preload preload preload

Konačni poredak Mikronis 2013.

Sunday, November 24th, 2013

Mjesto Ime Rtg Klub Rođ Gr Bod BH.
1 Miljenko Muha 1937 I. OŠ Dugave 04.07.2000 7b 7,0 27,0
2 Berislav Paradžik 1778 I. OŠ Dugave 27.06.1999 8c 6,0 24,0
3 Josip Smetiško 1759 OŠ Gustava Krkleca 23.12.2002 4c 6,0 22,5
4 Matej Marković 1725 I. OŠ Dugave 26.05.2001 6c 6,0 21,0
5 Karlo Njire 1758 I. OŠ Dugave 03.06.1999 8c 6,0 19,0
6 Marija Smetiško F 1716 OŠ Gustava Krkleca 30.08.2001 6d 5,5 25,5
7 Mario Stanić 1973 OŠ Brezovica 03.07.1999 8c 5,5 23,5
8 Zvonimir Šćulac 1907 OŠ Frana Galovića 08.05.2000 7b 5,5 21,0
9 Denis Dumić 1839 I. OŠ Dugave 11.11.2000 7a 5,0 23,5
10 Filip Bürgler 1803 OŠ Frana Galovića 24.04.2001 6b 5,0 23,0
11 Želimir Šitić 1822 OŠ Gustava Krkleca 28.01.2002 6c 5,0 23,0
12 Stjepan Žarković 1716 I. OŠ Dugave 18.10.2001 6a 5,0 20,5
13 Vili Vasilijević 1600 GOST 22.07.2007 vrtić 5,0 20,5
14 Karlo Krušlin 1693 I. OŠ Dugave 16.11.2004 3b 5,0 20,5
15 Adrian Babić 1770 OŠ Frana Galovića 02.08.2001 6b 5,0 20,0
16 Ivan Kučan 1761 Gornjogradska gimnazija 26.12.1996 S2b 5,0 20,0
17 Renata Šitić F 1822 OŠ Gustava Krkleca 04.09.2000 7a 5,0 19,5
18 Sven Cetina 1722 OŠ Gustava Krkleca 13.08.2003 4d 5,0 19,5
19 Ivan 8c Ćosić 1727 I. OŠ Dugave 22.07.1999 8c 5,0 19,0
20 Krešimir Brletić 1692 OŠ Brezovica 16.04.2000 7c 5,0 17,5
21 Filip Krilčić 1671 I. OŠ Dugave 22.08.2002 5a 4,5 22,0
22 Ivan Maravić 1705 OŠ Odra 02.01.2004 4b 4,5 22,0
23 Filip Vučić 1600 OŠ Trnsko 13.12.2004 3b 4,5 21,5
24 Karlo Weiser 1940 XIII Gimnazija 07.07.1995 S4c 4,5 21,0
25 Domagoj Beranek 1600 OŠ Sveta Klara 04.12.2000 7a 4,5 19,0
26 Danijel Tumir 1600 OŠ Frana Galovića 23.10.2001 6a 4,5 17,0
27 Filip Mandić 1646 OŠ Brezovica 20.01.2004 3h 4,5 16,0
28 Ivica Patrun 1600 OŠ Gustava Krkleca 21.02.2005 2a 4,5 15,5
29 Alen Zbiljski 1648 I. OŠ Dugave 04.03.2000 8a 4,0 22,5
30 Ana Marija Pavičić F 1647 OŠ Sveta Klara 10.06.2000 7b 4,0 21,5
31 Gabriel Janjić 1600 OŠ Ive Andrića 15.06.2002 5c 4,0 21,0
32 Tea Stojanović F 1621 I. OŠ Dugave 12.03.2001 7a 4,0 21,0
33 Luka Zirdum 1600 OŠ Sveta Klara 19.06.2002 5b 4,0 20,0
34 Ivan Vraneša 1600 OŠ Odra 30.06.2004 3b 4,0 20,0
35 Marko Subašić 1600 OŠ Sveta Klara 22.09.2003 4c 4,0 19,0
36 Sven Adžaga 1691 OŠ Brezovica 30.07.2002 5e 4,0 18,5
37 Jagor Tambača 1600 OŠ Većeslava Holjevca 04.01.2005 3 4,0 18,5
38 Marko Golubar 1676 OŠ Brezovica 17.01.2000 7c 4,0 18,5
39 Nikolina Micek F 1678 I. OŠ Dugave 15.10.1999 8b 4,0 18,0
40 Anamaria Pavlek F 1742 Gornjogradska gimnazija 29.09.1995 S4a 4,0 17,5
41 Stella Mikacinić F 1645 OŠ Ive Andrića 27.12.2002 5a 4,0 17,5
42 Simon Resner 1825 OŠ Braće Radić 11.05.2002 5a 4,0 17,5
43 Renata Smetiško F 1678 Travno 01.08.2007 vrtić 4,0 17,0
44 Krešimir Todorić 1673 I. OŠ Dugave 31.07.1999 8b 4,0 16,5
45 Bruno Pavlenić 1600 OŠ Ive Andrića 29.10.2001 6c 4,0 16,5
46 Luka Halužan 1686 I. OŠ Dugave 28.03.2004 3b 4,0 16,5
47 Mislav Mikacinić 1625 OŠ Ive Andrića 03.05.2005 2a 4,0 16,5
48 Antonija Marijanović F 1734 I. OŠ Dugave 26.07.2000 7a 4,0 16,0
49 Lovro Kos 1685 OŠ Većeslava Holjevca 20.05.2000 7a 4,0 14,5
50 Nikola Bešlić 1691 I. OŠ Dugave 29.04.2002 5a 4,0 13,5
51 Bruno Kolovrat 1666 OŠ Odra 29.03.2003 4b 3,5 21,5
52 Petar Bešlić 1738 I. OŠ Dugave 15.06.1999 8a 3,5 20,0
53 Božo Cvetković 1672 OŠ Odra 25.09.2003 4b 3,5 19,0
54 Ana Kolovrat F 1600 OŠ Odra 28.04.2005 1b 3,5 19,0
55 Petar Perkov 1600 OŠ Zapruđe 20.11.2001 6b 3,5 18,0
56 Luka Počinok 1651 OŠ Trnsko 03.09.2003 4c 3,5 17,0
57 Mia Benceković F 1600 I. OŠ Dugave 09.03.2002 6c 3,5 17,0
58 Luka Blažević 1704 I. OŠ Dugave 17.10.1999 8a 3,5 17,0
59 Ivan Bokšić 1668 I. OŠ Dugave 02.03.2004 4b 3,5 16,5
60 Ivan Šćulac 1600 OŠ Frana Galovića 17.09.2002 5a 3,5 16,5
61 Laura Badrov F 1600 OŠ Sveta Klara 27.10.2001 6c 3,5 16,0
62 Filip Vilenica 1690 I. OŠ Dugave 14.01.2005 3c 3,5 16,0
63 Mislav Klepac 1600 OŠ Gustava Krkleca 05.12.2004 3b 3,5 15,0
64 Stjepan Švabenic 1600 I. OŠ Dugave 07.12.2004 3b 3,5 14,0
65 Leonardo Navijalić 1600 OŠ Sveta Klara 09.04.2003 4b 3,0 21,5
66 Toni Bucković 1600 OŠ Većeslava Holjevca 10.08.2004 3a 3,0 20,0
67 Lana Božić F 1600 OŠ Trnsko 23.11.2013 3b 3,0 19,0
68 Lorena Miholić F 1650 OŠ Sveta Klara 01.10.2000 7a 3,0 19,0
69 Mislav Janić 1682 OŠ Zapruđe 27.01.2000 6a 3,0 18,5
70 Marin Gržan 1618 OŠ Brezovica 19.08.2004 3HL 3,0 18,5
71 Bruno Bortek 1600 OŠ Gustava Krkleca 14.07.2004 3c 3,0 18,5
72 Matija Bürgler 1641 OŠ Frana Galovića 07.04.2004 3a 3,0 18,0
73 Karlo Kelentrić 1648 OŠ Sveta Klara 08.12.2000 7b 3,0 18,0
74 Elma Vuran F 1600 OŠ Sveta Klara 04.02.2004 4b 3,0 17,0
75 Matea Cvrtak F 1600 OŠ Sveta Klara 19.07.2002 5c 3,0 16,5
76 Tomislav Bikić 1669 OŠ Sveta Klara 08.02.2001 7b 3,0 16,5
77 Bruna Novak F 1600 GOST 17.07.2003 4a 3,0 15,5
78 Marko Štrk 1600 I. OŠ Dugave 20.02.2002 6b 3,0 15,5
79 Lucija Blažan F 1600 OŠ Sveta Klara 18.01.2002 6c 3,0 15,5
80 Ivan Mohorko 1631 I. OŠ Dugave 16.07.1999 8c 3,0 15,0
81 Lejla Vuran F 1600 OŠ Sveta Klara 04.02.2004 4b 3,0 13,5
82 Marijana Piljić F 1600 OŠ Sveta Klara 09.05.2001 7b 3,0 13,0
83 Maksim Pavlenić 1600 OŠ Ive Andrića 20.01.2005 3c 2,5 18,5
84 Jakov Vrban 1653 I. OŠ Dugave 29.07.1999 8b 2,5 18,0
85 Matija Golubar 1652 OŠ Brezovica 30.06.2004 3HL 2,5 17,0
86 Hrvoje Javorović 1600 OŠ Gustava Krkleca 10.01.2005 3b 2,5 16,0
87 Gabrijela Ljubić F 1600 OŠ Sveta Klara 24.02.2005 3c 2,5 14,0
88 Filip Pajtler 1661 I. OŠ Dugave 11.11.2000 7a 2,5 14,0
89 Gabriel Roller 1601 I. OŠ Dugave 04.09.2004 3c 2,5 13,5
90 Tibor Smadilo Rališ 1600 OŠ Gustava Krleca 08.10.2005 2d 2,5 13,5
91 Tina Baljak 1600 OŠ Sveta Klara 28.09.2003 4b 2,5 13,0
92 Ante Bavčević 1683 I. OŠ Dugave 01.12.1999 8c 2,5 12,5
93 Oton Roko Rodić 1600 OŠ Gustava Krkleca 22.01.2005 2c 2,5 10,5
94 Fran Beranek 1600 OŠ Sveta Klara 25.03.2003 5a 2,0 19,0
95 Luka Bugarin 1621 I. OŠ Dugave 01.08.2000 7a 2,0 18,0
96 Mia Kramarić F 1600 I. OŠ Dugave 26.02.2002 6b 2,0 17,5
97 Deniz Brukner F 1600 I. OŠ Dugave 22.05.2002 5a 2,0 17,0
98 Ognjen Škarić 1600 OŠ Gustava Krkleca 21.01.2005 3c 2,0 15,5
99 Rebecca Blažan F 1600 OŠ Sveta Klara 28.01.2005 3a 2,0 14,5
100 Katarina Novak F 1600 I. OŠ Dugave 05.12.2001 6b 2,0 14,0
101 Tomislav Mandić 1600 OŠ Brezovica 03.03.2005 3HL 2,0 13,0
102 Mihovil Tomašević 1600 OŠ Sveta Klara 06.11.2003 4b 2,0 12,5
103 Frana Bolješić F 1600 I. OŠ Dugave 22.08.2001 6b 2,0 11,5
104 Trpimir Brletić 1636 OŠ Brezovica 02.01.2005 3HL 2,0 11,5
105 Ivan Arsov 1600 I. OŠ Dugave 24.01.2000 8c 2,0 10,5
106 Lorena Župančić F 1600 OŠ Sveta Klara 04.01.2006 2a 2,0 9,0
107 Petra Malbaša F 1600 OŠ Gustava Krkleca 09.07.2003 4c 1,5 15,5
108 Luka Bucković 1600 OŠ Većeslava Holjevca 07.11.2006 1a 1,5 13,5
109 Nika Miholić F 1600 OŠ Sveta Klara 06.04.2005 2a 1,5 11,5
110 Luka Jakovljević 1600 OŠ Brezovica 16.08.2003 4HL 1,0 17,0
111 Bruna Miholić F 1600 OŠ Sveta Klara 06.04.2005 2a 1,0 13,5
112 Igor Sučić 1600 OŠ Brezovica 27.04.2005 3HL 0,5 13,0
113 Filip Kljajić 1608 I. OŠ Dugave 07.02.2000 8c 0,0 10,5

