preload preload preload

Konačni poredak Mikronis 2013.

November 24th, 2013

Mjesto Ime Rtg Klub Rođ Gr Bod BH.
1 Miljenko Muha 1937 I. OŠ Dugave 04.07.2000 7b 7,0 27,0
2 Berislav Paradžik 1778 I. OŠ Dugave 27.06.1999 8c 6,0 24,0
3 Josip Smetiško 1759 OŠ Gustava Krkleca 23.12.2002 4c 6,0 22,5
4 Matej Marković 1725 I. OŠ Dugave 26.05.2001 6c 6,0 21,0
5 Karlo Njire 1758 I. OŠ Dugave 03.06.1999 8c 6,0 19,0
6 Marija Smetiško F 1716 OŠ Gustava Krkleca 30.08.2001 6d 5,5 25,5
7 Mario Stanić 1973 OŠ Brezovica 03.07.1999 8c 5,5 23,5
8 Zvonimir Šćulac 1907 OŠ Frana Galovića 08.05.2000 7b 5,5 21,0
9 Denis Dumić 1839 I. OŠ Dugave 11.11.2000 7a 5,0 23,5
10 Filip Bürgler 1803 OŠ Frana Galovića 24.04.2001 6b 5,0 23,0
11 Želimir Šitić 1822 OŠ Gustava Krkleca 28.01.2002 6c 5,0 23,0
12 Stjepan Žarković 1716 I. OŠ Dugave 18.10.2001 6a 5,0 20,5
13 Vili Vasilijević 1600 GOST 22.07.2007 vrtić 5,0 20,5
14 Karlo Krušlin 1693 I. OŠ Dugave 16.11.2004 3b 5,0 20,5
15 Adrian Babić 1770 OŠ Frana Galovića 02.08.2001 6b 5,0 20,0
16 Ivan Kučan 1761 Gornjogradska gimnazija 26.12.1996 S2b 5,0 20,0
17 Renata Šitić F 1822 OŠ Gustava Krkleca 04.09.2000 7a 5,0 19,5
18 Sven Cetina 1722 OŠ Gustava Krkleca 13.08.2003 4d 5,0 19,5
19 Ivan 8c Ćosić 1727 I. OŠ Dugave 22.07.1999 8c 5,0 19,0
20 Krešimir Brletić 1692 OŠ Brezovica 16.04.2000 7c 5,0 17,5
21 Filip Krilčić 1671 I. OŠ Dugave 22.08.2002 5a 4,5 22,0
22 Ivan Maravić 1705 OŠ Odra 02.01.2004 4b 4,5 22,0
23 Filip Vučić 1600 OŠ Trnsko 13.12.2004 3b 4,5 21,5
24 Karlo Weiser 1940 XIII Gimnazija 07.07.1995 S4c 4,5 21,0
25 Domagoj Beranek 1600 OŠ Sveta Klara 04.12.2000 7a 4,5 19,0
26 Danijel Tumir 1600 OŠ Frana Galovića 23.10.2001 6a 4,5 17,0
27 Filip Mandić 1646 OŠ Brezovica 20.01.2004 3h 4,5 16,0
28 Ivica Patrun 1600 OŠ Gustava Krkleca 21.02.2005 2a 4,5 15,5
29 Alen Zbiljski 1648 I. OŠ Dugave 04.03.2000 8a 4,0 22,5
30 Ana Marija Pavičić F 1647 OŠ Sveta Klara 10.06.2000 7b 4,0 21,5
31 Gabriel Janjić 1600 OŠ Ive Andrića 15.06.2002 5c 4,0 21,0
32 Tea Stojanović F 1621 I. OŠ Dugave 12.03.2001 7a 4,0 21,0
33 Luka Zirdum 1600 OŠ Sveta Klara 19.06.2002 5b 4,0 20,0
34 Ivan Vraneša 1600 OŠ Odra 30.06.2004 3b 4,0 20,0
35 Marko Subašić 1600 OŠ Sveta Klara 22.09.2003 4c 4,0 19,0
36 Sven Adžaga 1691 OŠ Brezovica 30.07.2002 5e 4,0 18,5
37 Jagor Tambača 1600 OŠ Većeslava Holjevca 04.01.2005 3 4,0 18,5
38 Marko Golubar 1676 OŠ Brezovica 17.01.2000 7c 4,0 18,5
