preload preload preload

Sportske igre mladih 2013.

November 6th, 2013

UDRUGA SPORTSKE IGRE MLADIH ORGANIZIRALA JE ZA PODRUČJE GRADA ZAGREBA ŠAHOVSKO NATJECANJE U OSNOVNOJ ŠKOLI FRANA KRSTE FRANKOPANA, IVANIĆGRADSKA 24, 10000 ZAGREB.

• PETAK, 14. LIPANJ 2013., ZADNJI DAN ŠKOLE, OCJENE ZAKLJUČENE, ŠKOLSKO ZVONO ŠUTI, ODMOR, OPUŠTANJE, ZABAVA.. A ZA SVE ŠKOLSKE ŠAHOVSKE ČAROBNJAKE GRADA ZAGREBA VEĆ SUTRADAN, U SUBOTU 15. LIPNJA S POČETKOM U 09:00 SATI KREĆE PRIMJERENO NATJECANJE. VODITELJ NATJECANJA BIO JE TOMICA GUŽVINEC, PROFESOR TZK KOJI U ŠKOLI DOMAĆINA AKTIVNO ŠIRI ŠKOLSKI ŠAHOVSKI VIRUS. GLAVNI SUDAC OVOG NATJECANJA BIO JE MATE IVANČIĆ KOME SE OVIM PUTEM ZAHVALJUJEMO NA SURADNJI U PISANJU OVOG IZVIJEŠTAJA.
• KAATEGORIJE NATJECANJA:
2002. GODIŠTE I MLAĐI
1998. GODIŠTE I MLAĐI
1995. GODIŠTE I MLAĐI
POSEBNE DVIJE KONKURENCIJE: ZA DJEVOJČICE I ZA DJEČAKE.
SUSTAV NATJECANJA:
PARTIJE SE IGRAJU PO PRAVILIMA ŠAHA FIDE;
ŠVICARSKI SUSTAV , 7 KOLA
TEMPO IGRE: 10 MINUTA PO IGRAČU

NA NATJECANJE SE TREBALO DOĆI NAJKASNIJE DO 9.00H RADI PROVJERA PRIJAVE KOD SUDACA. ŠTETA JE JEDINO BILA U TOME ŠTO SE NA NATJECANJU NISU POJAVILI SVI „ELEKTRONIČKI“ PRIJAVLJENI.

KORISTIM PRILIKU DA NAGLASIM DA JE OVO NATJECANJE BILO BESPLATNO ZA SVE SUDIONIKE TJ. NIJE BILO KOTIZACIJE. ZAHVALJUJUĆI ANGAŽIRANJU VODITELJA NATJECANJA TOMICE GUŽVINECA ZAGREBAČKI ŠAHOVSKI SAVEZ OSIGURAO JE ISPRAVAN ŠAHOVSKI SAT I ŠAHOVSKU GARNITURU SA SVE SUDIONIKE. VELIKO HVALA TAJNICI SAVEZA VLASTI MAČEK NA RAZUMIJEVANJU I SURADNJI.

PAR NATUKNICA IZ PRAVILNIKA NATJECANJA:
• ZA VRIJEME IGRE IGRAČI SU DUŽNI ISKLJUČITI MOBILNE TELEFONE. U SLUČAJU DA IGRAČU ZVONI MOBILNI TELEFON, KAŽNJAVA SE GUBITKOM PARTIJE.
• RODITELJIMA, VODITELJIMA I PRATNJAMA NIJE DOPUŠTENO ULAZITI U OGRAĐENI DIO ZA IGRAČE. U SLUČAJU PREKRŠAJA BITI ĆE UDALJENI IZ DVORANE ZA IGRU.
• NA ODLUKU SUCA NEZADOVOLJNA STRANA IMA PRAVO ŽALBE U ROKU OD 10 MINUTA PO NASTALOM SPORU. ŽALBA SE PREDAJE U PISANOJ FORMI GLAVNOM SUCU. ŽALBA SE MORA RIJEŠITI NAJKASNIJE DO POČETKA SLIJEDEĆEG KOLA .
• U SLUČAJU DJELIDBE MJESTA O KONAČNOM PLASMANU ODLUČIVAT ĆE SLIJEDEĆI KRITERIJI:
A) SREDIŠNJI BUCHHOLZ;
B) BUCHHOLZ;
C) KUMULATIV;
D) MEĐUSOBNI SUSRET;
E) VEĆI BROJ POBJEDA;
F) VEĆI BROJ POBJEDA CRNIM FIGURAMA;
G) VEĆI BROJ IGARA CRNIM FIGURAMA;
H) ŽDRIJEB.

• KAO MOTIVACIJA ZA 2014. GODINU SLIJEDE NAGRADE: POBJEDNIK SVAKE KATEGORIJE IDE U SPLIT NA ZAVRŠNO NATJECANJE (U ORGANIZACIJI SPORTSKIH IGARA MLADIH – 3 DANA)!

