $ 1684 $
67 ANTE BAVČEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1629 $ 14 $ 40 $ 1683 $
68 MARKO UGLJAREVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1645 $ 37 $ 0 $ 0 $ 1682 $
69 MARTIN MALOVIC OŠ Trnsko, Trnsko 0 $ 0 $ 0 $ 1682 $ 0 $ 1682 $
70 MISLAV JANIĆ OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1682 $ 1682 $
71 ANTONIO SENTIC OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1680 $ 0 $ 1680 $
72 FILIP LOJE I.OŠ.Dugave,Dugave 1634 $ 31 $ 14 $ 0 $ 0 $ 1679 $
73 MAJA PERICA I.OŠ.Dugave,Dugave 1643 $ 36 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1679 $
74 KRISTIAN OLUJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1646 $ 32 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1678 $
75 NIKOLINA MICEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1615 $ 31 $ 32 $ 0 $ 1678 $
76 RENATA SMETIŠKO Travno – vrtić 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1678 $ 1678 $
77 JOSIP BARIŠIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1643 $ 34 $ 0 $ 1677 $
78 LUKA STIPETIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1622 $ 13 $ 42 $ 1677 $
79 JAGOR TAMBAČA OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1677 $ 1677 $
80 JANJA TOMIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1636 $ 40 $ 0 $ 1676 $
81 MARKO GOLUBAR OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1676 $ 1676 $
82 DOMINIK SPEVEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1609 $ 23 $ 43 $ 0 $ 1675 $
83 IMRAN SREBRENIKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1622 $ 14 $ 39 $ 0 $ 0 $ 1675 $
84 TIBOR MILIĆ OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1675 $ 0 $ 0 $ 1675 $
85 FILIP BAČA OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1673 $ 0 $ 0 $ 1673 $
86 KRESIMIR TODORIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $ 58 $ 1673 $
87 SANDI RAJTARIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1673 $ 1673 $
88 BOŽO CVETKOVIĆ OŠ Odra, Odra 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1672 $ 1672 $
89 FILIP KRILČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1671 $ 1671 $
90 FRANO ŠOOŠ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1670 $ 1670 $
91 IVAN PAVLAK OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1669 $ 0 $ 0 $ 1669 $
92 TOMICA DRAŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1634 $ 35 $ 0 $ 0 $ 1669 $
93 TOMISLAV NOVAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1669 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1669 $
94 TOMISLAV BIKIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1669 $ 1669 $
95 BERNARD KOLJAJ I.OŠ.Dugave,Dugave 1668 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1668 $
96 IVAN BOKŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1668 $ 1668 $
97 MATIJA POREDSKI OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1667 $ 1667 $
98 KRISTIAN PERŠA I.OŠ.Dugave,Dugave 1666 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1666 $
99 BRUNO KOLOVRAT OŠ Odra, Odra 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1666 $ 1666 $
100 DOMINIK ZGLAVNIK OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1665 $ 0 $ 0 $ 1665 $
101 HRVOJE STOJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1665 $ 0 $ $ 0 $ 0 $ 1665 $
102 MATE JURKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1640 $ 25 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1665 $
103 LOVRO MANCE OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1664 $ 0 $ 0 $ 1664 $
104 VLATKO MILISLAV OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 0 $ 1664 $ 0 $ 1664 $
105 IVAN BAKOVIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1664 $ 1664 $
106 DOMINIK TRGOVEC I.OŠ.Dugave,Dugave 1663 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1663 $
107 ROBERT SESAR OŠ Ive Andrića, Sopot 1625 $ 38 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1663 $
108 VIKTOR BRAJDIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1663 $ 1663 $
109 LUKA JANDRIJEVIĆ OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1661 $ 0 $ 0 $ 1661 $
110 ZLATAN SIĆANICA I.OŠ.Dugave,Dugave 1661 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1661 $
111 FILIP PAJTLAR I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1661 $ 1661 $
112 DELAC MARKO OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1660 $ 0 $ 1660 $
113 MATEJ ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1660 $ 0 $ 0 $ 1660 $
114 VITA ČORLUKA I.OŠ.Dugave,Dugave 1660 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1660 $
115 ANTONIO TOLIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1659 $ 1659 $
116 LUKA PERVAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1657 $ 1657 $
117 JAKOV BAJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1656 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1656 $
118 MAGDALENA KUJUNDŽIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 0 $ 1656 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1656 $
119 KARLO GLUVIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1656 $ 1656 $
120 DARIA STRIČAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1627 $ 0 $ 0 $ 28 $ 0 $ 1655 $
121 DARIO KULENOVIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1617 $ 38 $ 0 $ 1655 $
122 ELA ŠTIMAC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1655 $ 1655 $
123 DENIS KOŠTIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1654 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $
124 FRANE PUKLIN OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 1654 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $
125 LUKA BIKIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $ 1654 $
126 IVAN KUJUNDŽIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 1653 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1653 $
127 LEONARDO BOŠNJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1630 $ 23 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1653 $
128 JAKOV VRBAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1653 $ 1653 $
129 KARLO BADANJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1626 $ 26 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1652 $
130 MATIJA GOLUBAR OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1652 $ 1652 $
131 LUANA BARABA I.OŠ.Dugave,Dugave 1651 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1651 $
132 LUKA POČINOK OŠ Trnsko, Trnsko 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1651 $ 1651 $
133 DOMAGOJ ANTE LAŠTRE OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $ 0 $ 1650 $
134 MARCELA HORVAT I.OŠ.Dugave,Dugave 1628 $ 22 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $
135 MARIO JELIČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1650 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $
136 LORENA MIHOLIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $ 1650 $
137 MARCO NASSABAIN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1649 $ 0 $ 0 $ 1649 $
138 SVEN JONKE OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1649 $ 0 $ 1649 $
139 VIKTOR KUČALO I.OŠ.Dugave,Dugave 1649 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1649 $
140 MARTIN PETRINOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1649 $ 1649 $
141 ALEN ZBILJSKI I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1621 $ 0 $ 27 $ 0 $ 1648 $
142 KARLO KELENTRIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1648 $ 1648 $
143 IGOR CVITKO OŠ Mladost, Utrine 1647 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1647 $
144 MATIJA ŠAINOVIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1647 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1647 $
145 ANA MARIJA PAVIČIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1647 $ 1647 $
146 FILIP MANDIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1646 $ 1646 $
147 DARIO CVITKO OŠ Mladost, Utrine 1645 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1645 $
148 DOROTEA ANTUNOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1616 $ 29 $ 0 $ 0 $ 1645 $
149 STELLA MIKACINIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1645 $ 1645 $
150 ROBERT SEDLANIĆ OŠ Mladost, Utrine 1644 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1644 $
151 ERIK GEDŽIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1644 $ 1644 $
152 JAN POČIVAVŠEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1643 $ 1643 $
153 BENJAMIN BLAGAJČEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1642 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1642 $
154 IVA ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1642 $ 0 $ 0 $ 1642 $
155 ROMAN BERTOLAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1617 $ 25 $ 0 $ 0 $ 1642 $
156 MATIJA SEKULIĆ OŠ Mladost, Utrine 1641 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1641 $
157 ZVONIMIR TOMIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1641 $ 0 $ 0 $ 1641 $
158 MATIJA BURGLER OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1641 $ 1641 $
159 ANTONIO ŠERNAUL OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 1640 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1640 $
160 HRVOJE KOVAČ I.OŠ.Dugave,Dugave 1639 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $
161 MARKO BRAJDIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1639 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $
162 JURAJ VRANIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $ 1639 $
163 FILIP DUMANČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1638 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1638 $
164 DINO KOŠTIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1638 $ 1638 $
165 ENDRID ČOLAKU OŠ Mladost, Utrine 1637 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1637 $
166 MARIJA BASARA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1637 $ 1637 $