MIKRONIS REJTING

Wednesday, November 6th, 2013

Rb. Ime i Prezime Škola,naselje 2008 $ 2009 $ 2010 $ 2011 $ 2012 $ Rejting $
1 TOMISLAV OVČARIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1670 $ 60 $ 74 $ 77 $ 104 $ 1985 $
2 MARIO STANIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 1664 $ 57 $ 66 $ 78 $ 108 $ 1973 $
3 KARLO WEISER I.OŠ.Dugave,Dugave 1655 $ 50 $ 77 $ 71 $ 87 $ 1940 $
4 MILJENKO MUHA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1658 $ 80 $ 83 $ 116 $ 1937 $
5 ZVONIMIR ŠĆULAC OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1655 $ 79 $ 76 $ 97 $ 1907 $
6 DENIS DUMIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1672 $ 72 $ 95 $ 1839 $
7 SIMMON RESNER OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1676 $ 51 $ 98 $ 1825 $
8 RENATA ŠITIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 1653 $ 55 $ 114 $ 1822 $
9 ŽELIMIR ŠITIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 1640 $ 79 $ 103 $ 1822 $
10 TONKO PALE I.OŠ.Dugave,Dugave 1633 $ 48 $ 71 $ 67 $ 0 $ 1819 $
11 FILIP BURGLER OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1632 $ 70 $ 101 $ 1803 $
12 MAGDALENA MUHA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1630 $ 57 $ 0 $ 113 $ 1800 $
13 MARKO SAVIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 1657 $ 59 $ 78 $ 0 $ 0 $ 1794 $
14 MILAN SAVIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 1659 $ 52 $ 70 $ 0 $ 0 $ 1781 $
15 BERISLAV PARADŽIK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1666 $ 112 $ 1778 $
16 GRIGOR ŠKARIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1662 $ 109 $ 1771 $
17 ADRIAN BABIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1634 $ 36 $ 100 $ 1770 $
18 SEBASTIAN TARBUK OŠ Frana Galovića, Dugave 1635 $ 0 $ 67 $ 63 $ 0 $ 1765 $
19 IVAN KUCAN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $ 107 $ 1761 $
20 JOSIP SMETIŠKO OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1644 $ 115 $ 1759 $
21 KARLO NJIRE I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1648 $ 110 $ 1758 $
22 LUCIJAN BALATINEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1633 $ 57 $ 60 $ 1750 $
23 PETAR ČRNJEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1653 $ 46 $ 51 $ 0 $ 0 $ 1750 $
24 ANTONIO POREDSKI OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1628 $ 0 $ 53 $ 65 $ 1746 $
25 HRVOJE MALIGEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1627 $ 46 $ 73 $ 0 $ 1746 $
26 TEO BALEN OŠ Retkovec, Retkovec 0 $ 0 $ 1662 $ 81 $ 0 $ 1743 $
27 ANAMARIA PAVLEK I.OŠ.Dugave,Dugave 1631 $ 43 $ 68 $ 0 $ 0 $ 1742 $
28 PETAR BEŠLIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1627 $ 37 $ 74 $ 1738 $
29 IVAN MAJCEN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1624 $ 54 $ 59 $ 0 $ 1737 $
30 ROBERT ŠIMIĆ OŠ Lučko, Lučko 0 $ 0 $ 1662 $ 74 $ 0 $ 1736 $
31 ANTONIJA MARIJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1645 $ 89 $ 1734 $
32 IVAN ĆOSIĆ (7.c) I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1647 $ 0 $ 80 $ 1727 $
33 MARIJA MARIJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1646 $ 81 $ 1727 $
34 TOMISLAV MIKULANRIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1652 $ 75 $ 0 $ 1727 $
35 MATEJ MARKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1629 $ 96 $ 1725 $
36 HRVOJE HEDŽET OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1655 $ 69 $ 0 $ 1724 $
37 SVEN CETINA OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $ 83 $ 1722 $
38 JAKOV VRBANEC I.OŠ.Dugave,Dugave 1617 $ 0 $ 48 $ 56 $ 0 $ 1721 $
39 GABRIEL BUKVA OŠ Mladost, Utrine 1667 $ 49 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1716 $
40 MARIJA SMETIŠKO OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1610 $ 106 $ 1716 $
41 STJEPAN ZARKOVIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1641 $ 75 $ 1716 $
42 DOMINIK RAKARIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1629 $ 33 $ 50 $ 0 $ 0 $ 1712 $
43 DORA POČIVAVŠEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1711 $ 1711 $
44 FILIP DODIG I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1635 $ 38 $ 35 $ 0 $ 1708 $
45 IVAN MARAVIĆ OŠ Odra, Odra 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1705 $ 1705 $
46 IVANA MAJCEN I.OŠ.Dugave,Dugave 1662 $ 42 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1704 $
47 LUKA BLAZEVIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1642 $ 62 $ 1704 $
48 MIRTA MILIČIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 1652 $ 51 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1703 $
49 DRAGAN LEKO OŠ Ive Andrića, Sopot 1658 $ 44 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1702 $
50 DEAN SARAPA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1702 $ 1702 $
51 FILIP PAVIČIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1699 $ 1699 $
52 IVAN ZBILJSKI I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1637 $ 0 $ 61 $ 0 $ 1698 $
53 EMA ŠĆULAC OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1641 $ 56 $ 0 $ 0 $ 1697 $
54 LUCIJA SMETIŠKO OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1694 $ 1694 $
55 DOMINIK MARKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1665 $ 28 $ 1693 $
56 KARLO KRUŠLIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1693 $ 1693 $
57 BRUNA DUSPARA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1645 $ 47 $ 0 $ 1692 $
58 KREŠIMIR BRLETIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1692 $ 1692 $
59 NIKOLA BESLIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1612 $ 79 $ 1691 $
60 SVEN ADŽAGA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1691 $ 1691 $
61 FILIP VILENICA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1690 $ 1690 $
62 MAKSIMILIJAN BALATINEC I.OŠ.Dugave,Dugave 1606 $ 39 $ 44 $ 0 $ 0 $ 1689 $
63 BRUNO ŠILLER OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1688 $ 1688 $
64 LUKA HALUŽAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1686 $ 1686 $
65 LOVRO KOS OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1685 $ 1685 $
66 MARKO MAUROVIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1684 $ 1684 $
67 ANTE BAVČEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1629 $ 14 $ 40 $ 1683 $
68 MARKO UGLJAREVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1645 $ 37 $ 0 $ 0 $ 1682 $
69 MARTIN MALOVIC OŠ Trnsko, Trnsko 0 $ 0 $ 0 $ 1682 $ 0 $ 1682 $
70 MISLAV JANIĆ OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1682 $ 1682 $
71 ANTONIO SENTIC OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1680 $ 0 $ 1680 $
72 FILIP LOJE I.OŠ.Dugave,Dugave 1634 $ 31 $ 14 $ 0 $ 0 $ 1679 $
73 MAJA PERICA I.OŠ.Dugave,Dugave 1643 $ 36 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1679 $
74 KRISTIAN OLUJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1646 $ 32 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1678 $
75 NIKOLINA MICEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1615 $ 31 $ 32 $ 0 $ 1678 $
76 RENATA SMETIŠKO Travno – vrtić 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1678 $ 1678 $
77 JOSIP BARIŠIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1643 $ 34 $ 0 $ 1677 $
78 LUKA STIPETIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1622 $ 13 $ 42 $ 1677 $
79 JAGOR TAMBAČA OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1677 $ 1677 $
80 JANJA TOMIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1636 $ 40 $ 0 $ 1676 $
81 MARKO GOLUBAR OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1676 $ 1676 $
82 DOMINIK SPEVEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1609 $ 23 $ 43 $ 0 $ 1675 $
83 IMRAN SREBRENIKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1622 $ 14 $ 39 $ 0 $ 0 $ 1675 $
84 TIBOR MILIĆ OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1675 $ 0 $ 0 $ 1675 $
85 FILIP BAČA OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1673 $ 0 $ 0 $ 1673 $
86 KRESIMIR TODORIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $ 58 $ 1673 $
87 SANDI RAJTARIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1673 $ 1673 $
88 BOŽO CVETKOVIĆ OŠ Odra, Odra 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1672 $ 1672 $
89 FILIP KRILČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1671 $ 1671 $
90 FRANO ŠOOŠ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1670 $ 1670 $
91 IVAN PAVLAK OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1669 $ 0 $ 0 $ 1669 $
92 TOMICA DRAŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1634 $ 35 $ 0 $ 0 $ 1669 $
93 TOMISLAV NOVAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1669 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1669 $
94 TOMISLAV BIKIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1669 $ 1669 $
95 BERNARD KOLJAJ I.OŠ.Dugave,Dugave 1668 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1668 $
96 IVAN BOKŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1668 $ 1668 $
97 MATIJA POREDSKI OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1667 $ 1667 $
98 KRISTIAN PERŠA I.OŠ.Dugave,Dugave 1666 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1666 $
99 BRUNO KOLOVRAT OŠ Odra, Odra 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1666 $ 1666 $
100 DOMINIK ZGLAVNIK OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1665 $ 0 $ 0 $ 1665 $
101 HRVOJE STOJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1665 $ 0 $ $ 0 $ 0 $ 1665 $
102 MATE JURKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1640 $ 25 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1665 $
103 LOVRO MANCE OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1664 $ 0 $ 0 $ 1664 $
104 VLATKO MILISLAV OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 0 $ 1664 $ 0 $ 1664 $
105 IVAN BAKOVIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1664 $ 1664 $
106 DOMINIK TRGOVEC I.OŠ.Dugave,Dugave 1663 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1663 $
107 ROBERT SESAR OŠ Ive Andrića, Sopot 1625 $ 38 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1663 $
108 VIKTOR BRAJDIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1663 $ 1663 $
109 LUKA JANDRIJEVIĆ OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1661 $ 0 $ 0 $ 1661 $
110 ZLATAN SIĆANICA I.OŠ.Dugave,Dugave 1661 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1661 $
111 FILIP PAJTLAR I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1661 $ 1661 $
112 DELAC MARKO OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1660 $ 0 $ 1660 $
113 MATEJ ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1660 $ 0 $ 0 $ 1660 $
114 VITA ČORLUKA I.OŠ.Dugave,Dugave 1660 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1660 $
115 ANTONIO TOLIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1659 $ 1659 $
116 LUKA PERVAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1657 $ 1657 $
117 JAKOV BAJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1656 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1656 $
118 MAGDALENA KUJUNDŽIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 0 $ 1656 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1656 $
119 KARLO GLUVIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1656 $ 1656 $
120 DARIA STRIČAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1627 $ 0 $ 0 $ 28 $ 0 $ 1655 $
121 DARIO KULENOVIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1617 $ 38 $ 0 $ 1655 $
122 ELA ŠTIMAC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1655 $ 1655 $
123 DENIS KOŠTIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1654 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $
124 FRANE PUKLIN OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 1654 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $
125 LUKA BIKIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $ 1654 $
126 IVAN KUJUNDŽIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 1653 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1653 $
127 LEONARDO BOŠNJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1630 $ 23 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1653 $
128 JAKOV VRBAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1653 $ 1653 $
129 KARLO BADANJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1626 $ 26 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1652 $
130 MATIJA GOLUBAR OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1652 $ 1652 $
131 LUANA BARABA I.OŠ.Dugave,Dugave 1651 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1651 $
132 LUKA POČINOK OŠ Trnsko, Trnsko 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1651 $ 1651 $
133 DOMAGOJ ANTE LAŠTRE OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $ 0 $ 1650 $
134 MARCELA HORVAT I.OŠ.Dugave,Dugave 1628 $ 22 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $
135 MARIO JELIČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1650 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $
136 LORENA MIHOLIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $ 1650 $
137 MARCO NASSABAIN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1649 $ 0 $ 0 $ 1649 $
138 SVEN JONKE OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1649 $ 0 $ 1649 $
139 VIKTOR KUČALO I.OŠ.Dugave,Dugave 1649 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1649 $
140 MARTIN PETRINOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1649 $ 1649 $
141 ALEN ZBILJSKI I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1621 $ 0 $ 27 $ 0 $ 1648 $
142 KARLO KELENTRIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1648 $ 1648 $
143 IGOR CVITKO OŠ Mladost, Utrine 1647 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1647 $
144 MATIJA ŠAINOVIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1647 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1647 $
145 ANA MARIJA PAVIČIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1647 $ 1647 $
146 FILIP MANDIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1646 $ 1646 $
147 DARIO CVITKO OŠ Mladost, Utrine 1645 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1645 $
148 DOROTEA ANTUNOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1616 $ 29 $ 0 $ 0 $ 1645 $
149 STELLA MIKACINIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1645 $ 1645 $
150 ROBERT SEDLANIĆ OŠ Mladost, Utrine 1644 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1644 $
151 ERIK GEDŽIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1644 $ 1644 $
152 JAN POČIVAVŠEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1643 $ 1643 $
153 BENJAMIN BLAGAJČEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1642 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1642 $
154 IVA ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1642 $ 0 $ 0 $ 1642 $
155 ROMAN BERTOLAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1617 $ 25 $ 0 $ 0 $ 1642 $
156 MATIJA SEKULIĆ OŠ Mladost, Utrine 1641 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1641 $
157 ZVONIMIR TOMIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1641 $ 0 $ 0 $ 1641 $
158 MATIJA BURGLER OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1641 $ 1641 $
159 ANTONIO ŠERNAUL OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 1640 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1640 $
160 HRVOJE KOVAČ I.OŠ.Dugave,Dugave 1639 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $
161 MARKO BRAJDIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1639 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $
162 JURAJ VRANIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $ 1639 $
163 FILIP DUMANČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1638 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1638 $
164 DINO KOŠTIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1638 $ 1638 $
165 ENDRID ČOLAKU OŠ Mladost, Utrine 1637 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1637 $
166 MARIJA BASARA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1637 $ 1637 $
167 ANA PARADŽIK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1609 $ 27 $ 1636 $
168 IVAN KRALJ I.OŠ.Dugave,Dugave 1636 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1636 $
169 TRPIMIR BRLETIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1636 $ 1636 $
170 ETIEN BAŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1635 $ 1635 $
171 KARLA BERTOLAN OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1613 $ 21 $ 0 $ 0 $ 1634 $
172 IVAN TOLIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1634 $ 1634 $
173 VEDRAN KUCAN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 0 $ 1633 $ 0 $ 1633 $
174 LOVRO DRAGANOVIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1633 $ 1633 $
175 NEZIR BEGOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1632 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1632 $
176 JAKOV BRAJKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1632 $ 1632 $
177 IVAN MOHORKO I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $ 12 $ 1631 $
178 MARIN MAKSAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1631 $ 0 $ 1631 $
179 MATIJA MARIČEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1610 $ 0 $ 0 $ 21 $ 0 $ 1631 $
180 JOSIP TOLIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1631 $ 1631 $
181 KRUNO KIRASIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1630 $ 0 $ 0 $ 1630 $
182 IVANA SIVRIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1630 $ 1630 $
183 EMMA BALJAK OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1629 $ 1629 $
184 BRUNO TARBUK OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1628 $ 0 $ 0 $ 1628 $
185 FRAN BARIŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1605 $ 0 $ 22 $ 1627 $
186 FILIP MARINOVIC OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1626 $ 0 $ 1626 $
187 IVAN BILIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1626 $ 0 $ 0 $ 1626 $
188 SARA ŠAJNIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1626 $ 1626 $
189 BRUNO BERNIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1625 $ 0 $ 1625 $
190 MISLAV MIKACINIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1625 $ 1625 $
191 DAMJAN GRUBELIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1624 $ 0 $ 1624 $
192 DOMINIK CIMERMAN OŠ Mladost, Utrine 1624 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1624 $
193 MARIJA KARLA ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1624 $ 0 $ 0 $ 1624 $
194 NIKOLA MUSULIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1624 $ 1624 $
195 BRUNO LIBER OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1623 $ 0 $ 1623 $
196 LUCIJA MARCELIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1623 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1623 $
197 DENIS BEDEKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1623 $ 1623 $
198 MIHAEL MIKULIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1622 $ 0 $ 1622 $
199 TEA STOJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1611 $ 10 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1621 $
200 TIN PRUSINA OŠ Ive Andrića, Sopot 1621 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1621 $
201 LUKA BUGARIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1621 $ 1621 $
202 DINKO KOTTNI I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1620 $ 0 $ 0 $ 1620 $
203 DINO HAĐISELIMOVIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 1620 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $
204 FRAN BILIC OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $ 0 $ 1620 $
205 KATARINA STIPANIČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1620 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $
206 MATEJ SVRŽNJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $ 1620 $
207 JASMINA KOŠTIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1619 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $
208 LUKA RUKAVINA OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1619 $ 0 $ 0 $ 1619 $
209 MARIANA UGLJAREVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1619 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $
210 LUCIJA TOVILO OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $ 1619 $
211 JOSIP PLAVEC OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1618 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $
212 LEONARDO VUKAS I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $ 0 $ 1618 $
213 MARTINA KRČ I.OŠ.Dugave,Dugave 1618 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $
214 MARIN GRŽAN OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $ 1618 $
215 MARKO TUCIC OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 1617 $ 0 $ 1617 $
216 IVOR KRALIK OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1617 $ 1617 $
217 LEON RAŠLIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1616 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1616 $
218 LEONARD NASSABAIN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1616 $ 0 $ 0 $ 1616 $
219 MIHOVIL SPEVEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1603 $ 10 $ 3 $ 0 $ 1616 $
220 TIN DAMIR MILISLAV OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 0 $ 1616 $ 0 $ 1616 $
221 PAVEL ZRNIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1616 $ 1616 $
222 BARBARA KRČ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1615 $ 0 $ 0 $ 1615 $
223 HELENA ČOLIG I.OŠ.Dugave,Dugave 1615 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $
224 VINKO LEKO OŠ Ive Andrića, Sopot 1609 $ 6 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $
225 JOSIP MRŠIĆ OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $ 1615 $
226 SARA BRKIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1614 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1614 $
227 DENIS BARTOLINČIĆ OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1614 $ 1614 $
228 ANTONIO KRIZMANIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1613 $ 0 $ 0 $ 1613 $
229 JOSIP JAIĆ OŠ Mladost, Utrine 1613 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1613 $
230 TOMISLAV MANDIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1613 $ 1613 $
231 JANEŠ TOMISLAV I.OŠ.Dugave,Dugave 1601 $ 0 $ 0 $ 11 $ 0 $ 1612 $
232 JURAJ RAKUŠA I.OŠ.Dugave,Dugave 1612 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1612 $
233 MARINA MUTAK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1612 $ 0 $ 0 $ 1612 $
234 ZAIM KADRIJA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1612 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1612 $
235 ADRIAN JABIR KUCELIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1611 $ 0 $ 0 $ 1611 $
236 KARLA KRASNIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1611 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1611 $
237 MAGDALENA PAVLIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1608 $ 3 $ 0 $ 0 $ 1611 $
238 BENJAMIN AŽDAJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1611 $ 1611 $
239 JAKOV TOPIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1610 $ 1610 $
240 FILIP BERNARDIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1609 $ 0 $ 0 $ 1609 $
241 IVAN ĆOSIĆ (5.a) I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1605 $ 4 $ 1609 $
242 IVAN LOŽNJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1604 $ 0 $ 0 $ 5 $ 0 $ 1609 $
243 TONI MARIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1609 $ 1609 $
244 DAVOR OSTRIHON OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1608 $ 0 $ 0 $ 1608 $
245 FILIP KLJAJIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1601 $ 7 $ 1608 $
246 LEON CESAREC I.OŠ.Dugave,Dugave 1608 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1608 $
247 MONIKA VRABEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1608 $ 0 $ 1608 $
248 FILIP POČIVAVŠEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1608 $ 1608 $
249 FLAMUR KADRIJA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1607 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $
250 FRAN MARKOVIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 1607 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $
251 NINA TELAROVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $ 0 $ 1607 $
252 LUKA DRAKULIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $ 1607 $
253 KARLA KATARINA HALUŽAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1606 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1606 $
254 MELISA GOLAĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1606 $ 0 $ 1606 $
255 NIKA ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1606 $ 0 $ 0 $ 1606 $
256 LUKA ČUSEK I.OŠ.Dugave,Dugave 1605 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1605 $
257 LUCIJA GLAVAŠ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1605 $ 1605 $
258 ANDREA BOLTA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1604 $ 0 $ 0 $ 1604 $
259 DINKO PERICA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1604 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1604 $
260 ROMEO VUKAS I.OŠ.Dugave,Dugave 1603 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1603 $
261 FILIP LIVAJA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1603 $ 1603 $
262 DIBRA KRASNIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 1602 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $
263 KARLO KRSTANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1602 $ 0 $ 0 $ 1602 $
264 KRISTINA KLJAJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1601 $ 1 $ 0 $ 0 $ 1602 $
265 MATEA BOLTA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $ 0 $ 1602 $
266 NINA ŠPIRANEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1602 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $
267 LUKA JAKOVLJEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $ 1602 $
268 GABRIEL ROLLER I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1601 $ 1601 $