 

U OVOJ KONKURENCIJI ŠAHOVSKU ŠKOLU DUGAVE SU PREDSTAVLJALA DVA PREDSTAVNIKA, MILJAC I FILIP! EVO KAKO JE PROTEKLO NATECANJE…
SPORTSKE IGRE MLADIH -ŠAH DJEČACI 1998. GODIŠTE I MLAĐI

KONAČAN POREDAK

MJESTO SBR. IME NRTG BOD BH.
1 3 III PUTAK KARLO 1815 6,0 21,0
2 1 I MUHA MILJENKO 2000 6,0 20,5
3 5 ŠARČEVIĆ LUKA 1689 5,5 19,0
4 2 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 1892 4,5 22,0
5 8 ČIŽMEŠIJA MARTIN 1622 4,0 19,0
6 6 ČORAK LUKA 1651 4,0 16,5
7 7 ŠESTAK JOSIP 1628 3,5 17,0
8 16 VENCL ANTONIO 1600 3,5 16,0
9 4 STARČEVIĆ ANTE LEON 1695 3,0 19,0
10 15 SIKETIĆ KARLO 1600 3,0 16,0
11 12 MATOŠEVIĆ MARIO 1600 3,0 15,5
12 10 BURGLER FILIP 1600 3,0 14,0
13 14 NIKOLA EMANUEL 1600 3,0 13,0
14 11 KASUN ANTUN 1600 2,5 15,5
15 13 MATOŠEVIĆ MATEO 1600 1,5 12,0
16 9 BULJEVIĆ DARKO 1600 0,0 12,5

U OVOJ KONKURENCIJI JE PO KOLIMA TO IZGLEDALO OVAKO.

1 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 9 BULJEVIĆ DARKO 0,0 – – + 0,0 I MUHA MILJENKO 1
2 2 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 0,0 1 – 0 0,0 KASUN ANTUN 11
3 12 MATOŠEVIĆ MARIO 0,0 0 – 1 0,0 III PUTAK KARLO 3
4 4 STARČEVIĆ ANTE LEON 0,0 1 – 0 0,0 MATOŠEVIĆ MATEO 13
5 14 NIKOLA EMANUEL 0,0 0 – 1 0,0 ŠARČEVIĆ LUKA 5
6 6 ČORAK LUKA 0,0 1 – 0 0,0 SIKETIĆ KARLO 15
7 16 VENCL ANTONIO 0,0 = – = 0,0 ŠESTAK JOSIP 7
8 8 ČIŽMEŠIJA MARTIN 0,0 1 – 0 0,0 BURGLER FILIP 10

2 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 I MUHA MILJENKO 1,0 1 – 0 1,0 STARČEVIĆ ANTE LEON 4
2 5 ŠARČEVIĆ LUKA 1,0 1 – 0 1,0 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 2
3 3 III PUTAK KARLO 1,0 1 – 0 1,0 ČORAK LUKA 6
4 7 ŠESTAK JOSIP 0,5 0 – 1 1,0 ČIŽMEŠIJA MARTIN 8
5 10 BURGLER FILIP 0,0 0 – 1 0,5 VENCL ANTONIO 16
6 11 KASUN ANTUN 0,0 1 – 0 0,0 NIKOLA EMANUEL 14
7 13 MATOŠEVIĆ MATEO 0,0 0 – 1 0,0 MATOŠEVIĆ MARIO 12
15 SIKETIĆ KARLO 0,0 1 – – SLOBODAN

3 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 5 ŠARČEVIĆ LUKA 2,0 0 – 1 2,0 I MUHA MILJENKO 1
2 8 ČIŽMEŠIJA MARTIN 2,0 0 – 1 2,0 III PUTAK KARLO 3
3 16 VENCL ANTONIO 1,5 0 – 1 1,0 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 2
4 15 SIKETIĆ KARLO 1,0 1 – 0 1,0 STARČEVIĆ ANTE LEON 4
5 6 ČORAK LUKA 1,0 1 – 0 1,0 KASUN ANTUN 11
6 12 MATOŠEVIĆ MARIO 1,0 0 – 1 0,5 ŠESTAK JOSIP 7
7 14 NIKOLA EMANUEL 0,0 1 – 0 0,0 BURGLER FILIP 10
13 MATOŠEVIĆ MATEO 0,0 1 – – SLOBODAN