167 ANA PARADŽIK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1609 $ 27 $ 1636 $
168 IVAN KRALJ I.OŠ.Dugave,Dugave 1636 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1636 $
169 TRPIMIR BRLETIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1636 $ 1636 $
170 ETIEN BAŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1635 $ 1635 $
171 KARLA BERTOLAN OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1613 $ 21 $ 0 $ 0 $ 1634 $
172 IVAN TOLIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1634 $ 1634 $
173 VEDRAN KUCAN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 0 $ 1633 $ 0 $ 1633 $
174 LOVRO DRAGANOVIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1633 $ 1633 $
175 NEZIR BEGOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1632 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1632 $
176 JAKOV BRAJKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1632 $ 1632 $
177 IVAN MOHORKO I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $ 12 $ 1631 $
178 MARIN MAKSAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1631 $ 0 $ 1631 $
179 MATIJA MARIČEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1610 $ 0 $ 0 $ 21 $ 0 $ 1631 $
180 JOSIP TOLIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1631 $ 1631 $
181 KRUNO KIRASIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1630 $ 0 $ 0 $ 1630 $
182 IVANA SIVRIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1630 $ 1630 $
183 EMMA BALJAK OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1629 $ 1629 $
184 BRUNO TARBUK OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1628 $ 0 $ 0 $ 1628 $
185 FRAN BARIŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1605 $ 0 $ 22 $ 1627 $
186 FILIP MARINOVIC OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1626 $ 0 $ 1626 $
187 IVAN BILIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1626 $ 0 $ 0 $ 1626 $
188 SARA ŠAJNIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1626 $ 1626 $
189 BRUNO BERNIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1625 $ 0 $ 1625 $
190 MISLAV MIKACINIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1625 $ 1625 $
191 DAMJAN GRUBELIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1624 $ 0 $ 1624 $
192 DOMINIK CIMERMAN OŠ Mladost, Utrine 1624 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1624 $
193 MARIJA KARLA ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1624 $ 0 $ 0 $ 1624 $
194 NIKOLA MUSULIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1624 $ 1624 $
195 BRUNO LIBER OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1623 $ 0 $ 1623 $
196 LUCIJA MARCELIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1623 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1623 $
197 DENIS BEDEKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1623 $ 1623 $
198 MIHAEL MIKULIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1622 $ 0 $ 1622 $
199 TEA STOJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1611 $ 10 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1621 $
200 TIN PRUSINA OŠ Ive Andrića, Sopot 1621 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1621 $
201 LUKA BUGARIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1621 $ 1621 $
202 DINKO KOTTNI I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1620 $ 0 $ 0 $ 1620 $
203 DINO HAĐISELIMOVIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 1620 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $
204 FRAN BILIC OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $ 0 $ 1620 $
205 KATARINA STIPANIČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1620 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $
206 MATEJ SVRŽNJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $ 1620 $
207 JASMINA KOŠTIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1619 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $
208 LUKA RUKAVINA OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1619 $ 0 $ 0 $ 1619 $
209 MARIANA UGLJAREVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1619 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $
210 LUCIJA TOVILO OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $ 1619 $
211 JOSIP PLAVEC OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1618 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $
212 LEONARDO VUKAS I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $ 0 $ 1618 $
213 MARTINA KRČ I.OŠ.Dugave,Dugave 1618 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $
214 MARIN GRŽAN OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $ 1618 $
215 MARKO TUCIC OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 1617 $ 0 $ 1617 $
216 IVOR KRALIK OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1617 $ 1617 $
217 LEON RAŠLIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1616 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1616 $
218 LEONARD NASSABAIN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1616 $ 0 $ 0 $ 1616 $
219 MIHOVIL SPEVEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1603 $ 10 $ 3 $ 0 $ 1616 $
220 TIN DAMIR MILISLAV OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 0 $ 1616 $ 0 $ 1616 $
221 PAVEL ZRNIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1616 $ 1616 $
222 BARBARA KRČ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1615 $ 0 $ 0 $ 1615 $
223 HELENA ČOLIG I.OŠ.Dugave,Dugave 1615 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $
224 VINKO LEKO OŠ Ive Andrića, Sopot 1609 $ 6 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $
225 JOSIP MRŠIĆ OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $ 1615 $
226 SARA BRKIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1614 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1614 $
227 DENIS BARTOLINČIĆ OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1614 $ 1614 $
228 ANTONIO KRIZMANIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1613 $ 0 $ 0 $ 1613 $
229 JOSIP JAIĆ OŠ Mladost, Utrine 1613 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1613 $
230 TOMISLAV MANDIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1613 $ 1613 $
231 JANEŠ TOMISLAV I.OŠ.Dugave,Dugave 1601 $ 0 $ 0 $ 11 $ 0 $ 1612 $
232 JURAJ RAKUŠA I.OŠ.Dugave,Dugave 1612 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1612 $
233 MARINA MUTAK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1612 $ 0 $ 0 $ 1612 $
234 ZAIM KADRIJA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1612 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1612 $
235 ADRIAN JABIR KUCELIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1611 $ 0 $ 0 $ 1611 $
236 KARLA KRASNIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1611 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1611 $
237 MAGDALENA PAVLIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1608 $ 3 $ 0 $ 0 $ 1611 $
238 BENJAMIN AŽDAJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1611 $ 1611 $
239 JAKOV TOPIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1610 $ 1610 $
240 FILIP BERNARDIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1609 $ 0 $ 0 $ 1609 $
241 IVAN ĆOSIĆ (5.a) I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1605 $ 4 $ 1609 $
242 IVAN LOŽNJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1604 $ 0 $ 0 $ 5 $ 0 $ 1609 $
243 TONI MARIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1609 $ 1609 $
244 DAVOR OSTRIHON OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1608 $ 0 $ 0 $ 1608 $
245 FILIP KLJAJIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1601 $ 7 $ 1608 $
246 LEON CESAREC I.OŠ.Dugave,Dugave 1608 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1608 $
247 MONIKA VRABEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1608 $ 0 $ 1608 $
248 FILIP POČIVAVŠEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1608 $ 1608 $
249 FLAMUR KADRIJA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1607 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $
250 FRAN MARKOVIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 1607 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $
251 NINA TELAROVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $ 0 $ 1607 $
252 LUKA DRAKULIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $ 1607 $
253 KARLA KATARINA HALUŽAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1606 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1606 $
254 MELISA GOLAĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1606 $ 0 $ 1606 $
255 NIKA ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1606 $ 0 $ 0 $ 1606 $
256 LUKA ČUSEK I.OŠ.Dugave,Dugave 1605 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1605 $
257 LUCIJA GLAVAŠ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1605 $ 1605 $
258 ANDREA BOLTA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1604 $ 0 $ 0 $ 1604 $
259 DINKO PERICA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1604 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1604 $
260 ROMEO VUKAS I.OŠ.Dugave,Dugave 1603 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1603 $
261 FILIP LIVAJA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1603 $ 1603 $
262 DIBRA KRASNIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 1602 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $
263 KARLO KRSTANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1602 $ 0 $ 0 $ 1602 $
264 KRISTINA KLJAJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1601 $ 1 $ 0 $ 0 $ 1602 $
265 MATEA BOLTA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $ 0 $ 1602 $
266 NINA ŠPIRANEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1602 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $
267 LUKA JAKOVLJEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $ 1602 $
268 GABRIEL ROLLER I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1601 $ 1601 $