5. MEMORIJALNI TURNIR “Željko Matić”

Tuesday, October 15th, 2013

Osnovna škola braće Radić ORGANIZIRALA JE u Zagrebu, naselje Botinec, 7. lipnja 2013. Memorijalni turnir “Željko Matić”.

Natjecanje se odigralo u prostoru škole (učionica biologije) s početkom u 9:00 sati.

Pravo sudjelovanja imali su svi prijavljeni učenici osnovnih škola i djeca predškolskog uzrasta.
Turnir se igrao po Švicarskom sustavu u 7 kola s tempom igre od 10 minuta po igraču, a prema pravilniku FIDE za brzopotezni šah. Iznimno, u odnosu na pravila FIDE, u slučaju odigravanja nemogućeg poteza igraču se dodjeljuje opomena i protivniku se dodaju dvije minute na satu, a u ponovljenom slučaju igrač koji povuče nemoguć potez gubi partiju.

Konačni poredak u pojedinačnoj konkurenciji određivao se na temelju sakupljenih bodova. U slučaju diobe mjesta o konačnom plasmanu odlučivali su sljedeći kriteriji:
1. Srednji buholc,
2. Buholc
3. Kumulativ
4. Veći broj pobjeda,
5. Žrijeb (u slučaju diobe nekog od prva tri mjesta),

Učesnici turnira mogli su se prijaviti i kao članovi ekipe koja broji od tri do četiri člana. Svi članovi ekipe moraju biti učenici iste osnovne škole. Jedna škola može prijaviti i više od jedne ekipe. I. OŠ Dugave je na ovom turniru imala dvoje predstavnika, Magdalenu i Miljenka.
Djeca predškolskog uzrasta nisu se mogla natjecati u ekipnoj konkurenciji.
Ekipni poredak određivao se na temelju zbroja sakupljenih bodova tri najuspješnija člana ekipe. U slučaju diobe mjesta o konačnom plasmanu vrijedili bi isti kriteriji 1.-4. kao i u pojedinačnoj konkurenciji, zbrojeni za tri najbolje plasirana člana ekipe. U slučaju da su po kriterijima 1.-4. dvije ekipe iste, dijelile bi mjesto u plasmanu.

Sudac turnira bio je Nenad Frouth, voditelj šahovske sekcije u OŠ Braće Radić. Odluke suca

KONAČNI POREDAK
POJEDINAČNO

Place Name Club Score M-Buch. Buch. Progr. Wins

1 Muha, Miljenko I. OŠ Dugave 7 18.5 27.5 28.0 7
2 Muha, Magdalena I. OŠ Dugave 6 19.5 29.0 24.0 6
3 Maravić, Ivan OŠ Odra 5 21.0 29.5 21.0 5
4 Pavičić, Anamarija OŠ Sveta Klara 4.5 18.0 25.5 17.5 4
5-6 Knežević, Stjepan OŠ Brezovica 4 20.0 27.5 18.0 4
Cvetković, Božo OŠ Odra 4 14.0 19.5 12.0 4
7-9 Tovilo, Lucija OŠ Sveta Klara 3.5 18.0 25.5 14.5 2
Baljak, Emma OŠ Sveta Klara 3.5 16.5 25.0 13.0 2
Galjuf, Danijel OŠ braće Radić II 3.5 15.0 22.5 9.5 2
10-13 Pavković, Ante OŠ Braće Radić 3 19.5 27.0 17.0 3
Hedžet, Patrik OŠ braće Radić II 3 18.5 27.5 12.0 2
Klepac, Mihael OŠ braće Radić 3 18.0 25.0 13.5 1
Šajnić, Sara OŠ Sveta Klara 3 15.0 20.0 10.0 1
14 Jerković, Ivan OŠ braće Radić 2 18.0 23.5 8.0 1
15 Keča, Ivan OŠ braće Radić II 1 16.5 22.0 6.0 0

KONAČNI POREDAK
EKIPNO

Place Name Score

1 I. OŠ DUGAVE 13
2 OŠ SVETA KLARA 11.5
3 OŠ ODRA 9
4 OŠ BRAĆE RADIĆ 8
5 OŠ BRAĆE RADIĆ II 7.5
6 OŠ BREZOVICA 4

Gens una sumus

Autor izviještaja
Željko Brdal, prof.
Širitelj školskog šahovskog virusa

 

OTVORENI ŠAHOVSKI TURNIR MLADIH

Tuesday, October 15th, 2013

 Povodom dana grada Siska u organizaciji Šahovsko društva Sisak i grada Siska odigran je OTVORENI ŠAHOVSKI TURNIR QUIRINUS 2013.. Ovogodišnji turnir je igran u terminu 08.-09. lipnja 2013.

Organizatori su predviđali da će partije vrvjeti iskrama i varnicama te da će to biti „vatreni“ turnir pa su kao mjesto igranja odredili Vatrogasni dom Sisak, Vatrogasna 1.
Pravo sudjelovanja imali su Svi mladi registrirani šahisti iz Hrvatske i inozemstva rođeni 1993. ili mlađi. Turnir je bio međunarodnog karaktera. Šahovska škola Dugave je na ovom turniru imala četiri (4) predstavnika koji su svi redom ostvarili zapažene rezultate.
Za sve buduće sudionike iz Zagreba prometni poticaj da sudjeluju 2014. godine.
Veze Sisak – Zagreb su Odlične. Ako dolazite autobusom ili vlakom, od autobusnog i željezničkog kolodvora do mjesta igranja je 10 minuta hoda. Automobilom vožnja traje cca 1 sat; od Zagreba do Siska 55 km.