4 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 3 III PUTAK KARLO 3,0 1 – 0 3,0 I MUHA MILJENKO 1
2 2 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 2,0 1 – 0 2,0 ČIŽMEŠIJA MARTIN 8
3 15 SIKETIĆ KARLO 2,0 0 – 1 2,0 ŠARČEVIĆ LUKA 5
4 7 ŠESTAK JOSIP 1,5 1 – 0 2,0 ČORAK LUKA 6
5 4 STARČEVIĆ ANTE LEON 1,0 1 – 0 1,5 VENCL ANTONIO 16
6 11 KASUN ANTUN 1,0 = – = 1,0 MATOŠEVIĆ MATEO 13
7 14 NIKOLA EMANUEL 1,0 0 – 1 1,0 MATOŠEVIĆ MARIO 12
10 BURGLER FILIP 0,0 1 – – SLOBODAN

5 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 5 ŠARČEVIĆ LUKA 3,0 = – = 4,0 III PUTAK KARLO 3
2 1 I MUHA MILJENKO 3,0 1 – 0 3,0 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 2
3 4 STARČEVIĆ ANTE LEON 2,0 1 – 0 2,5 ŠESTAK JOSIP 7
4 6 ČORAK LUKA 2,0 1 – 0 2,0 MATOŠEVIĆ MARIO 12
5 8 ČIŽMEŠIJA MARTIN 2,0 1 – 0 2,0 SIKETIĆ KARLO 15
6 16 VENCL ANTONIO 1,5 1 – 0 1,5 KASUN ANTUN 11
7 13 MATOŠEVIĆ MATEO 1,5 0 – 1 1,0 BURGLER FILIP 10
14 NIKOLA EMANUEL 1,0 1 – – SLOBODAN

6 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 3 III PUTAK KARLO 4,5 1 – 0 3,0 STARČEVIĆ ANTE LEON 4
2 1 I MUHA MILJENKO 4,0 1 – 0 3,0 ČORAK LUKA 6
3 8 ČIŽMEŠIJA MARTIN 3,0 0 – 1 3,5 ŠARČEVIĆ LUKA 5
4 2 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 3,0 1 – 0 2,5 ŠESTAK JOSIP 7
5 12 MATOŠEVIĆ MARIO 2,0 0 – 1 2,5 VENCL ANTONIO 16
6 10 BURGLER FILIP 2,0 1 – 0 2,0 SIKETIĆ KARLO 15
7 13 MATOŠEVIĆ MATEO 1,5 0 – 1 2,0 NIKOLA EMANUEL 14
11 KASUN ANTUN 1,5 1 – – SLOBODAN

7 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 2 III MARKOVIĆ FRANJO-JOSIP 4,0 = – = 5,5 III PUTAK KARLO 3
2 16 VENCL ANTONIO 3,5 0 – 1 5,0 I MUHA MILJENKO 1
3 10 BURGLER FILIP 3,0 0 – 1 4,5 ŠARČEVIĆ LUKA 5
4 4 STARČEVIĆ ANTE LEON 3,0 0 – 1 3,0 ČIŽMEŠIJA MARTIN 8
5 6 ČORAK LUKA 3,0 1 – 0 3,0 NIKOLA EMANUEL 14
6 7 ŠESTAK JOSIP 2,5 1 – 0 2,5 KASUN ANTUN 11
7 15 SIKETIĆ KARLO 2,0 1 – 0 1,5 MATOŠEVIĆ MATEO 13
12 MATOŠEVIĆ MARIO 2,0 1 – – SLOBODAN

 

U OVOJ KONKURENCIJI ŠAHOVSKA ŠKOLA DUGAVE NIJE IMALA PREDSTAVNICA!

SPORTSKE IGRE MLADIH – ŠAH DJEVOJČICE 1998. GODIŠTE I MLAĐE

KONAČAN POREDAK

MJESTO SBR. IME NRTG BOD KOYA
1 1 MK GOLUB NIKOLINA 1883 4,0 2,0
2 5 II SMETIŠKO MARIJA 1732 3,0 1,0
3 2 BENKOVIĆ ANETA 1600 2,0 0,0
4 3 HLUPIĆ LORENA 1600 1,0 0,0
5 4 VUČKOVIĆ LORENA 1600 0,0 0,0

 

U OVOJ KONKURENCIJI ŠAHOVSKU ŠKOLU DUGAVE SU PREDSTAVLJALI MATIJA, KARLO I FILIP!