Sportske igre mladih 2013.

Wednesday, November 6th, 2013

UDRUGA SPORTSKE IGRE MLADIH ORGANIZIRALA JE ZA PODRUČJE GRADA ZAGREBA ŠAHOVSKO NATJECANJE U OSNOVNOJ ŠKOLI FRANA KRSTE FRANKOPANA, IVANIĆGRADSKA 24, 10000 ZAGREB.

• PETAK, 14. LIPANJ 2013., ZADNJI DAN ŠKOLE, OCJENE ZAKLJUČENE, ŠKOLSKO ZVONO ŠUTI, ODMOR, OPUŠTANJE, ZABAVA.. A ZA SVE ŠKOLSKE ŠAHOVSKE ČAROBNJAKE GRADA ZAGREBA VEĆ SUTRADAN, U SUBOTU 15. LIPNJA S POČETKOM U 09:00 SATI KREĆE PRIMJERENO NATJECANJE. VODITELJ NATJECANJA BIO JE TOMICA GUŽVINEC, PROFESOR TZK KOJI U ŠKOLI DOMAĆINA AKTIVNO ŠIRI ŠKOLSKI ŠAHOVSKI VIRUS. GLAVNI SUDAC OVOG NATJECANJA BIO JE MATE IVANČIĆ KOME SE OVIM PUTEM ZAHVALJUJEMO NA SURADNJI U PISANJU OVOG IZVIJEŠTAJA.
• KAATEGORIJE NATJECANJA:
2002. GODIŠTE I MLAĐI
1998. GODIŠTE I MLAĐI
1995. GODIŠTE I MLAĐI
POSEBNE DVIJE KONKURENCIJE: ZA DJEVOJČICE I ZA DJEČAKE.
SUSTAV NATJECANJA:
PARTIJE SE IGRAJU PO PRAVILIMA ŠAHA FIDE;
ŠVICARSKI SUSTAV , 7 KOLA
TEMPO IGRE: 10 MINUTA PO IGRAČU

NA NATJECANJE SE TREBALO DOĆI NAJKASNIJE DO 9.00H RADI PROVJERA PRIJAVE KOD SUDACA. ŠTETA JE JEDINO BILA U TOME ŠTO SE NA NATJECANJU NISU POJAVILI SVI „ELEKTRONIČKI“ PRIJAVLJENI.

KORISTIM PRILIKU DA NAGLASIM DA JE OVO NATJECANJE BILO BESPLATNO ZA SVE SUDIONIKE TJ. NIJE BILO KOTIZACIJE. ZAHVALJUJUĆI ANGAŽIRANJU VODITELJA NATJECANJA TOMICE GUŽVINECA ZAGREBAČKI ŠAHOVSKI SAVEZ OSIGURAO JE ISPRAVAN ŠAHOVSKI SAT I ŠAHOVSKU GARNITURU SA SVE SUDIONIKE. VELIKO HVALA TAJNICI SAVEZA VLASTI MAČEK NA RAZUMIJEVANJU I SURADNJI.

PAR NATUKNICA IZ PRAVILNIKA NATJECANJA:
• ZA VRIJEME IGRE IGRAČI SU DUŽNI ISKLJUČITI MOBILNE TELEFONE. U SLUČAJU DA IGRAČU ZVONI MOBILNI TELEFON, KAŽNJAVA SE GUBITKOM PARTIJE.
• RODITELJIMA, VODITELJIMA I PRATNJAMA NIJE DOPUŠTENO ULAZITI U OGRAĐENI DIO ZA IGRAČE. U SLUČAJU PREKRŠAJA BITI ĆE UDALJENI IZ DVORANE ZA IGRU.
• NA ODLUKU SUCA NEZADOVOLJNA STRANA IMA PRAVO ŽALBE U ROKU OD 10 MINUTA PO NASTALOM SPORU. ŽALBA SE PREDAJE U PISANOJ FORMI GLAVNOM SUCU. ŽALBA SE MORA RIJEŠITI NAJKASNIJE DO POČETKA SLIJEDEĆEG KOLA .
• U SLUČAJU DJELIDBE MJESTA O KONAČNOM PLASMANU ODLUČIVAT ĆE SLIJEDEĆI KRITERIJI:
A) SREDIŠNJI BUCHHOLZ;
B) BUCHHOLZ;
C) KUMULATIV;
D) MEĐUSOBNI SUSRET;
E) VEĆI BROJ POBJEDA;
F) VEĆI BROJ POBJEDA CRNIM FIGURAMA;
G) VEĆI BROJ IGARA CRNIM FIGURAMA;
H) ŽDRIJEB.