39 Nikolina Micek F 1678 I. OŠ Dugave 15.10.1999 8b 4,0 18,0
40 Anamaria Pavlek F 1742 Gornjogradska gimnazija 29.09.1995 S4a 4,0 17,5
41 Stella Mikacinić F 1645 OŠ Ive Andrića 27.12.2002 5a 4,0 17,5
42 Simon Resner 1825 OŠ Braće Radić 11.05.2002 5a 4,0 17,5
43 Renata Smetiško F 1678 Travno 01.08.2007 vrtić 4,0 17,0
44 Krešimir Todorić 1673 I. OŠ Dugave 31.07.1999 8b 4,0 16,5
45 Bruno Pavlenić 1600 OŠ Ive Andrića 29.10.2001 6c 4,0 16,5
46 Luka Halužan 1686 I. OŠ Dugave 28.03.2004 3b 4,0 16,5
47 Mislav Mikacinić 1625 OŠ Ive Andrića 03.05.2005 2a 4,0 16,5
48 Antonija Marijanović F 1734 I. OŠ Dugave 26.07.2000 7a 4,0 16,0
49 Lovro Kos 1685 OŠ Većeslava Holjevca 20.05.2000 7a 4,0 14,5
50 Nikola Bešlić 1691 I. OŠ Dugave 29.04.2002 5a 4,0 13,5
51 Bruno Kolovrat 1666 OŠ Odra 29.03.2003 4b 3,5 21,5
52 Petar Bešlić 1738 I. OŠ Dugave 15.06.1999 8a 3,5 20,0
53 Božo Cvetković 1672 OŠ Odra 25.09.2003 4b 3,5 19,0
54 Ana Kolovrat F 1600 OŠ Odra 28.04.2005 1b 3,5 19,0
55 Petar Perkov 1600 OŠ Zapruđe 20.11.2001 6b 3,5 18,0
56 Luka Počinok 1651 OŠ Trnsko 03.09.2003 4c 3,5 17,0
57 Mia Benceković F 1600 I. OŠ Dugave 09.03.2002 6c 3,5 17,0
58 Luka Blažević 1704 I. OŠ Dugave 17.10.1999 8a 3,5 17,0
59 Ivan Bokšić 1668 I. OŠ Dugave 02.03.2004 4b 3,5 16,5
60 Ivan Šćulac 1600 OŠ Frana Galovića 17.09.2002 5a 3,5 16,5
61 Laura Badrov F 1600 OŠ Sveta Klara 27.10.2001 6c 3,5 16,0
62 Filip Vilenica 1690 I. OŠ Dugave 14.01.2005 3c 3,5 16,0
63 Mislav Klepac 1600 OŠ Gustava Krkleca 05.12.2004 3b 3,5 15,0
64 Stjepan Švabenic 1600 I. OŠ Dugave 07.12.2004 3b 3,5 14,0
65 Leonardo Navijalić 1600 OŠ Sveta Klara 09.04.2003 4b 3,0 21,5
66 Toni Bucković 1600 OŠ Većeslava Holjevca 10.08.2004 3a 3,0 20,0
67 Lana Božić F 1600 OŠ Trnsko 23.11.2013 3b 3,0 19,0
68 Lorena Miholić F 1650 OŠ Sveta Klara 01.10.2000 7a 3,0 19,0
69 Mislav Janić 1682 OŠ Zapruđe 27.01.2000 6a 3,0 18,5
70 Marin Gržan 1618 OŠ Brezovica 19.08.2004 3HL 3,0 18,5
71 Bruno Bortek 1600 OŠ Gustava Krkleca 14.07.2004 3c 3,0 18,5
72 Matija Bürgler 1641 OŠ Frana Galovića 07.04.2004 3a 3,0 18,0
73 Karlo Kelentrić 1648 OŠ Sveta Klara 08.12.2000 7b 3,0 18,0
74 Elma Vuran F 1600 OŠ Sveta Klara 04.02.2004 4b 3,0 17,0
75 Matea Cvrtak F 1600 OŠ Sveta Klara 19.07.2002 5c 3,0 16,5
76 Tomislav Bikić 1669 OŠ Sveta Klara 08.02.2001 7b 3,0 16,5
77 Bruna Novak F 1600 GOST 17.07.2003 4a 3,0 15,5
78 Marko Štrk 1600 I. OŠ Dugave 20.02.2002 6b 3,0 15,5
79 Lucija Blažan F 1600 OŠ Sveta Klara 18.01.2002 6c 3,0 15,5