SPORTSKE IGRE MLADIH – ŠAH DJEČACI 2002. GODIŠTE

KONAČAN POREDAK

MJESTO SBR. IME NRTG BOD BH.
1 1 III SMETIŠKO JOSIP 1852 6,0 24,0
2 4 CETINA SVEN 1643 5,5 21,5
3 6 MAHEČIĆ LOVRE 1618 5,5 21,0
4 2 ŠARČEVIĆ PETAR 1684 5,5 20,5
5 3 MARKOVIĆ PETAR 1645 5,0 24,0
6 31 VUKOVIĆ TIN 1600 5,0 21,5
7 5 VUČIĆ FILIP 1628 4,5 22,5
8 14 KRUŠLIN KARLO 1600 4,5 20,5
9 9 BENKOVIĆ KARLO 1600 4,5 20,0
10 7 IV MARAVIĆ IVAN 1611 4,0 21,5
11 12 BURGLER MATIJA 1600 4,0 21,0
12 8 ABRAHAM IVAN 1600 4,0 20,0
13 32 ŠVABENIC STJEPAN 1600 4,0 18,0
14 27 TAMBAČA JAGOR 1600 4,0 17,5
15 28 VILENICA FILIP 1600 4,0 16,0
16 13 KOLOVRAT BRUNO 1600 4,0 15,5
17 10 BUCKOVIĆ TONI 1600 3,5 20,5
18 29 VRANEŠA IVAN 1600 3,5 18,0
19 16 MARKOVINOVIĆ FABJAN 1600 3,5 17,0
20 15 MARKOVINOVIĆ BARTOL 1600 3,5 14,5
21 33 ŽIVKO LUKA 1600 3,0 18,0
22 34 HANDL DARIAN 1600 3,0 17,5
23 17 MATOŠEVIĆ MARINO 1600 3,0 16,0
24 18 MIKACINIĆ MISLAV 1600 3,0 15,0
25 22 POČINOK LUKA 1600 3,0 14,5
26 19 MUSIĆ SILVIO 1600 2,0 15,5
27 21 POPEK IVAN 1600 2,0 15,5
28 20 OŽBOLT FRAN 1600 2,0 14,5
29 24 RUGLAR KARLO 1600 2,0 13,0
30 23 RASPOVIĆ LOVRO 1600 2,0 10,0
31 26 SABLJAK KRISTIJAN 1600 1,5 13,0
32 11 BULAIĆ NIKOLA 1600 1,5 12,0
33 30 VUKOVIĆ LUKA 1600 1,0 11,5
34 25 SABLJAK KRISTIJAN ML. 1600 0,0 13,0

1 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 22 POČINOK LUKA 0,0 0 – 1 0,0 III SMETIŠKO JOSIP 1
2 2 ŠARČEVIĆ PETAR 0,0 1 – 0 0,0 SABLJAK KRISTIJAN ML. 25
3 27 TAMBAČA JAGOR 0,0 0 – 1 0,0 MARKOVIĆ PETAR 3
4 4 CETINA SVEN 0,0 1 – 0 0,0 VILENICA FILIP 28
5 29 VRANEŠA IVAN 0,0 0 – 1 0,0 VUČIĆ FILIP 5
6 6 MAHEČIĆ LOVRE 0,0 1 – 0 0,0 VUKOVIĆ LUKA 30
7 31 VUKOVIĆ TIN 0,0 1 – 0 0,0 IV MARAVIĆ IVAN 7
8 9 BENKOVIĆ KARLO 0,0 1 – 0 0,0 ABRAHAM IVAN 8
9 11 BULAIĆ NIKOLA 0,0 0 – 1 0,0 BUCKOVIĆ TONI 10
10 13 KOLOVRAT BRUNO 0,0 0 – 1 0,0 BURGLER MATIJA 12
11 18 MIKACINIĆ MISLAV 0,0 0 – 1 0,0 KRUŠLIN KARLO 14
12 15 MARKOVINOVIĆ BARTOL 0,0 1 – 0 0,0 OŽBOLT FRAN 20
13 24 RUGLAR KARLO 0,0 0 – 1 0,0 MARKOVINOVIĆ FABJAN 16
14 17 MATOŠEVIĆ MARINO 0,0 1 – 0 0,0 RASPOVIĆ LOVRO 23
15 32 ŠVABENIC STJEPAN 0,0 1 – 0 0,0 MUSIĆ SILVIO 19
16 21 POPEK IVAN 0,0 0 – 1 0,0 ŽIVKO LUKA 33
17 34 HANDL DARIAN 0,0 1 – 0 0,0 SABLJAK KRISTIJAN 26