Obveza igrača bila je da sa sobom donesu vlastiti digitalni sat,a organizator je osiguravao šahovsku garnituru za igru.
Upisnina : 70,00 kuna u predprijavi i 100,00 kuna na dan natjecanja. Krajnji rok za predprijavu bio je do 07. lipnja 2013. godine
. Krajnji rok za prijavu bio je 08. lipnja do 08.30 sati.
Organizacijsko-sudački temelji ovog turnira:
Direktor turnira :
Goran Antunac goran.antunac@gmail.com
Prijave i obavijesti :
Milan Brigljević, 092/241 00 44, milan.brigljevic@gmail.com
Siniša Režek, 095/314 15 92 srezek@gmail.com

Turnir je organiziran u dvije odvojene dobne konkurencije: turnir za djecu do 12 godina i turnir za starije kadete i juniore. Igralo se u mješovitoj muško-ženskoj konkurenciji.
Sustav natjecanja bio je Švicarski sustav, FIDE varijanta, sedam (7) kola, računalno sparivanje.
Tempo igre bio je trideset (30) minuta za partiju uz 30 sekundi za svaki odigrani potez. Turnir se rejtingirao za
nacionalnu rejting listu. Ova „rejting“ činjenica je svim dugavskim predstavnicima donijela dosta bodova. Evo kako to izgleda u konačnom poretku.

 

Quirinus open Sisak 2013.
(do 12 godina)

Konačni poredak
Mj. Ime Vrsta spol FED RtgI RtgN Klub/Grad Bod. TB1 TB2 TB3

1 II Muha Magdalena U12 w CRO 1541 1724 ŠK Zagreb, Zagreb 6.0 21.0 29.5 24.0
2 III Kolar Mihael U12 CRO 1710 1876 ŠK Stari Graničar, Cirkvena 5.5 23.5 32.5 24.0
3 III Novosel Marko U12 CRO 1700 1864 Šk Oroslavje, Oroslavje 5.5 22.5 31.0 22.5
4 MK Golub Nikolina U12 w CRO 0 1838 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 5.5 21.0 30.5 22.0
5 IV Bišćan Nikola U12 CRO 0 1779 ŠK Donji Miholjac 5.0 20.0 27.5 21.0
6 I Dejanović Tereza U12 w CRO 0 1786 Šd Sisak, Sisak 5.0 19.5 27.0 17.0
7 III Kukas Oliver U12 CRO 0 1806 Šk Oroslavje, Oroslavje 4.5 24.5 32.0 23.0
8 IV Mesar Vedran U12 CRO 1529 1792 ŠK Zaprešić, -Donja Pušća 4.5 21.5 30.0 18.0
9 IV Vlahov Roko U12 CRO 0 1742 GŠK Požega, Požega 4.5 20.5 29.0 21.5
10 IV Crnov Ante U12 CRO 0 1766 ŠK Tomislav-Goran, 4.5 20.5 29.0 18.0
11 IV Benčić Hrvoje U12 CRO 0 1671 ŠK Dugo Selo, Dugo Selo 4.5 20.0 28.0 17.5
12 III Benčić Vedran U12 CRO 0 1865 HAŠK Mladost, Zagreb 4.5 19.0 25.5 19.5
13 Marković Matej U12 CRO 0 1690 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 4.5 18.5 26.0 15.5
14 IV Filković Leon U12 CRO 0 1799 ŠK Mladost, Petrinja 4.0 22.0 29.0 20.5
15 Širaj Anej U12 SLO 1449 0 Šd Vrhnika, Vrhnika 4.0 20.0 28.5 18.0
16 II Randić Petra U12 w CRO 0 1690 Šk Mladost, Petrinja 4.0 19.0 26.0 15.0
17 III Likter Nikola Jan U12 CRO 0 1666 Šk Mladost, Petrinja 4.0 18.0 23.5 13.0
18 IV Mikić Ivana U12 w CRO 0 1634 ŠK Sladorana, Županja 4.0 16.0 22.5 14.0
19 II Smetiško Marija U12 w CRO 0 1702 ŠK Ericsson-N. Tesla, Zgb 4.0 15.0 21.5 16.0
20 Mahečić Lovre U12 CRO 0 1618 ŠK Brestje, Sesvete 4.0 15.0 20.5 13.0
21 Klapač Patrik U12 CRO 0 1665 Šk Oroslavje, Oroslavje 3.5 19.5 28.5 15.5
22 IV Klobučar Lovro U12 CRO 0 1713 ŠŠK Podravka, Koprivnica 3.5 19.5 26.5 16.0
23 IV Krakar Matko U12 CRO 0 1692 Šd Sisak, Sisak 3.5 19.0 25.5 15.0
24 Amon Jan U12 SLO 1366 0 Šd Šentjur, Šentjur 3.5 17.0 25.5 15.5
25 IV Veverec Ivo U12 CRO 0 1729 Šk Oroslavje, Oroslavje 3.0 20.5 26.0 15.0
26 Šeremešić Sanjin U12 CRO 0 1609 ŠK Podsused, Zagreb 3.0 18.5 25.5 13.0
27 Koštić Josip U8 CRO 0 1609 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 3.0 18.0 25.0 10.0
28 Šupe Roko U12 CRO 0 1607 ŠK Podsused, Zagreb 3.0 17.5 22.5 11.0
29 II Smetiško Lucija U12 w CRO 0 1726 ŠK Ericsson-N.Tesla, Zgb 3.0 17.0 22.5 16.0
30 Širaj Vita U12 w SLO 1000 0 Begunje pri Cerknici 3.0 15.0 20.5 10.0
31 Krakar Tin U8 CRO 0 1600 Šd Sisak, Sisak 3.0 15.0 19.5 10.0
32 Putar Lara U8 w CRO 0 1632 ŠK Podsused, Zagreb 3.0 14.0 19.5 10.0
33 Mahečić Kaja U12 w CRO 0 1600 ŠK Brestje, Sesvete 3.0 14.0 18.5 8.0
34 Obućina Ivor U8 CRO 0 1618 Šd Sisak, Sisak 3.0 11.5 15.5 7.0
35 Grden Lucija U12 w CRO 0 1600 Šk Oroslavje, Oroslavje 2.5 12.5 18.5 6.5
36 Smetiško Renata U8 w CRO 0 1612 ŠK Ericsson-N. Tesla, Zgb 2.0 18.0 23.0 11.0
37 Bezak Lovro U12 CRO 0 1622 Šk Oroslavje, Oroslavje 2.0 16.5 23.5 10.0
38 Širaj Svit U8 SLO 1000 0 Begunje pri Cerknici 2.0 16.5 23.0 5.0
39 Koštić Lovro U12 CRO 0 1614 ŠŠK Koprivnica, Koprivnica 2.0 16.0 22.5 10.0
40 Putar Leon U8 CRO 0 1600 ŠK Podsused, Zagreb 2.0 13.0 17.0 6.0
41 Obućina Nikola U8 CRO 0 1600 Šd Sisak, Sisak 2.0 12.5 16.5 3.0
42 Žegrec Ema U8 w CRO 0 1600 Šk Oroslavje, Oroslavje 1.5 15.0 20.5 7.5
43 Malović Jakov U12 CRO 0 1600 Šd Sisak, Sisak 1.0 17.0 23.5 5.0
44 Malović Luka U12 CRO 0 1600 Šd Sisak, Sisak 0.0 16.0 22.0 0.0
45 III Šagovac Kristijan U12 CRO 0 1801 ŠK Zagreb, Zagreb 0.0 12.5 17.5 0.0
Quirinus open Sisak 2013.
(do 20 godina)

Konačni poredak
Mj. Ime Vrsta spol FED RtgI RtgN Klub/Grad Bod. TB1 TB2 TB3

1 I Muha Miljenko U16 CRO 1845 1993 ŠK Zagreb, Zagreb 7.0 20.0 28.0 28.0
2 II Amon Nejc U12 SLO 1792 0 Šd Šentjur, Šentjur 5.0 20.0 29.0 22.0
3 MK Brigljević Iva-Mila U16 w CRO 1563 1908 Šd Sisak, Sisak 4.5 20.5 30.5 18.5
4 II Iveković Stjepan U12 CRO 1642 1908 ŠK Podsused, Zagreb 4.5 19.5 29.0 17.0
5 III Radenić Filip U16 CRO 1588 1840 ŠD Sisak, Sisak 4.0 20.5 28.5 18.5
6 I Jambrešić Filip U16 CRO 1765 1983 ŠK Zaprešić, -Donja Pušća 4.0 19.0 27.0 17.0
7 Paradžik Berislav U16 CRO 0 1643 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 4.0 17.5 24.5 12.5
8 MK Iveković Zvjezdana U16 w CRO 1626 1925 ŠK Podsused, Zagreb 4.0 17.5 22.5 14.0
9 IV Vrdoljak Jan ZvonimirU16 CRO 1507 1738 ŠK Ivan Dvoržak, Rovišće 4.0 15.0 20.0 14.5
10 III Smetiško Josip U12 CRO 0 1829 ŠK Ericsson-N. Tesla, Zgb 3.5 19.0 26.5 14.5
11 II Balen Teo U16 CRO 1743 1937 ŠK Prigorje, Markuševec 3.5 18.5 27.5 15.5
12 II Mesar Antun U20 CRO 1678 1923 ŠK Zaprešić, Donja Pušća 3.5 17.5 25.0 14.0
13 III Maduna Dinko U16 CRO 0 1809 HAŠK Mladost, Zagreb 3.5 14.5 19.0 9.5
14 II Erenda Bruno U16 CRO 1717 1897 ŠK Zagreb, Zagreb 3.0 20.0 30.5 16.5
15 III Fuček Bruno U16 CRO 0 1728 ŠK Mladost, Petrinja 3.0 16.5 22.0 12.0
16 I Krmpotić Klara U16 w CRO 1545 1811 Šd Sisak, Sisak 3.0 15.0 20.5 10.5
17 IV Kinderman Ivan U16 CRO 0 1713 Šk Mladost, Petrinja 2.5 16.0 21.0 9.0
18 III Lakatoš Matija U16 CRO 1604 1693 Šk Mladost, Petrinja 2.0 15.0 20.5 10.0
19 Kablar Dorian U16 CRO 0 1600 Šd Sisak, Sisak 1.0 14.5 19.0 5.0
20 III Malčić Matea U16 w CRO 0 1600 ŠK Mladost, Petrinja 0.5 14.5 19.5 1.5

Gens una sumus
Autor izviještaja:
Željko Brdal, prof.
Širitelj školskog šahovskog virusa

 

VI. Kadetski šahovski turnir „Sveta Nedelja”

Tuesday, October 15th, 2013

Poštovani čitatelji i čitateljice!