• KAO MOTIVACIJA ZA 2014. GODINU SLIJEDE NAGRADE: POBJEDNIK SVAKE KATEGORIJE IDE U SPLIT NA ZAVRŠNO NATJECANJE (U ORGANIZACIJI SPORTSKIH IGARA MLADIH – 3 DANA)!

 

U OVOJ KONKURENCIJI ŠAHOVSKU ŠKOLU DUGAVE SU PREDSTAVLJALA DVA PREDSTAVNIKA, MILJAC I FILIP! EVO KAKO JE PROTEKLO NATECANJE…
SPORTSKE IGRE MLADIH -ŠAH DJEČACI 1998. GODIŠTE I MLAĐI

KONAČAN POREDAK

MJESTO SBR. IME NRTG BOD BH.
1 3 III PUTAK KARLO 1815 6,0 21,0
2 1 I MUHA MILJENKO 2000 6,0 20,5
3 5 ŠARČEVIĆ LUKA 1689 5,5 19,0
4 2 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 1892 4,5 22,0
5 8 ČIŽMEŠIJA MARTIN 1622 4,0 19,0
6 6 ČORAK LUKA 1651 4,0 16,5
7 7 ŠESTAK JOSIP 1628 3,5 17,0
8 16 VENCL ANTONIO 1600 3,5 16,0
9 4 STARČEVIĆ ANTE LEON 1695 3,0 19,0
10 15 SIKETIĆ KARLO 1600 3,0 16,0
11 12 MATOŠEVIĆ MARIO 1600 3,0 15,5
12 10 BURGLER FILIP 1600 3,0 14,0
13 14 NIKOLA EMANUEL 1600 3,0 13,0
14 11 KASUN ANTUN 1600 2,5 15,5
15 13 MATOŠEVIĆ MATEO 1600 1,5 12,0
16 9 BULJEVIĆ DARKO 1600 0,0 12,5

U OVOJ KONKURENCIJI JE PO KOLIMA TO IZGLEDALO OVAKO.

1 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 9 BULJEVIĆ DARKO 0,0 – – + 0,0 I MUHA MILJENKO 1
2 2 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 0,0 1 – 0 0,0 KASUN ANTUN 11
3 12 MATOŠEVIĆ MARIO 0,0 0 – 1 0,0 III PUTAK KARLO 3
4 4 STARČEVIĆ ANTE LEON 0,0 1 – 0 0,0 MATOŠEVIĆ MATEO 13
5 14 NIKOLA EMANUEL 0,0 0 – 1 0,0 ŠARČEVIĆ LUKA 5
6 6 ČORAK LUKA 0,0 1 – 0 0,0 SIKETIĆ KARLO 15
7 16 VENCL ANTONIO 0,0 = – = 0,0 ŠESTAK JOSIP 7
8 8 ČIŽMEŠIJA MARTIN 0,0 1 – 0 0,0 BURGLER FILIP 10

2 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 I MUHA MILJENKO 1,0 1 – 0 1,0 STARČEVIĆ ANTE LEON 4
2 5 ŠARČEVIĆ LUKA 1,0 1 – 0 1,0 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 2
3 3 III PUTAK KARLO 1,0 1 – 0 1,0 ČORAK LUKA 6
4 7 ŠESTAK JOSIP 0,5 0 – 1 1,0 ČIŽMEŠIJA MARTIN 8
5 10 BURGLER FILIP 0,0 0 – 1 0,5 VENCL ANTONIO 16
6 11 KASUN ANTUN 0,0 1 – 0 0,0 NIKOLA EMANUEL 14
7 13 MATOŠEVIĆ MATEO 0,0 0 – 1 0,0 MATOŠEVIĆ MARIO 12
15 SIKETIĆ KARLO 0,0 1 – – SLOBODAN

3 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 5 ŠARČEVIĆ LUKA 2,0 0 – 1 2,0 I MUHA MILJENKO 1
2 8 ČIŽMEŠIJA MARTIN 2,0 0 – 1 2,0 III PUTAK KARLO 3
3 16 VENCL ANTONIO 1,5 0 – 1 1,0 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 2
4 15 SIKETIĆ KARLO 1,0 1 – 0 1,0 STARČEVIĆ ANTE LEON 4
5 6 ČORAK LUKA 1,0 1 – 0 1,0 KASUN ANTUN 11
6 12 MATOŠEVIĆ MARIO 1,0 0 – 1 0,5 ŠESTAK JOSIP 7
7 14 NIKOLA EMANUEL 0,0 1 – 0 0,0 BURGLER FILIP 10
13 MATOŠEVIĆ MATEO 0,0 1 – – SLOBODAN

4 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 3 III PUTAK KARLO 3,0 1 – 0 3,0 I MUHA MILJENKO 1
2 2 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 2,0 1 – 0 2,0 ČIŽMEŠIJA MARTIN 8
3 15 SIKETIĆ KARLO 2,0 0 – 1 2,0 ŠARČEVIĆ LUKA 5
4 7 ŠESTAK JOSIP 1,5 1 – 0 2,0 ČORAK LUKA 6
5 4 STARČEVIĆ ANTE LEON 1,0 1 – 0 1,5 VENCL ANTONIO 16
6 11 KASUN ANTUN 1,0 = – = 1,0 MATOŠEVIĆ MATEO 13
7 14 NIKOLA EMANUEL 1,0 0 – 1 1,0 MATOŠEVIĆ MARIO 12
10 BURGLER FILIP 0,0 1 – – SLOBODAN

5 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 5 ŠARČEVIĆ LUKA 3,0 = – = 4,0 III PUTAK KARLO 3
2 1 I MUHA MILJENKO 3,0 1 – 0 3,0 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 2
3 4 STARČEVIĆ ANTE LEON 2,0 1 – 0 2,5 ŠESTAK JOSIP 7
4 6 ČORAK LUKA 2,0 1 – 0 2,0 MATOŠEVIĆ MARIO 12
5 8 ČIŽMEŠIJA MARTIN 2,0 1 – 0 2,0 SIKETIĆ KARLO 15
6 16 VENCL ANTONIO 1,5 1 – 0 1,5 KASUN ANTUN 11
7 13 MATOŠEVIĆ MATEO 1,5 0 – 1 1,0 BURGLER FILIP 10
14 NIKOLA EMANUEL 1,0 1 – – SLOBODAN