2 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 III SMETIŠKO JOSIP 1,0 1 – 0 1,0 MARKOVINOVIĆ BARTOL 15
2 12 BURGLER MATIJA 1,0 1 – 0 1,0 ŠARČEVIĆ PETAR 2
3 3 MARKOVIĆ PETAR 1,0 1 – 0 1,0 MATOŠEVIĆ MARINO 17
4 14 KRUŠLIN KARLO 1,0 0 – 1 1,0 CETINA SVEN 4
5 5 VUČIĆ FILIP 1,0 0 – 1 1,0 VUKOVIĆ TIN 31
6 16 MARKOVINOVIĆ FABJAN 1,0 0 – 1 1,0 MAHEČIĆ LOVRE 6
7 33 ŽIVKO LUKA 1,0 0 – 1 1,0 BENKOVIĆ KARLO 9
8 10 BUCKOVIĆ TONI 1,0 1 – 0 1,0 ŠVABENIC STJEPAN 32
9 7 IV MARAVIĆ IVAN 0,0 1 – 0 1,0 HANDL DARIAN 34
10 8 ABRAHAM IVAN 0,0 1 – 0 0,0 RUGLAR KARLO 24
11 23 RASPOVIĆ LOVRO 0,0 0 – 1 0,0 BULAIĆ NIKOLA 11
12 25 SABLJAK KRISTIJAN ML. 0,0 0 – 1 0,0 KOLOVRAT BRUNO 13
13 26 SABLJAK KRISTIJAN 0,0 0 – 1 0,0 MIKACINIĆ MISLAV 18
14 19 MUSIĆ SILVIO 0,0 0 – 1 0,0 TAMBAČA JAGOR 27
15 20 OŽBOLT FRAN 0,0 0 – 1 0,0 VRANEŠA IVAN 29
16 28 VILENICA FILIP 0,0 1 – 0 0,0 POPEK IVAN 21
17 30 VUKOVIĆ LUKA 0,0 0 – 1 0,0 POČINOK LUKA 22

3 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 9 BENKOVIĆ KARLO 2,0 0 – 1 2,0 III SMETIŠKO JOSIP 1
2 31 VUKOVIĆ TIN 2,0 0 – 1 2,0 MARKOVIĆ PETAR 3
3 4 CETINA SVEN 2,0 1 – 0 2,0 BUCKOVIĆ TONI 10
4 6 MAHEČIĆ LOVRE 2,0 1 – 0 2,0 BURGLER MATIJA 12
5 2 ŠARČEVIĆ PETAR 1,0 1 – 0 1,0 MATOŠEVIĆ MARINO 17
6 18 MIKACINIĆ MISLAV 1,0 0 – 1 1,0 VUČIĆ FILIP 5
7 22 POČINOK LUKA 1,0 0 – 1 1,0 IV MARAVIĆ IVAN 7
8 27 TAMBAČA JAGOR 1,0 0 – 1 1,0 ABRAHAM IVAN 8
9 11 BULAIĆ NIKOLA 1,0 0 – 1 1,0 VILENICA FILIP 28
10 13 KOLOVRAT BRUNO 1,0 0 – 1 1,0 VRANEŠA IVAN 29
11 32 ŠVABENIC STJEPAN 1,0 0 – 1 1,0 KRUŠLIN KARLO 14
12 15 MARKOVINOVIĆ BARTOL 1,0 0 – 1 1,0 ŽIVKO LUKA 33
13 34 HANDL DARIAN 1,0 1 – 0 1,0 MARKOVINOVIĆ FABJAN 16
14 23 RASPOVIĆ LOVRO 0,0 0 – 1 0,0 MUSIĆ SILVIO 19
15 24 RUGLAR KARLO 0,0 0 – 1 0,0 OŽBOLT FRAN 20
16 21 POPEK IVAN 0,0 1 – 0 0,0 SABLJAK KRISTIJAN 26
30 VUKOVIĆ LUKA 0,0 1 – – SLOBODAN

4 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 III SMETIŠKO JOSIP 3,0 1 – 0 3,0 CETINA SVEN 4
2 3 MARKOVIĆ PETAR 3,0 = – = 3,0 MAHEČIĆ LOVRE 6
3 14 KRUŠLIN KARLO 2,0 0 – 1 2,0 ŠARČEVIĆ PETAR 2
4 5 VUČIĆ FILIP 2,0 1 – 0 2,0 BURGLER MATIJA 12
5 7 IV MARAVIĆ IVAN 2,0 1 – 0 2,0 VILENICA FILIP 28
6 8 ABRAHAM IVAN 2,0 0 – 1 2,0 VUKOVIĆ TIN 31
7 29 VRANEŠA IVAN 2,0 0 – 1 2,0 BENKOVIĆ KARLO 9
8 10 BUCKOVIĆ TONI 2,0 1 – 0 2,0 HANDL DARIAN 34
9 33 ŽIVKO LUKA 2,0 1 – 0 1,0 BULAIĆ NIKOLA 11
10 20 OŽBOLT FRAN 1,0 0 – 1 1,0 KOLOVRAT BRUNO 13
11 21 POPEK IVAN 1,0 0 – 1 1,0 MARKOVINOVIĆ BARTOL 15
12 16 MARKOVINOVIĆ FABJAN 1,0 1 – 0 1,0 POČINOK LUKA 22
13 17 MATOŠEVIĆ MARINO 1,0 0 – 1 1,0 TAMBAČA JAGOR 27
14 32 ŠVABENIC STJEPAN 1,0 1 – 0 1,0 MIKACINIĆ MISLAV 18
15 19 MUSIĆ SILVIO 1,0 1 – 0 1,0 VUKOVIĆ LUKA 30
16 26 SABLJAK KRISTIJAN 0,0 1 – 0 0,0 RASPOVIĆ LOVRO 23
24 RUGLAR KARLO 0,0 1 – – SLOBODAN