80 Ivan Mohorko 1631 I. OŠ Dugave 16.07.1999 8c 3,0 15,0
81 Lejla Vuran F 1600 OŠ Sveta Klara 04.02.2004 4b 3,0 13,5
82 Marijana Piljić F 1600 OŠ Sveta Klara 09.05.2001 7b 3,0 13,0
83 Maksim Pavlenić 1600 OŠ Ive Andrića 20.01.2005 3c 2,5 18,5
84 Jakov Vrban 1653 I. OŠ Dugave 29.07.1999 8b 2,5 18,0
85 Matija Golubar 1652 OŠ Brezovica 30.06.2004 3HL 2,5 17,0
86 Hrvoje Javorović 1600 OŠ Gustava Krkleca 10.01.2005 3b 2,5 16,0
87 Gabrijela Ljubić F 1600 OŠ Sveta Klara 24.02.2005 3c 2,5 14,0
88 Filip Pajtler 1661 I. OŠ Dugave 11.11.2000 7a 2,5 14,0
89 Gabriel Roller 1601 I. OŠ Dugave 04.09.2004 3c 2,5 13,5
90 Tibor Smadilo Rališ 1600 OŠ Gustava Krleca 08.10.2005 2d 2,5 13,5
91 Tina Baljak 1600 OŠ Sveta Klara 28.09.2003 4b 2,5 13,0
92 Ante Bavčević 1683 I. OŠ Dugave 01.12.1999 8c 2,5 12,5
93 Oton Roko Rodić 1600 OŠ Gustava Krkleca 22.01.2005 2c 2,5 10,5
94 Fran Beranek 1600 OŠ Sveta Klara 25.03.2003 5a 2,0 19,0
95 Luka Bugarin 1621 I. OŠ Dugave 01.08.2000 7a 2,0 18,0
96 Mia Kramarić F 1600 I. OŠ Dugave 26.02.2002 6b 2,0 17,5
97 Deniz Brukner F 1600 I. OŠ Dugave 22.05.2002 5a 2,0 17,0
98 Ognjen Škarić 1600 OŠ Gustava Krkleca 21.01.2005 3c 2,0 15,5
99 Rebecca Blažan F 1600 OŠ Sveta Klara 28.01.2005 3a 2,0 14,5
100 Katarina Novak F 1600 I. OŠ Dugave 05.12.2001 6b 2,0 14,0
101 Tomislav Mandić 1600 OŠ Brezovica 03.03.2005 3HL 2,0 13,0
102 Mihovil Tomašević 1600 OŠ Sveta Klara 06.11.2003 4b 2,0 12,5
103 Frana Bolješić F 1600 I. OŠ Dugave 22.08.2001 6b 2,0 11,5
104 Trpimir Brletić 1636 OŠ Brezovica 02.01.2005 3HL 2,0 11,5
105 Ivan Arsov 1600 I. OŠ Dugave 24.01.2000 8c 2,0 10,5
106 Lorena Župančić F 1600 OŠ Sveta Klara 04.01.2006 2a 2,0 9,0
107 Petra Malbaša F 1600 OŠ Gustava Krkleca 09.07.2003 4c 1,5 15,5
108 Luka Bucković 1600 OŠ Većeslava Holjevca 07.11.2006 1a 1,5 13,5
109 Nika Miholić F 1600 OŠ Sveta Klara 06.04.2005 2a 1,5 11,5
110 Luka Jakovljević 1600 OŠ Brezovica 16.08.2003 4HL 1,0 17,0
111 Bruna Miholić F 1600 OŠ Sveta Klara 06.04.2005 2a 1,0 13,5
112 Igor Sučić 1600 OŠ Brezovica 27.04.2005 3HL 0,5 13,0
113 Filip Kljajić 1608 I. OŠ Dugave 07.02.2000 8c 0,0 10,5

Jedan odgovor to “Konačni poredak Mikronis 2013.”

  1. […] su na tom turniru postigli sljedeće rezultate: Ivan 4,5, Vraneša 4, Ana, Bruno i Božo po 3,5!  http://sah-dugave.org/2013/11/konacni-poredak-mikronis-2013/ Ana i Bruno po rezultatima su stalno izjednačeni, a Ana je pobijedila Brunu na prvenstvu Kluba. […]