6 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 3 III PUTAK KARLO 4,5 1 – 0 3,0 STARČEVIĆ ANTE LEON 4
2 1 I MUHA MILJENKO 4,0 1 – 0 3,0 ČORAK LUKA 6
3 8 ČIŽMEŠIJA MARTIN 3,0 0 – 1 3,5 ŠARČEVIĆ LUKA 5
4 2 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 3,0 1 – 0 2,5 ŠESTAK JOSIP 7
5 12 MATOŠEVIĆ MARIO 2,0 0 – 1 2,5 VENCL ANTONIO 16
6 10 BURGLER FILIP 2,0 1 – 0 2,0 SIKETIĆ KARLO 15
7 13 MATOŠEVIĆ MATEO 1,5 0 – 1 2,0 NIKOLA EMANUEL 14
11 KASUN ANTUN 1,5 1 – – SLOBODAN

7 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 2 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 4,0 = – = 5,5 III PUTAK KARLO 3
2 16 VENCL ANTONIO 3,5 0 – 1 5,0 I MUHA MILJENKO 1
3 10 BURGLER FILIP 3,0 0 – 1 4,5 ŠARČEVIĆ LUKA 5
4 4 STARČEVIĆ ANTE LEON 3,0 0 – 1 3,0 ČIŽMEŠIJA MARTIN 8
5 6 ČORAK LUKA 3,0 1 – 0 3,0 NIKOLA EMANUEL 14
6 7 ŠESTAK JOSIP 2,5 1 – 0 2,5 KASUN ANTUN 11
7 15 SIKETIĆ KARLO 2,0 1 – 0 1,5 MATOŠEVIĆ MATEO 13
12 MATOŠEVIĆ MARIO 2,0 1 – – SLOBODAN

 

U OVOJ KONKURENCIJI ŠAHOVSKA ŠKOLA DUGAVE NIJE IMALA PREDSTAVNICA!

SPORTSKE IGRE MLADIH – ŠAH DJEVOJČICE 1998. GODIŠTE I MLAĐE

KONAČAN POREDAK

MJESTO SBR. IME NRTG BOD KOYA
1 1 MK GOLUB NIKOLINA 1883 4,0 2,0
2 5 II SMETIŠKO MARIJA 1732 3,0 1,0
3 2 BENKOVIĆ ANETA 1600 2,0 0,0
4 3 HLUPIĆ LORENA 1600 1,0 0,0
5 4 VUČKOVIĆ LORENA 1600 0,0 0,0

 

U OVOJ KONKURENCIJI ŠAHOVSKU ŠKOLU DUGAVE SU PREDSTAVLJALI MATIJA, KARLO I FILIP!

SPORTSKE IGRE MLADIH – ŠAH DJEČACI 2002. GODIŠTE

KONAČAN POREDAK

MJESTO SBR. IME NRTG BOD BH.
1 1 III SMETIŠKO JOSIP 1852 6,0 24,0
2 4 CETINA SVEN 1643 5,5 21,5
3 6 MAHEČIĆ LOVRE 1618 5,5 21,0
4 2 ŠARČEVIĆ PETAR 1684 5,5 20,5
5 3 MARKOVIĆ PETAR 1645 5,0 24,0
6 31 VUKOVIĆ TIN 1600 5,0 21,5
7 5 VUČIĆ FILIP 1628 4,5 22,5
8 14 KRUŠLIN KARLO 1600 4,5 20,5
9 9 BENKOVIĆ KARLO 1600 4,5 20,0
10 7 IV MARAVIĆ IVAN 1611 4,0 21,5
11 12 BURGLER MATIJA 1600 4,0 21,0
12 8 ABRAHAM IVAN 1600 4,0 20,0
13 32 ŠVABENIC STJEPAN 1600 4,0 18,0
14 27 TAMBAČA JAGOR 1600 4,0 17,5
15 28 VILENICA FILIP 1600 4,0 16,0
16 13 KOLOVRAT BRUNO 1600 4,0 15,5
17 10 BUCKOVIĆ TONI 1600 3,5 20,5
18 29 VRANEŠA IVAN 1600 3,5 18,0
19 16 MARKOVINOVIĆ FABJAN 1600 3,5 17,0
20 15 MARKOVINOVIĆ BARTOL 1600 3,5 14,5
21 33 ŽIVKO LUKA 1600 3,0 18,0
22 34 HANDL DARIAN 1600 3,0 17,5
23 17 MATOŠEVIĆ MARINO 1600 3,0 16,0
24 18 MIKACINIĆ MISLAV 1600 3,0 15,0
25 22 POČINOK LUKA 1600 3,0 14,5
26 19 MUSIĆ SILVIO 1600 2,0 15,5
27 21 POPEK IVAN 1600 2,0 15,5
28 20 OŽBOLT FRAN 1600 2,0 14,5
29 24 RUGLAR KARLO 1600 2,0 13,0
30 23 RASPOVIĆ LOVRO 1600 2,0 10,0
31 26 SABLJAK KRISTIJAN 1600 1,5 13,0
32 11 BULAIĆ NIKOLA 1600 1,5 12,0
33 30 VUKOVIĆ LUKA 1600 1,0 11,5
34 25 SABLJAK KRISTIJAN ML. 1600 0,0 13,0

1 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 22 POČINOK LUKA 0,0 0 – 1 0,0 III SMETIŠKO JOSIP 1
2 2 ŠARČEVIĆ PETAR 0,0 1 – 0 0,0 SABLJAK KRISTIJAN ML. 25
3 27 TAMBAČA JAGOR 0,0 0 – 1 0,0 MARKOVIĆ PETAR 3
4 4 CETINA SVEN 0,0 1 – 0 0,0 VILENICA FILIP 28
5 29 VRANEŠA IVAN 0,0 0 – 1 0,0 VUČIĆ FILIP 5
6 6 MAHEČIĆ LOVRE 0,0 1 – 0 0,0 VUKOVIĆ LUKA 30
7 31 VUKOVIĆ TIN 0,0 1 – 0 0,0 IV MARAVIĆ IVAN 7
8 9 BENKOVIĆ KARLO 0,0 1 – 0 0,0 ABRAHAM IVAN 8
9 11 BULAIĆ NIKOLA 0,0 0 – 1 0,0 BUCKOVIĆ TONI 10
10 13 KOLOVRAT BRUNO 0,0 0 – 1 0,0 BURGLER MATIJA 12
11 18 MIKACINIĆ MISLAV 0,0 0 – 1 0,0 KRUŠLIN KARLO 14
12 15 MARKOVINOVIĆ BARTOL 0,0 1 – 0 0,0 OŽBOLT FRAN 20
13 24 RUGLAR KARLO 0,0 0 – 1 0,0 MARKOVINOVIĆ FABJAN 16
14 17 MATOŠEVIĆ MARINO 0,0 1 – 0 0,0 RASPOVIĆ LOVRO 23
15 32 ŠVABENIC STJEPAN 0,0 1 – 0 0,0 MUSIĆ SILVIO 19
16 21 POPEK IVAN 0,0 0 – 1 0,0 ŽIVKO LUKA 33
17 34 HANDL DARIAN 0,0 1 – 0 0,0 SABLJAK KRISTIJAN 26