5 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 6 MAHEČIĆ LOVRE 3,5 = – = 4,0 III SMETIŠKO JOSIP 1
2 2 ŠARČEVIĆ PETAR 3,0 1 – 0 3,5 MARKOVIĆ PETAR 3
3 4 CETINA SVEN 3,0 1 – 0 3,0 ŽIVKO LUKA 33
4 9 BENKOVIĆ KARLO 3,0 0 – 1 3,0 VUČIĆ FILIP 5
5 31 VUKOVIĆ TIN 3,0 1 – 0 3,0 BUCKOVIĆ TONI 10
6 12 BURGLER MATIJA 2,0 0 – 1 3,0 IV MARAVIĆ IVAN 7
7 28 VILENICA FILIP 2,0 0 – 1 2,0 ABRAHAM IVAN 8
8 13 KOLOVRAT BRUNO 2,0 1 – 0 2,0 MUSIĆ SILVIO 19
9 34 HANDL DARIAN 2,0 0 – 1 2,0 KRUŠLIN KARLO 14
10 15 MARKOVINOVIĆ BARTOL 2,0 = – = 2,0 VRANEŠA IVAN 29
11 27 TAMBAČA JAGOR 2,0 = – = 2,0 MARKOVINOVIĆ FABJAN 16
12 17 MATOŠEVIĆ MARINO 1,0 0 – 1 2,0 ŠVABENIC STJEPAN 32
13 11 BULAIĆ NIKOLA 1,0 = – = 1,0 SABLJAK KRISTIJAN 26
14 18 MIKACINIĆ MISLAV 1,0 1 – 0 1,0 RUGLAR KARLO 24
15 22 POČINOK LUKA 1,0 1 – 0 1,0 OŽBOLT FRAN 20
16 30 VUKOVIĆ LUKA 1,0 0 – 1 1,0 POPEK IVAN 21
23 RASPOVIĆ LOVRO 0,0 1 – – SLOBODAN

6 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 III SMETIŠKO JOSIP 4,5 1 – 0 4,0 VUKOVIĆ TIN 31
2 7 IV MARAVIĆ IVAN 4,0 0 – 1 4,0 ŠARČEVIĆ PETAR 2
3 5 VUČIĆ FILIP 4,0 = – = 4,0 MAHEČIĆ LOVRE 6
4 3 MARKOVIĆ PETAR 3,5 = – = 4,0 CETINA SVEN 4
5 8 ABRAHAM IVAN 3,0 0 – 1 3,0 ŠVABENIC STJEPAN 32
6 10 BUCKOVIĆ TONI 3,0 0 – 1 3,0 BENKOVIĆ KARLO 9
7 33 ŽIVKO LUKA 3,0 0 – 1 3,0 KOLOVRAT BRUNO 13
8 14 KRUŠLIN KARLO 3,0 1 – 0 2,5 MARKOVINOVIĆ BARTOL 15
9 29 VRANEŠA IVAN 2,5 0 – 1 2,5 TAMBAČA JAGOR 27
10 16 MARKOVINOVIĆ FABJAN 2,5 1 – 0 2,0 MIKACINIĆ MISLAV 18
11 12 BURGLER MATIJA 2,0 1 – 0 2,0 POPEK IVAN 21
12 19 MUSIĆ SILVIO 2,0 0 – 1 2,0 HANDL DARIAN 34
13 28 VILENICA FILIP 2,0 1 – 0 2,0 POČINOK LUKA 22
14 24 RUGLAR KARLO 1,0 1 – 0 1,5 BULAIĆ NIKOLA 11
15 26 SABLJAK KRISTIJAN 1,5 0 – 1 1,0 MATOŠEVIĆ MARINO 17
16 23 RASPOVIĆ LOVRO 1,0 1 – 0 1,0 VUKOVIĆ LUKA 30
20 OŽBOLT FRAN 1,0 1 – – SLOBODAN