Htjedoh početi izvještaj s riječju tradicionalan pa pomislih što točno znači pojam tradicija. Evo što o toj riječi piše Klaić:
tradicija lat. (traditio od tradere – predati, uručiti) 1. predanje, usmena predaja historijskog materijala; 2. običaj, poredak, pravila ponašanja koja prelaze od pokoljenja na pokoljenje.

Organizator ovog sada se to može sa sigurnošću napisati tradicionalnog kadetskog turnira je ŠK Sveta Nedelja – Bestovje. Alfa i omega turnira je Igor Ševo, idejni začetnik ovog šahovskog natjecanja koje za cilj ima popularizaciju šaha među mladima. A da je taj cilj ostvaren najbolje potvrđuje brojka od 99 sudionika ovogodišnjeg turnira.

Mjesto odigravanja ovogodišnjeg turnira bio je Društveni dom Strmec, Vladimira Nazora b.b. Strmec Samoborski. Igran je u subotu 01.06.2013. s početkom u 10.00 sati. Svi zainteresirani trebali su se prijaviti do 9.45 sati.
Sustav natjecanja je bio „švicarac“, devet (9) kola uz računalno sparivanje. Tempo igre je bio deset (10) minuta po igraču za cijelu partiju. Na turniru su mogli nastupiti kadeti i kadetkinje rođeni 1997.g i mlađi.
Nagradni fond: Medalje za kadete i kadetkinje u kategorijama U16 i U12, Kadet / kadetkinja koja izbori pravo na nagradu u starijoj skupini ima pravo izbora koju nagradu će odabrati.
te predmetne nagrade u vrijednosti 1.000,00 kn
Upisnina za sudjelovanje iznosila je 40 kuna. U cijenu upisnine uključen je ručak na kraju turnira. Svaki sudionik turnira trebao je sa sobom donijeti šahovsku garnituru standardnih dimenzija, i šahovski sat.
Šahovska škola Dugave je na ovogodišnjem turniru imala četiri predstavnika. O tome koje su rezultate ostvarili najbolje se vidi iz poretka.

Konačan poredak

Mjesto Sbr. Ime Rtg Klub Tip Bod BH. BH. Kum
1 2 MK Pavčević Bruno 2119 ŠK Zagreb, Zagreb 8 441? 56 411?
2 4 II Vojak Daniel 1997 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja 71? 401? 52 391?
3 6 II Požgaj Hrvoje 1972 Šk Sveta Nedelja 71? 40 51 341?
4 3 I Muha Miljenko 2000 ŠK Zagreb, Zagreb 7 45 58 40
5 5 I Jambrešić Filip 1983 ŠK Zaprešić, Zaprešić-Donja Pušća 7 431? 551? 39
6 10 III Marković Franjo-Josip 1892 ŠK Brestje, Sesvete 7 401? 501? 38
7 1 MK Livaić Leon 2184 HAŠK Mladost, Zagreb 7 40 521? 35
8 7 II Iveković Stjepan 1919 ŠK Podsused, Zagreb U12 61? 391? 49 331?
9 14 III Smetiško Josip 1852 ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb U12 61? 39 49 33
10 13 III Balen Teo 1853 ŠK Prigorje, Zagreb-Markuševec 6 421? 52 351?
11 9 II Erenda Bruno 1894 ŠK Zagreb, Zagreb 6 42 541? 35
12 28 IV Veverec Ivo 1720 ŠK Oroslavje, Oroslavje U12 6 40 491? 311?
13 11 MK Golub Nikolina F 1883 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić U12 6 391? 50 331?
14 8 MK Iveković Zvjezdana F 1910 ŠK Podsused, Zagreb 6 39 49 311?
15 24 IV Leskovar Viktor 1753 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja 6 381? 49 321?
16 20 III Šuker Petar 1787 ŠK Zaprešić, Zaprešić-Donja Pušća 6 38 49 311?
17 27 IV Cigrovski Jakov 1727 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja 6 38 481? 31
18 15 III Šagovac Kristijan 1851 ŠK Zagreb, Zagreb U09 6 371? 49 32
19 18 IV Kukas Oliver 1790 ŠK Oroslavje, Oroslavje U12 6 361? 45 311?
20 37 IV Novosel Kristijan 1680 ŠK Oroslavje, Oroslavje 6 34 431? 28
21 36 III Likter Nikola Jan 1682 ŠK Mladost, Petrinja U12 6 33 42 27
22 30 II Smetiško Lucija F 1714 ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb U09 6 29 371? 28
23 33 Starčević Ante Leon 1695 ŠK Brestje, Sesvete 51? 401? 511? 31
24 21 IV Dutković Dominik 1771 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja 51? 40 51 301?
25 23 IV Kenda Luka 1761 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja 51? 34 431? 281?
26 19 IV Mesar Vedran 1788 ŠK Zaprešić, Zaprešić-Donja Pušća U12 51? 331? 421? 28
27 52 Mahečić Lovre 1618 ŠK Brestje, Sesvete U12 51? 321? 421? 22
28 44 Marković Petar 1645 ŠK Brestje, Sesvete U12 51? 321? 41 26
29 31 II Kokša Jelena F 1701 ŠŠK Konaki, Novo Virje U09 51? 311? 401? 27
30 16 III Putak Karlo 1815 ŠK Prigorje, Zagreb-Markuševec 5 39 49 31
31 12 III Novosel Marko 1867 ŠK Oroslavje, Oroslavje U12 5 38 481? 32
32 46 Paradžik Berislav 1643 ŠK Novi Zagreb, Zagreb 5 361? 45 29
33 17 III Maduna Dinko 1811 HAŠK Mladost, Zagreb 5 36 471? 28
34 34 Marković Matej 1690 ŠK Novi Zagreb, Zagreb U12 5 351? 46 27
35 26 II Smetiško Marija F 1732 ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb U12 5 351? 44 29
36 50 Vrtarić Marko 1630 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić U12 5 35 431? 25
37 92 Putar Leon 1600 ŠK Podsused, Zagreb U09 5 341? 421? 241?
38 29 II Šitić Renata F 1719 ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb 5 34 431? 28
39 43 Čorak Luka 1651 ŠK Brestje, Sesvete 5 33 42 25
40 58 Šupe Roko 1607 ŠK Podsused, Zagreb U12 5 311? 40 21
41 25 II Muha Magdalena F 1738 ŠK Zagreb, Zagreb U12 5 301? 40 27
42 45 Cetina Sven 1643 ŠK Novi Zagreb, Zagreb U12 5 301? 391? 23
43 42 III Vukalović Ana F 1660 ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice U12 5 301? 39 24
44 82 Mandić Matej 1600 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja U12 5 301? 39 21
45 49 Turčić Domagoj 1636 ŠŠK Konaki, Novo Virje U12 5 291? 381? 21
46 40 Relić Filip 1664 ŠK Samobor, Samobor 5 281? 35 24
47 22 II Kupek Lorena F 1770 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 5 27 33 21
48 32 II Mičuda Danijela F 1695 ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice 41? 361? 461? 261?
49 38 III Matiša Monika F 1679 ŠŠK Konaki, Novo Virje U12 41? 331? 421? 26
50 35 IV Mičuda Ivan 1685 ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice 41? 321? 411? 251?
51 47 III Bzik Lucija F 1637 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 41? 321? 401? 251?
52 48 Galoić David 1636 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja U12 41? 31 391? 241?
53 83 Martić Petar 1600 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja U12 41? 301? 38 191?
54 39 Novosel Lovro 1665 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja U09 4 361? 461? 25
55 55 Pištelek Luka 1615 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja U12 4 33 421? 21
56 96 Teskera Benjamin 1600 ŠK Brestje, Sesvete U12 4 33 401? 22
57 69 Drenski Davor 1600 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić U12 4 321? 41 22
58 66 Car Filip 1600 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić U09 4 32 41 20
59 57 Klapač Patrik 1608 ŠK Oroslavje, Oroslavje U12 4 311? 40 19
60 71 Horvatić Filip 1600 Šk Sveta Nedelja U12 4 311? 38 17
61 87 Pavelić Vedran 1600 Šk Brestje 4 301? 381? 23
62 86 Navratil Borna 1600 Šk Ericsson, zagreb U09 4 30 371? 191?
63 74 Kanižaj Ivan 1600 Šk Sveta Nedelja U12 4 291? 371? 181?
64 51 Meštrović Lovro 1620 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja U12 4 29 391? 18
65 90 Posavec Sven 1600 ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice U12 4 29 37 19
66 73 Ivanuš Patrik 1600 ŠK Samobor, Samobor U12 4 281? 37 171?
67 98 Škeva Nikola 1600 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja U12 4 271? 341? 19
68 85 Morić Ivan 1600 Šk Sveta Nedelja U12 4 26 331? 16
69 54 Mesarov Magdalena F 1615 ŠŠK Konaki, Novo Virje U12 4 251? 35 16
70 99 Žegrec Ema F 1600 ŠK Oroslavje, Oroslavje U09 4 251? 34 18
71 94 Slunjski Anamarija F 1600 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić 4 25 311? 15
72 88 Pavličević Leon 1600 Šk Sveta Nedelja 4 231? 30 16
73 81 Mahečić Kaja F 1600 ŠK Brestje, Sesvete U09 4 221? 281? 14
74 80 Lovasić Mihovil 1600 Šk Sveta Nedelja U12 31? 33 411? 17
75 41 IV Erenda Tihana F 1662 ŠK Zagreb, Zagreb U09 31? 31 39 191?
76 53 Krščanski Leon 1615 ŠK Sveta Nedelja, Sveta Nedelja U09 31? 271? 37 151?
77 60 Jakšić Filip 1605 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić U09 31? 271? 36 16
78 93 Račić Tin 1600 ŠK Brestje, Sesvete U12 31? 22 30 14
79 64 Bevanda Lorena F 1600 ŠŠK Konaki, Novo Virje U12 31? 21 281? 11
80 70 Grden Lucija F 1600 ŠK Oroslavje, Oroslavje U12 3 29 35 15
81 68 Cvetković Dominik 1600 ŠK Samobor, Samobor U12 3 281? 37 18
82 91 Počinok Luka 1600 Šk Ericsson, Zagreb U12 3 28 35 15
83 79 Levačić Leon 1600 ŠŠK Konaki, Novo Virje U12 3 271? 36 15
84 97 Šimaga Vanja F 1600 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić U12 3 26 331? 17
85 65 Buhin Dario 1600 Šk Sveta Nedelja U12 3 26 331? 15
86 95 Stanić Martin 1600 Šk Sveta Nedelja 3 26 321? 14
87 61 IV Bevanda Ema F 1602 ŠŠK Konaki, Novo Virje U09 3 251? 31 13
88 63 Ahčin Sven 1600 Šk Sveta Nedelja U12 3 201? 271? 8
89 84 Matkun Borna 1600 ŠŠK Mladost, Varaždinske Toplice U12 21? 311? 41 17
90 56 Levačić Benjamin 1610 ŠŠK Konaki, Novo Virje U12 21? 30 391? 15
91 59 Smetiško Renata F 1606 ŠK Ericsson-Nikola Tesla, Zagreb U09 21? 26 351? 12
92 77 Krčelić Filip 1600 Šk Sveta Nedelja U12 21? 24 311? 10
93 72 Hršak Viktor 1600 Šk Sveta Nedelja U12 21? 221? 291? 10
94 78 Ladišić Martin 1600 ŠK Oroslavje, Oroslavje U12 21? 22 281? 81?
95 76 Karajica Lucijana 1600 Šk Ban Jelačić, Zaprešić 21? 201? 27 71?
96 62 Ahčin Filip 1600 Šk Sveta Nedelja U09 2 24 301? 9
97 75 Karajica Jakov 1600 Šk Ban Jelačić, zaprešić U12 2 24 291? 7
98 67 Car Jura 1600 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić U09 2 211? 29 6
99 89 Pleša Fran 1600 ŠK Ban Jelačić, Zaprešić U09 1 19 251? 6
Gens una sumus