2 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 III SMETIŠKO JOSIP 1,0 1 – 0 1,0 MARKOVINOVIĆ BARTOL 15
2 12 BURGLER MATIJA 1,0 1 – 0 1,0 ŠARČEVIĆ PETAR 2
3 3 MARKOVIĆ PETAR 1,0 1 – 0 1,0 MATOŠEVIĆ MARINO 17
4 14 KRUŠLIN KARLO 1,0 0 – 1 1,0 CETINA SVEN 4
5 5 VUČIĆ FILIP 1,0 0 – 1 1,0 VUKOVIĆ TIN 31
6 16 MARKOVINOVIĆ FABJAN 1,0 0 – 1 1,0 MAHEČIĆ LOVRE 6
7 33 ŽIVKO LUKA 1,0 0 – 1 1,0 BENKOVIĆ KARLO 9
8 10 BUCKOVIĆ TONI 1,0 1 – 0 1,0 ŠVABENIC STJEPAN 32
9 7 IV MARAVIĆ IVAN 0,0 1 – 0 1,0 HANDL DARIAN 34
10 8 ABRAHAM IVAN 0,0 1 – 0 0,0 RUGLAR KARLO 24
11 23 RASPOVIĆ LOVRO 0,0 0 – 1 0,0 BULAIĆ NIKOLA 11
12 25 SABLJAK KRISTIJAN ML. 0,0 0 – 1 0,0 KOLOVRAT BRUNO 13
13 26 SABLJAK KRISTIJAN 0,0 0 – 1 0,0 MIKACINIĆ MISLAV 18
14 19 MUSIĆ SILVIO 0,0 0 – 1 0,0 TAMBAČA JAGOR 27
15 20 OŽBOLT FRAN 0,0 0 – 1 0,0 VRANEŠA IVAN 29
16 28 VILENICA FILIP 0,0 1 – 0 0,0 POPEK IVAN 21
17 30 VUKOVIĆ LUKA 0,0 0 – 1 0,0 POČINOK LUKA 22

3 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 9 BENKOVIĆ KARLO 2,0 0 – 1 2,0 III SMETIŠKO JOSIP 1
2 31 VUKOVIĆ TIN 2,0 0 – 1 2,0 MARKOVIĆ PETAR 3
3 4 CETINA SVEN 2,0 1 – 0 2,0 BUCKOVIĆ TONI 10
4 6 MAHEČIĆ LOVRE 2,0 1 – 0 2,0 BURGLER MATIJA 12
5 2 ŠARČEVIĆ PETAR 1,0 1 – 0 1,0 MATOŠEVIĆ MARINO 17
6 18 MIKACINIĆ MISLAV 1,0 0 – 1 1,0 VUČIĆ FILIP 5
7 22 POČINOK LUKA 1,0 0 – 1 1,0 IV MARAVIĆ IVAN 7
8 27 TAMBAČA JAGOR 1,0 0 – 1 1,0 ABRAHAM IVAN 8
9 11 BULAIĆ NIKOLA 1,0 0 – 1 1,0 VILENICA FILIP 28
10 13 KOLOVRAT BRUNO 1,0 0 – 1 1,0 VRANEŠA IVAN 29
11 32 ŠVABENIC STJEPAN 1,0 0 – 1 1,0 KRUŠLIN KARLO 14
12 15 MARKOVINOVIĆ BARTOL 1,0 0 – 1 1,0 ŽIVKO LUKA 33
13 34 HANDL DARIAN 1,0 1 – 0 1,0 MARKOVINOVIĆ FABJAN 16
14 23 RASPOVIĆ LOVRO 0,0 0 – 1 0,0 MUSIĆ SILVIO 19
15 24 RUGLAR KARLO 0,0 0 – 1 0,0 OŽBOLT FRAN 20
16 21 POPEK IVAN 0,0 1 – 0 0,0 SABLJAK KRISTIJAN 26
30 VUKOVIĆ LUKA 0,0 1 – – SLOBODAN

4 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 III SMETIŠKO JOSIP 3,0 1 – 0 3,0 CETINA SVEN 4
2 3 MARKOVIĆ PETAR 3,0 = – = 3,0 MAHEČIĆ LOVRE 6
3 14 KRUŠLIN KARLO 2,0 0 – 1 2,0 ŠARČEVIĆ PETAR 2
4 5 VUČIĆ FILIP 2,0 1 – 0 2,0 BURGLER MATIJA 12
5 7 IV MARAVIĆ IVAN 2,0 1 – 0 2,0 VILENICA FILIP 28
6 8 ABRAHAM IVAN 2,0 0 – 1 2,0 VUKOVIĆ TIN 31
7 29 VRANEŠA IVAN 2,0 0 – 1 2,0 BENKOVIĆ KARLO 9
8 10 BUCKOVIĆ TONI 2,0 1 – 0 2,0 HANDL DARIAN 34
9 33 ŽIVKO LUKA 2,0 1 – 0 1,0 BULAIĆ NIKOLA 11
10 20 OŽBOLT FRAN 1,0 0 – 1 1,0 KOLOVRAT BRUNO 13
11 21 POPEK IVAN 1,0 0 – 1 1,0 MARKOVINOVIĆ BARTOL 15
12 16 MARKOVINOVIĆ FABJAN 1,0 1 – 0 1,0 POČINOK LUKA 22
13 17 MATOŠEVIĆ MARINO 1,0 0 – 1 1,0 TAMBAČA JAGOR 27
14 32 ŠVABENIC STJEPAN 1,0 1 – 0 1,0 MIKACINIĆ MISLAV 18
15 19 MUSIĆ SILVIO 1,0 1 – 0 1,0 VUKOVIĆ LUKA 30
16 26 SABLJAK KRISTIJAN 0,0 1 – 0 0,0 RASPOVIĆ LOVRO 23
24 RUGLAR KARLO 0,0 1 – – SLOBODAN