7 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 2 ŠARČEVIĆ PETAR 5,0 = – = 5,5 III SMETIŠKO JOSIP 1
2 4 CETINA SVEN 4,5 1 – 0 4,5 VUČIĆ FILIP 5
3 6 MAHEČIĆ LOVRE 4,5 1 – 0 4,0 IV MARAVIĆ IVAN 7
4 32 ŠVABENIC STJEPAN 4,0 0 – 1 4,0 MARKOVIĆ PETAR 3
5 9 BENKOVIĆ KARLO 4,0 = – = 4,0 KRUŠLIN KARLO 14
6 13 KOLOVRAT BRUNO 4,0 0 – 1 4,0 VUKOVIĆ TIN 31
7 8 ABRAHAM IVAN 3,0 1 – 0 3,5 MARKOVINOVIĆ FABJAN 16
8 27 TAMBAČA JAGOR 3,5 = – = 3,0 BUCKOVIĆ TONI 10
9 33 ŽIVKO LUKA 3,0 0 – 1 3,0 BURGLER MATIJA 12
10 34 HANDL DARIAN 3,0 0 – 1 3,0 VILENICA FILIP 28
11 15 MARKOVINOVIĆ BARTOL 2,5 1 – 0 2,0 RASPOVIĆ LOVRO 23
12 21 POPEK IVAN 2,0 0 – 1 2,5 VRANEŠA IVAN 29
13 17 MATOŠEVIĆ MARINO 2,0 1 – 0 2,0 RUGLAR KARLO 24
14 20 OŽBOLT FRAN 2,0 0 – 1 2,0 MIKACINIĆ MISLAV 18
15 22 POČINOK LUKA 2,0 1 – 0 1,5 SABLJAK KRISTIJAN 26

 

U OVOJ KONKURENCIJI ŠAHOVSKU ŠKOLU DUGAVE PREDSTAVLJALA JE MAGDALENA!
SPORTSKE IGRE MLADIH – ŠAH DJEVOJČICE 2002. GODIŠTE I MLAĐE

KONAČAN POREDAK

MJESTO SBR. IME NRTG BOD BH.
1 2 II SMETIŠKO LUCIJA 1714 6,0 21,0
2 1 II MUHA MAGDALENA 1738 6,0 20,0
3 3 III BELJAN MARIJA 1698 5,0 22,0
4 5 SMETIŠKO RENATA 1606 5,0 19,5
5 14 MAHEČIĆ KAJA 1600 4,0 23,5
6 15 MIKACINIĆ STELLA 1600 4,0 19,5
7 8 BLAŽAN LUCIJA 1600 4,0 19,0
8 4 ČIŽMEŠIJA ANIKA 1607 4,0 17,5
9 6 NOVAK BRUNA 1601 4,0 17,0
10 12 KRISTIĆ KORINA 1600 3,0 18,0
11 11 KOLOVRAT MONIKA 1600 2,0 15,0
12 17 ZUBAK LAURA 1600 2,0 14,0
13 13 MALBAŠA PETRA 1600 2,0 14,0
14 7 BARIĆ MAJA 1600 2,0 14,0
15 10 KOLOVRAT LUCIJA 1600 2,0 12,5
16 16 PAVIČIĆ KI GRAZIANA 1600 1,0 15,0
17 9 KOLOVRAT ANA 1600 0,0 12,5

1 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 10 KOLOVRAT LUCIJA 0,0 0 – 1 0,0 II MUHA MAGDALENA 1
2 2 II SMETIŠKO LUCIJA 0,0 1 – 0 0,0 KOLOVRAT MONIKA 11
3 12 KRISTIĆ KORINA 0,0 0 – 1 0,0 III BELJAN MARIJA 3
4 4 ČIŽMEŠIJA ANIKA 0,0 1 – 0 0,0 MALBAŠA PETRA 13
5 16 PAVIČIĆ KI GRAZIANA 0,0 0 – 1 0,0 SMETIŠKO RENATA 5
6 6 NOVAK BRUNA 0,0 1 – 0 0,0 ZUBAK LAURA 17
7 8 BLAŽAN LUCIJA 0,0 1 – 0 0,0 BARIĆ MAJA 7
8 9 KOLOVRAT ANA 0,0 0 – 1 0,0 MAHEČIĆ KAJA 14
15 MIKACINIĆ STELLA 0,0 1 – – SLOBODAN

2 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 II MUHA MAGDALENA 1,0 1 – 0 1,0 NOVAK BRUNA 6
2 5 SMETIŠKO RENATA 1,0 0 – 1 1,0 II SMETIŠKO LUCIJA 2
3 3 III BELJAN MARIJA 1,0 1 – 0 1,0 MIKACINIĆ STELLA 15
4 14 MAHEČIĆ KAJA 1,0 1 – 0 1,0 ČIŽMEŠIJA ANIKA 4
5 11 KOLOVRAT MONIKA 0,0 0 – 1 1,0 BLAŽAN LUCIJA 8
6 7 BARIĆ MAJA 0,0 0 – 1 0,0 KRISTIĆ KORINA 12
7 13 MALBAŠA PETRA 0,0 1 – 0 0,0 KOLOVRAT ANA 9
8 17 ZUBAK LAURA 0,0 1 – 0 0,0 KOLOVRAT LUCIJA 10
16 PAVIČIĆ KI GRAZIANA 0,0 1 – – SLOBODAN