Autor izviještaja:
Željko Brdal, prof.
Širitelj školskog šahovskog virusa

p.s.
Za kraj školsko-šahovsko-planinarski link-podsjetnik:
www.os-dugave.hr
www.sah-dugave.org
www.sah.sah-dugave.org
www.igramilijuna.bloger.hr
www.gojzeki.com
www.hpdzeljeznicar.hr

 

Školski šahovski turnir Sopot 2013.

Monday, October 7th, 2013

Na novozagrebačkom školskom šahovskom nebu 2013. godine zasjala je jedna nova zvijezda – „Sopotska zvijezda“. Unatrag 18 godina u OŠ Ive Andrića (Sopot) nitko nije vodio šah kao aktivnost, a sudjelovanje na Dugave openu bilo je zasluga roditelja Pavliško. To znači da od 1995. godine u Sopotu nije bilo organiziranog školskog šaha.

A ovu je školsku novozagrebačku šahovsku zvijezdu u nebo lansirao Mikronis kup. Pitate se kako? Uoči Mikronis kupa 2012. godine kontaktirao me Jelenko Mikacinić ( bivši član ŠK Plive) tata dvoje učenika iz OŠ Ive Andrića koji su potom sudjelovali na MK. Potom je isti tata organizirao i vodio učenike škole na Ekipnom prvenstvu grada Zagreba 2013.. I nakon toga taj je isti roditelj postao sopotski školski šahovski voditelj koji jednom tjedno volonterski vodi školske šahovske treninge. Šečer na kraju njegovog ovogodišnjeg rada svakako je organizacia međuškolskog turnira pod pokroviteljstvom ravnateljice OŠ Ive Andrića.

Meni je taj turnir došao kao sjajna prilika da sudjelujemo sa Dugavskim šahovskim prinčevima pa su tako i započele pripreme za ovaj turnir koji se odigrao u ČETVRTAK 16. SVIBNJA 2013.. Uvjet za sudjelovanjem bio je kristalno jasan: redovitost na treningu i izvršavanje obaveza.
Ekipa: Nikola Bešlić i Filip Krilčić (4a); Stjepan Žarković (5a); Filip Vilenica/Luka Pervan/Jakov Brajković (2c); Karlo Krušlin i Luka Halužan (2b)!
Cilj je jedno od prva tri mjesta,a budući da igraju četiri ekipe vjerujem da ćemo ostvariti taj cilj. Ispred škole smo se okupili u 16:55. Auto-prijevoz su obavili tata Brajković, tata Krušlin i tata Vilenica. Vožnja do Sopota je trajala toliko dugo da Vilenica junior nije stigao pojesti sladoled. Nakon prijavljivanja ekipa sve ekipe sudionice pozdravila je ravnateljica,a voditelj Mikacinić je sve upoznao sa turnirskim pravilima. Igrao se berger, tri (3) kola, tempo je bio petnaest (15) minuta po igraču.
Škole sudionice:
OŠ Trnsko – voditelj Zdravko Margitić
OŠ Gustava Krkleca – voditelj Nikola Cetina
I.OŠ Dugave – voditelj Željko Brdal
OŠ Ive Andrića – voditelj Jelenko Mikacinić
Kao voditelj upoznao sam ekipu sa ciljem da svi igrači odigraju najmanje dvije partije.
Izbor igrača za određeno kolo ovisiti će i o pristupu i o ponašanju,a eventualna brzopletost u igri je ulaznica prema klupi za pričuve,
Glavna uputa i cilj je da se ne igra prebrzo, da igramo kao ekipa, da u svakom trenutku svi članovi moraju znati kako stoimo kao ekipa te da u skaldu s tim i igraju, cilje je u svakom kolu osvojiti 3.5 bodova, skrenuo sampozornost da se ne gledaju meč bodovi već ukupan zbroj bodova, naravno daje tada najbolje pobijediti s što većom razlikom, Vremena ima dovoljno. Naravno da ja ne bi bio ja kada naša ekipa ne bi zapisivala,a naravno da ostale ekipe nisu imale ni olovku/kamoli formular za zapisivanje.
Svjestan sam tempa, naši su jedini zapisivali poteze,ALI SAMO PRVIH petnaest (15) POTEZA,kako ne bi žurili na početku partije!!!

Pa da vidimo kako su ovaj turnir odigrali dugavski školski šahovski prinčevi….

1. KOLO:
OŠ IVE ANDRIĆA

OŠ GUSTAVA KRKLECA
1:5

DUGAVE

TRNSKO
5,5:0,5

2. KOLO:
OŠ IVE ANDRIĆA

DUGAVE

2:4

OŠ GUSTAVA KRKLECA

TRNSKO
3,5:2,5

3. KOLO :
TRNSKO

OŠ IVE ANDRIĆA

4:2

DUGAVE

OŠ GUSTAVA KRKLECA
4:2

REZULTATI PO PLOČAMA

EKIPNI TURNIR OŠ IVE ANDRIĆA – 16.05.2013.
1. KOLO
PLOČA
EKIPA : I. ANDRIĆA
IME I PREZIME IGRAČA: EKIPA B: G. KRKLECA
IME I PREZIME IGRAČA:

REZULTAT

1

IVAN ABRAHAM
ŽELIMIR ŠITIĆ
0:1

2

DOMAGOJ VRBANIĆ
SVEN CETINA
0:1

3

ANTONIO CRNOV
GRIGOR ŠKARIĆ
0:1

4

GABRIEL JANJIĆ
MARKO MAUROVIĆ
1:0

5

MARIO JURKOVIĆ
HRVOJE JAVOROVIĆ
0:1

6

LUKA KOPUN
IVICA PATRUN
0:1

UKUPNO

I. ANDRIĆA
G. KRKLECA
1:5

1. KOLO
PLOČA
EKIPA : DUGAVE
IME I PREZIME IGRAČA: EKIPA B: TRNSKO
IME I PREZIME IGRAČA:

REZULTAT

1

NIKOLA BEŠLIĆ
LUCIJA BALJINT
1:0

2

FILIP KRILČIĆ
FILIP VUČIĆ
1:0

3

STJEPAN ŽARKOVIĆ
DANIJEL ČULJAK
1:0

4

LUKA HALUŽAN
STOJAN MITREV
1:0

5

KARLO KRUŠLIN
LUKA POČINOK
0,5:0,5

6

FILIP VILENICA
LANA BOŽIĆ
1:0

UKUPNO

DUGAVE
TRNSKO
5,5:0,5

2. KOLO
PLOČA
EKIPA : I. ANDRIĆA
IME I PREZIME IGRAČA: EKIPA B: DUGAVE
IME I PREZIME IGRAČA:

REZULTAT

1

IVAN ABRAHAM
NIKOLA BEŠLIĆ
0,5:0,5

2

DOMAGOJ VRBANIĆ
FILIP KRILČIĆ
0:1

3

ANTONIO CRNOV
STJEPAN ŽARKOVIĆ
0:1

4

GABRIEL JANJIĆ
LUKA HALUŽAN
0,5:0,5

5

IVAN JUKIĆ
LUKA PERVAN
0:1

6

MISLAV MIKACINIĆ
JAKOV BRAJKOVIĆ
1:0

UKUPNO

I. ANDRIĆA
DUGAVE
2:4

2. KOLO
PLOČA
EKIPA : G. KRKLECA
IME I PREZIME IGRAČA: EKIPA B: TRNSKO
IME I PREZIME IGRAČA:

REZULTAT

1

ŽELIMIR ŠITIĆ
LUCIJA BALJINT
0,5:0,5

2

SVEN CETINA
FILIP VUČIĆ
1:0

3

GRIGOR ŠKARIĆ
DANIJEL ČULJAK
1:0

4

MARKO MAUROVIĆ
STOJAN MITREV
1:0

5

IVICA PATRUN
LUKA POČINOK
0:1

6

ANTONIO TOLIĆ
ANDREJ ČULJAK
0:1

UKUPNO

G. KRKLECA
TRNSKO
3,5:2,5

3. KOLO

PLOČA
EKIPA : TRNSKO
IME I PREZIME IGRAČA: EKIPA B: I. ANDRIĆA
IME I PREZIME IGRAČA:

REZULTAT

1

LUCIJA BALJINT
IVAN ABRAHAM
1:0

2

FILIP VUČIĆ
DOMAGOJ VRBANIĆ
1:0

3

STOJAN MITREV
ANTONIO CRNOV
1:0

4

LUKA POČINOK
GABRIEL JANJIĆ
0:1

5

ANDREJ ČULJAK
MARIO JURKOVIĆ
0:1

6

LANA BOŽIĆ
MISLAV MIKACINIĆ
1:0

UKUPNO

TRNSKO
I. ANDRIĆA
4:2

3. KOLO
PLOČA
EKIPA : DUGAVE
IME I PREZIME IGRAČA: EKIPA B: G. KRKLECA
IME I PREZIME IGRAČA:

REZULTAT

1

NIKOLA BEŠLIĆ
ŽELIMIR ŠITIĆ
0:1

2

FILIP KRILČIĆ
SVEN CETINA
1:0

3

KARLO KRUŠLIN
GRIGOR ŠKARIĆ
0:1

4

FILIP VILENICA
MARKO MAUROVIĆ
1:0

5

LUKA PERVAN
OGNJEN ŠKARIĆ
1:0

6

JAKOV BRAJKOVIĆ
ALEX RAKOŠ
1:0

UKUPNO

DUGAVE
G. KRKLECA
4:2

KONAČAN POREDAK

1. I. OŠ DUGAVE 13.5
2. OŠ GUSTAVA KRKLECA 10.5
3. OŠ TRNSKO 7.0
4. OŠ IVE ANDRIĆA 5.0
Autor izviještaja:
Željko Brdal, prof.
Širitelj školskog šahovskog virusa

 

 

Mini ekipno prvenstvo školskih šahovskih dama 4. a, b, c + 5.c

Wednesday, October 2nd, 2013

U četvrtak 21. veljače 2013. odigrano je prvenstvo školskih šahovskih dama 4abc+5c razreda. Organizator natjecanja je Šahovska škola Dugave koja je u potrazi za novim šahovskim damama. Glavni sudac natjecanja bio je Miljenko Muha (6b) ,a pomoćne sutkinje su bile naše šahovske dame Marija i Antonija Marijanović. Novinarsko-administrativno-fotografsku ulogu sjajno su odradile Maja Mijić i Lucija Ćužić (6b) koje su ujedno i autorice ovog izviještaja.

Prvenstvo se održalo u učionici povijesti tijekom 6. sata (12:20 – 13:05). Tempo igre bio je: Pet (5) minuta po igračici za razmišljanje, a igralo se po bergerovm sustavu u tri (3) kola.

REZULTATI PO KOLIMA

1. kolo

4.c-5.c  0:3

4.c                                5.c 1.Diora Marijanović    -Ema Žolnai           0:1 2.Paula Bočkaj            -Sara Božičković    0:1 3.Katarina Pale           -Mia Benceković     0:1

4.a-4.b   1:2

4.a                       4.b 1.Sara Gojko         -Gita Potočić                                           1:0 2.Valista Mamli    -Sara Mužek                                           0:1 3.Sandini Ivanić    -Manuela Matošević (4.c, igrala za 4.b) 0:1

2. kolo

4.a-4.c  3:0

4.a        4.c 1.Sara Gojko         -Diora Marjanović      1:0 2.Valista Mamlić  -Paula Bočkaj             1:0 3.Sandini Ivanić    -Katarina Pale            1:0

 

4.b-5.c  0:3

4.b                                                             5.c 1.Gita Potočić                                          -Ema Žolnai          0:1 2. Sara Mužek                                          -Sara Božićković  0:1 3. Manuela Matošević(4.c, igrala za 4.b) -Mia Benceković  0:1

3.kolo

4.c-4.b 2:1 4.c                       4.b 1.Diora Marjanović-Gita Potočić                1:0 2.Paula Bočkaj        -Sara Mužek                0:1 3.Katarina Pale        -Manuela Matošević   1:0

4.a-5.c 0:3 4.a                         5.c 1.Sara Gojko        -Ema Žolnai          0:1 2.Kolista Mamlić-Sara Božićković    0:1 3.Sandini Ivanić  -Mia Benceković    0:1

 

KONAČNI POREDAK

1.mjesto:5.c,9 bodova 2.mjesto:4.a,4 boda 3.mjesto:4.b,3 boda 4.mjesto:4.c,2 boda

IZJAVE: 4.a: Sandini Ivanić, Sara Gojko i Kalista Mamlić

Izjave: „Svidjelo nam se pošto nam je to bilo prvo natjecanje. Malo nam je bilo teško jer smo igrali s petašicama. Nismo znali da će mo igrati s njima pa smo bile iznenađene, ali i sretne jer smo s njima mogle naučiti bolje igrati šah. Htjele bi nastaviti igrati šah.“

4.b: Sara Mužek, Gita Potočić

Izjave:  „Ovo nam je bilo prvo natjecanje, zadovoljne smo svojim rezultatima. Nije nam bilo teško, zabavljale smo se i stekle nove prijateljice.“

Sara Mužek:„Htjela bih i dalje ići na šah.“

4.c: Diora Marjanović, Paula Bočkaj, Katarina Pale i Manuela Matošević (igrala za 4.b)                                                                                                                           Izjave:  „Uživale smo za vrijeme našeg prvog natjecanja. Stekle smo prijateljice i s njima puno naučile. Bilo nam je malo teško ali smo zadovolje našim uspjehom. Htjele bi ići i dalje jer nam je zabavno.

5.c: Ema Žolnai, Sara Božičković i Mia Benceković

Izjave: „Sretne smo što smo igrale kao ekipa i dobro se zabavile. Ponosne smo što smo sve mečeve pobijedile. Nastavljamo sa šahom i dalje.“

Novinarke: Lucija Čužić i Maja Mijić (6.b)

 

Dečki iz Dugava idu na Državno!

Tuesday, April 16th, 2013

Šahovska škola Dugave ide na Državno prvenstvo OŠ za 2013. u Poreč.

Ekipno prvenstvo osnovnih škola grada Zagreba za 2013.
:: Finale učenici ::

Organizator(i)               : Hrvatski školski sportski savez
Direktor turnira             : Brdal Željko
Glavni sudac                 : IA Režek Siniša [14516594]
Sudac                        : NA Portada Maroje [14508885]
Grad                         : I. Osnovna škola Dugave, Zagreb
Datum                        : 06.04.2013

Konačan poredak

Mjesto Ekipa                     Gam. + = – MB Bod.
1 I. OŠ Dugave                 3 2 1 0 5   7,5
2 OŠ Brestje                   3 1 2 0 4   6,5
3 OŠ Frana Krste Frankopana    3 1 1 1 3   6
4 OŠ Markuševec                3 0 0 3 0   4

Dame 4.

Tuesday, April 16th, 2013

Šahovske dame iz Dugava osvojile su 4. mjesto na PE ZG OŠ.

Ekipno prvenstvo osnovnih škola grada Zagreba za 2013.
:: Finale učenice ::

Organizator(i)               : Hrvatski školski sportski savez
Direktor turnira             : Brdal Željko
Glavni sudac                 : IA Režek Siniša [14516594]
Sudac                        : NA Portada Maroje [14508885]
Grad                         : I. Osnovna škola Dugave, Zagreb
Datum                        : 06.04.2013

Konačan poredak

Mjesto Ekipa                  Gam. + = – MB Bod.
1 OŠ Gustava Krkleca        3 2 1 0 5   8
2 OŠ Dragutina Domjanića    3 1 2 0 4   8
3 OŠ Brestje                3 1 0 2 2   4
4 I. OŠ Dugave              3 0 1 2 1   4