5 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 6 MAHEČIĆ LOVRE 3,5 = – = 4,0 III SMETIŠKO JOSIP 1
2 2 ŠARČEVIĆ PETAR 3,0 1 – 0 3,5 MARKOVIĆ PETAR 3
3 4 CETINA SVEN 3,0 1 – 0 3,0 ŽIVKO LUKA 33
4 9 BENKOVIĆ KARLO 3,0 0 – 1 3,0 VUČIĆ FILIP 5
5 31 VUKOVIĆ TIN 3,0 1 – 0 3,0 BUCKOVIĆ TONI 10
6 12 BURGLER MATIJA 2,0 0 – 1 3,0 IV MARAVIĆ IVAN 7
7 28 VILENICA FILIP 2,0 0 – 1 2,0 ABRAHAM IVAN 8
8 13 KOLOVRAT BRUNO 2,0 1 – 0 2,0 MUSIĆ SILVIO 19
9 34 HANDL DARIAN 2,0 0 – 1 2,0 KRUŠLIN KARLO 14
10 15 MARKOVINOVIĆ BARTOL 2,0 = – = 2,0 VRANEŠA IVAN 29
11 27 TAMBAČA JAGOR 2,0 = – = 2,0 MARKOVINOVIĆ FABJAN 16
12 17 MATOŠEVIĆ MARINO 1,0 0 – 1 2,0 ŠVABENIC STJEPAN 32
13 11 BULAIĆ NIKOLA 1,0 = – = 1,0 SABLJAK KRISTIJAN 26
14 18 MIKACINIĆ MISLAV 1,0 1 – 0 1,0 RUGLAR KARLO 24
15 22 POČINOK LUKA 1,0 1 – 0 1,0 OŽBOLT FRAN 20
16 30 VUKOVIĆ LUKA 1,0 0 – 1 1,0 POPEK IVAN 21
23 RASPOVIĆ LOVRO 0,0 1 – – SLOBODAN

6 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 III SMETIŠKO JOSIP 4,5 1 – 0 4,0 VUKOVIĆ TIN 31
2 7 IV MARAVIĆ IVAN 4,0 0 – 1 4,0 ŠARČEVIĆ PETAR 2
3 5 VUČIĆ FILIP 4,0 = – = 4,0 MAHEČIĆ LOVRE 6
4 3 MARKOVIĆ PETAR 3,5 = – = 4,0 CETINA SVEN 4
5 8 ABRAHAM IVAN 3,0 0 – 1 3,0 ŠVABENIC STJEPAN 32
6 10 BUCKOVIĆ TONI 3,0 0 – 1 3,0 BENKOVIĆ KARLO 9
7 33 ŽIVKO LUKA 3,0 0 – 1 3,0 KOLOVRAT BRUNO 13
8 14 KRUŠLIN KARLO 3,0 1 – 0 2,5 MARKOVINOVIĆ BARTOL 15
9 29 VRANEŠA IVAN 2,5 0 – 1 2,5 TAMBAČA JAGOR 27
10 16 MARKOVINOVIĆ FABJAN 2,5 1 – 0 2,0 MIKACINIĆ MISLAV 18
11 12 BURGLER MATIJA 2,0 1 – 0 2,0 POPEK IVAN 21
12 19 MUSIĆ SILVIO 2,0 0 – 1 2,0 HANDL DARIAN 34
13 28 VILENICA FILIP 2,0 1 – 0 2,0 POČINOK LUKA 22
14 24 RUGLAR KARLO 1,0 1 – 0 1,5 BULAIĆ NIKOLA 11
15 26 SABLJAK KRISTIJAN 1,5 0 – 1 1,0 MATOŠEVIĆ MARINO 17
16 23 RASPOVIĆ LOVRO 1,0 1 – 0 1,0 VUKOVIĆ LUKA 30
20 OŽBOLT FRAN 1,0 1 – – SLOBODAN

7 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 2 ŠARČEVIĆ PETAR 5,0 = – = 5,5 III SMETIŠKO JOSIP 1
2 4 CETINA SVEN 4,5 1 – 0 4,5 VUČIĆ FILIP 5
3 6 MAHEČIĆ LOVRE 4,5 1 – 0 4,0 IV MARAVIĆ IVAN 7
4 32 ŠVABENIC STJEPAN 4,0 0 – 1 4,0 MARKOVIĆ PETAR 3
5 9 BENKOVIĆ KARLO 4,0 = – = 4,0 KRUŠLIN KARLO 14
6 13 KOLOVRAT BRUNO 4,0 0 – 1 4,0 VUKOVIĆ TIN 31
7 8 ABRAHAM IVAN 3,0 1 – 0 3,5 MARKOVINOVIĆ FABJAN 16
8 27 TAMBAČA JAGOR 3,5 = – = 3,0 BUCKOVIĆ TONI 10
9 33 ŽIVKO LUKA 3,0 0 – 1 3,0 BURGLER MATIJA 12
10 34 HANDL DARIAN 3,0 0 – 1 3,0 VILENICA FILIP 28
11 15 MARKOVINOVIĆ BARTOL 2,5 1 – 0 2,0 RASPOVIĆ LOVRO 23
12 21 POPEK IVAN 2,0 0 – 1 2,5 VRANEŠA IVAN 29
13 17 MATOŠEVIĆ MARINO 2,0 1 – 0 2,0 RUGLAR KARLO 24
14 20 OŽBOLT FRAN 2,0 0 – 1 2,0 MIKACINIĆ MISLAV 18
15 22 POČINOK LUKA 2,0 1 – 0 1,5 SABLJAK KRISTIJAN 26

 

U OVOJ KONKURENCIJI ŠAHOVSKU ŠKOLU DUGAVE PREDSTAVLJALA JE MAGDALENA!
SPORTSKE IGRE MLADIH – ŠAH DJEVOJČICE 2002. GODIŠTE I MLAĐE

KONAČAN POREDAK

MJESTO SBR. IME NRTG BOD BH.
1 2 II SMETIŠKO LUCIJA 1714 6,0 21,0
2 1 II MUHA MAGDALENA 1738 6,0 20,0
3 3 III BELJAN MARIJA 1698 5,0 22,0
4 5 SMETIŠKO RENATA 1606 5,0 19,5
5 14 MAHEČIĆ KAJA 1600 4,0 23,5
6 15 MIKACINIĆ STELLA 1600 4,0 19,5
7 8 BLAŽAN LUCIJA 1600 4,0 19,0
8 4 ČIŽMEŠIJA ANIKA 1607 4,0 17,5
9 6 NOVAK BRUNA 1601 4,0 17,0
10 12 KRISTIĆ KORINA 1600 3,0 18,0
11 11 KOLOVRAT MONIKA 1600 2,0 15,0
12 17 ZUBAK LAURA 1600 2,0 14,0
13 13 MALBAŠA PETRA 1600 2,0 14,0
14 7 BARIĆ MAJA 1600 2,0 14,0
15 10 KOLOVRAT LUCIJA 1600 2,0 12,5
16 16 PAVIČIĆ KI GRAZIANA 1600 1,0 15,0
17 9 KOLOVRAT ANA 1600 0,0 12,5