3 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 8 BLAŽAN LUCIJA 2,0 0 – 1 2,0 II MUHA MAGDALENA 1
2 2 II SMETIŠKO LUCIJA 2,0 1 – 0 2,0 III BELJAN MARIJA 3
3 6 NOVAK BRUNA 1,0 0 – 1 2,0 MAHEČIĆ KAJA 14
4 4 ČIŽMEŠIJA ANIKA 1,0 1 – 0 1,0 ZUBAK LAURA 17
5 15 MIKACINIĆ STELLA 1,0 0 – 1 1,0 SMETIŠKO RENATA 5
6 12 KRISTIĆ KORINA 1,0 1 – 0 1,0 MALBAŠA PETRA 13
7 10 KOLOVRAT LUCIJA 0,0 0 – 1 0,0 BARIĆ MAJA 7
11 KOLOVRAT MONIKA 0,0 1 – – SLOBODAN

4 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 14 MAHEČIĆ KAJA 3,0 1 – 0 3,0 II SMETIŠKO LUCIJA 2
2 1 II MUHA MAGDALENA 3,0 1 – 0 2,0 ČIŽMEŠIJA ANIKA 4
3 3 III BELJAN MARIJA 2,0 1 – 0 2,0 BLAŽAN LUCIJA 8
4 5 SMETIŠKO RENATA 2,0 1 – 0 2,0 KRISTIĆ KORINA 12
5 13 MALBAŠA PETRA 1,0 0 – 1 1,0 NOVAK BRUNA 6
6 7 BARIĆ MAJA 1,0 0 – 1 1,0 MIKACINIĆ STELLA 15
7 17 ZUBAK LAURA 1,0 1 – 0 1,0 KOLOVRAT MONIKA 11
10 KOLOVRAT LUCIJA 0,0 1 – – SLOBODAN

5 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 14 MAHEČIĆ KAJA 4,0 0 – 1 4,0 II MUHA MAGDALENA 1
2 5 SMETIŠKO RENATA 3,0 0 – 1 3,0 III BELJAN MARIJA 3
3 2 II SMETIŠKO LUCIJA 3,0 1 – 0 2,0 BLAŽAN LUCIJA 8
4 4 ČIŽMEŠIJA ANIKA 2,0 0 – 1 2,0 NOVAK BRUNA 6
5 12 KRISTIĆ KORINA 2,0 1 – 0 2,0 ZUBAK LAURA 17
6 15 MIKACINIĆ STELLA 2,0 1 – 0 1,0 KOLOVRAT LUCIJA 10
7 11 KOLOVRAT MONIKA 1,0 0 – 1 1,0 BARIĆ MAJA 7
13 MALBAŠA PETRA 1,0 1 – – SLOBODAN

6 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 1 II MUHA MAGDALENA 5,0 0 – 1 4,0 II SMETIŠKO LUCIJA 2
2 3 III BELJAN MARIJA 4,0 1 – 0 4,0 MAHEČIĆ KAJA 14
3 6 NOVAK BRUNA 3,0 0 – 1 3,0 SMETIŠKO RENATA 5
4 15 MIKACINIĆ STELLA 3,0 1 – 0 3,0 KRISTIĆ KORINA 12
5 8 BLAŽAN LUCIJA 2,0 1 – 0 2,0 MALBAŠA PETRA 13
6 10 KOLOVRAT LUCIJA 1,0 0 – 1 1,0 KOLOVRAT MONIKA 11
4 ČIŽMEŠIJA ANIKA 2,0 1 – – SLOBODAN

7 KOLO 15.06.2013 U 9.30

PL. SBR. IME BOD REZ. BOD IME SBR.
1 3 III BELJAN MARIJA 5,0 0 – 1 5,0 II MUHA MAGDALENA 1
2 2 II SMETIŠKO LUCIJA 5,0 1 – 0 4,0 MIKACINIĆ STELLA 15
3 5 SMETIŠKO RENATA 4,0 1 – 0 4,0 MAHEČIĆ KAJA 14
4 12 KRISTIĆ KORINA 3,0 0 – 1 3,0 ČIŽMEŠIJA ANIKA 4
5 11 KOLOVRAT MONIKA 2,0 0 – 1 3,0 NOVAK BRUNA 6
6 13 MALBAŠA PETRA 2,0 0 – 1 1,0 KOLOVRAT LUCIJA 10
8 BLAŽAN LUCIJA 3,0 1 – – SLOBODAN
GENS UNA SUMUS

AUTOR IZVIJEŠTAJA:
ŽELJKO BRDAL, PROF.
ŠIRITELJ ŠKOLSKOG ŠAHOVSKOG VIRUSA

 

Komentiranje nedozvoljeno.