1 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 10 KOLOVRAT LUCIJA 0,0 0 – 1 0,0 II MUHA MAGDALENA 1
2 2 II SMETIŠKO LUCIJA 0,0 1 – 0 0,0 KOLOVRAT MONIKA 11
3 12 KRISTIĆ KORINA 0,0 0 – 1 0,0 III BELJAN MARIJA 3
4 4 ČIŽMEŠIJA ANIKA 0,0 1 – 0 0,0 MALBAŠA PETRA 13
5 16 PAVIČIĆ KI GRAZIANA 0,0 0 – 1 0,0 SMETIŠKO RENATA 5
6 6 NOVAK BRUNA 0,0 1 – 0 0,0 ZUBAK LAURA 17
7 8 BLAŽAN LUCIJA 0,0 1 – 0 0,0 BARIĆ MAJA 7
8 9 KOLOVRAT ANA 0,0 0 – 1 0,0 MAHEČIĆ KAJA 14
15 MIKACINIĆ STELLA 0,0 1 – – SLOBODAN

2 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 II MUHA MAGDALENA 1,0 1 – 0 1,0 NOVAK BRUNA 6
2 5 SMETIŠKO RENATA 1,0 0 – 1 1,0 II SMETIŠKO LUCIJA 2
3 3 III BELJAN MARIJA 1,0 1 – 0 1,0 MIKACINIĆ STELLA 15
4 14 MAHEČIĆ KAJA 1,0 1 – 0 1,0 ČIŽMEŠIJA ANIKA 4
5 11 KOLOVRAT MONIKA 0,0 0 – 1 1,0 BLAŽAN LUCIJA 8
6 7 BARIĆ MAJA 0,0 0 – 1 0,0 KRISTIĆ KORINA 12
7 13 MALBAŠA PETRA 0,0 1 – 0 0,0 KOLOVRAT ANA 9
8 17 ZUBAK LAURA 0,0 1 – 0 0,0 KOLOVRAT LUCIJA 10
16 PAVIČIĆ KI GRAZIANA 0,0 1 – – SLOBODAN

3 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 8 BLAŽAN LUCIJA 2,0 0 – 1 2,0 II MUHA MAGDALENA 1
2 2 II SMETIŠKO LUCIJA 2,0 1 – 0 2,0 III BELJAN MARIJA 3
3 6 NOVAK BRUNA 1,0 0 – 1 2,0 MAHEČIĆ KAJA 14
4 4 ČIŽMEŠIJA ANIKA 1,0 1 – 0 1,0 ZUBAK LAURA 17
5 15 MIKACINIĆ STELLA 1,0 0 – 1 1,0 SMETIŠKO RENATA 5
6 12 KRISTIĆ KORINA 1,0 1 – 0 1,0 MALBAŠA PETRA 13
7 10 KOLOVRAT LUCIJA 0,0 0 – 1 0,0 BARIĆ MAJA 7
11 KOLOVRAT MONIKA 0,0 1 – – SLOBODAN

4 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 14 MAHEČIĆ KAJA 3,0 1 – 0 3,0 II SMETIŠKO LUCIJA 2
2 1 II MUHA MAGDALENA 3,0 1 – 0 2,0 ČIŽMEŠIJA ANIKA 4
3 3 III BELJAN MARIJA 2,0 1 – 0 2,0 BLAŽAN LUCIJA 8
4 5 SMETIŠKO RENATA 2,0 1 – 0 2,0 KRISTIĆ KORINA 12
5 13 MALBAŠA PETRA 1,0 0 – 1 1,0 NOVAK BRUNA 6
6 7 BARIĆ MAJA 1,0 0 – 1 1,0 MIKACINIĆ STELLA 15
7 17 ZUBAK LAURA 1,0 1 – 0 1,0 KOLOVRAT MONIKA 11
10 KOLOVRAT LUCIJA 0,0 1 – – SLOBODAN

5 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 14 MAHEČIĆ KAJA 4,0 0 – 1 4,0 II MUHA MAGDALENA 1
2 5 SMETIŠKO RENATA 3,0 0 – 1 3,0 III BELJAN MARIJA 3
3 2 II SMETIŠKO LUCIJA 3,0 1 – 0 2,0 BLAŽAN LUCIJA 8
4 4 ČIŽMEŠIJA ANIKA 2,0 0 – 1 2,0 NOVAK BRUNA 6
5 12 KRISTIĆ KORINA 2,0 1 – 0 2,0 ZUBAK LAURA 17
6 15 MIKACINIĆ STELLA 2,0 1 – 0 1,0 KOLOVRAT LUCIJA 10
7 11 KOLOVRAT MONIKA 1,0 0 – 1 1,0 BARIĆ MAJA 7
13 MALBAŠA PETRA 1,0 1 – – SLOBODAN

6 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 II MUHA MAGDALENA 5,0 0 – 1 4,0 II SMETIŠKO LUCIJA 2
2 3 III BELJAN MARIJA 4,0 1 – 0 4,0 MAHEČIĆ KAJA 14
3 6 NOVAK BRUNA 3,0 0 – 1 3,0 SMETIŠKO RENATA 5
4 15 MIKACINIĆ STELLA 3,0 1 – 0 3,0 KRISTIĆ KORINA 12
5 8 BLAŽAN LUCIJA 2,0 1 – 0 2,0 MALBAŠA PETRA 13
6 10 KOLOVRAT LUCIJA 1,0 0 – 1 1,0 KOLOVRAT MONIKA 11
4 ČIŽMEŠIJA ANIKA 2,0 1 – – SLOBODAN

7 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 3 III BELJAN MARIJA 5,0 0 – 1 5,0 II MUHA MAGDALENA 1
2 2 II SMETIŠKO LUCIJA 5,0 1 – 0 4,0 MIKACINIĆ STELLA 15
3 5 SMETIŠKO RENATA 4,0 1 – 0 4,0 MAHEČIĆ KAJA 14
4 12 KRISTIĆ KORINA 3,0 0 – 1 3,0 ČIŽMEŠIJA ANIKA 4
5 11 KOLOVRAT MONIKA 2,0 0 – 1 3,0 NOVAK BRUNA 6
6 13 MALBAŠA PETRA 2,0 0 – 1 1,0 KOLOVRAT LUCIJA 10
8 BLAŽAN LUCIJA 3,0 1 – – SLOBODAN
GENS UNA SUMUS

AUTOR IZVIJEŠTAJA:
ŽELJKO BRDAL, PROF.
ŠIRITELJ ŠKOLSKOG ŠAHOVSKOG VIRUSA