preload preload preload

Izviješće i anketa sa sastanka školskih šahovskih voditelja 16. 03. 2013..

Wednesday, December 18th, 2013

ŠKOLSKI ŠAH U GRADU ZAGREBU
RAZMJENA RAZMIŠLJANJA
16. OŽUJAK 2013.

Na poticaj širitelja školskog šahovskog virusa profesora Željka Brdala tijekom Ekipnog prvenstva osnovnih škola grada Zagreba održan je 16. ožujka 2013. u I. OŠ Dugave sastanak na temu školskog šaha u gradu Zagrebu.
Sastanku su nazočili slijedeći voditelji školskih ekipa:
Božidar Harapin, Božidar Iveković, Zlatko Belančić, Robert Kupek, Zdravko Margitić, Silvija Bunjevac Nikodem, Ivan Žaja, Vjekoslav Novak, Goran Dragičević, Goran Cindrić, Nikola Cetina, Nikola Vučić, , Joakim Puškaš, Tomica Gužvinec, Igor Stojaković, Jelenko Mikacinić, Marijan Jasak i Luka Mikić Željko Slavica i Željko Brdal. Ispred Zagrebačkog šahovskog saveza na sastanku je bila tajnica saveza Vlasta Maček,a ispred Školskog sportskog saveza grada Zagreba bili su predsjednik Goran Hudovsky i glavni tajnik Zvonimir Halamek.
Kao organizator sastanka profesor Brdal je predložio slijedeći dnevni red s kojim su se svi nazočni složili.

Dnevni red:
1. Termini EP ZG OŠ 2014.
2. Sustav natjecanja EP ZG OŠ 2014.
3. Organizacija školskih šahovskih turnira
4. Školski šahovski voditelji
5. Šah u škole- deklaracija Europskog parlamenta
6. Razno

Uslijedila je rasprava,a prvi se za riječ javio
Božidar Iveković(OŠ Ante Kovačića). Izrazio je svoje neslaganje zbog preklapanjem termina kadetske lige i Ekipnog prvenstva osnovnih škola grada Zagreba koje je doneseno naprečac. Zbog tog preklapanja neke školske ekipe nisu nastupile,a neke su nastupile bez ponajboljih igrača.

Jasak Marijan(OŠ Većeslava Holjevca) je ukazao na preklapanje ostalih sportskih aktivnosti koje utječu na nedolazak učenika na šahovska natjecanja. Šah je prema njegovom mišljenju u drugom planu ako se preklapa sa primjerice nogometom ili košarkom.

Robert Kupek (OŠ Dragutina Domjanića) je naglasio važnost igranja kadetskih liga za šahovski napredak,a za izbjegavanje preklapanja on je predložio da se školska prvenstva igraju radnim danima.
Na ovaj prijedlog se nadovezao vanjski suradnik u OŠ Marije Jurić Zagorke g. Livić te je podržao ideju da se školska natjecanja igraju radnim danima.
Željko Brdal (I. OŠ Dugave i OŠ Frana Galovića) je izrazio svoje neslaganje sa igranjem u tjednu zbog obaveza učenika u školi pa bi igranje u tjednu dovelo do izostajanja s nastave. Tu su također i ostale aktivnosti učenika poput sporta, jezika ili glazbene škole te je rekao da školska prvenstva i dalje trebaju ostati po „subotama“,a školski i šahovski savez moraju dogovoriti termine unaprijed i tako izbjeći preklapanja.
Ivan Žaja (OŠ Petra Zrinskog) ne podržava igranje u tjednu zbog obaveza učenika, ali i roditelja.
Vlasta Maček (šah. Savez) predlaže dvoranu za šah u Domu sportova ponedjeljkom, utorkom i četvrtkom cijeli dan i subotu i nedjelju prijepodne.
Željko Brdal je naglasio činjenicu da je ta dvorana već bila korištena za školska prvenstva te da se od nje odustalo 2009. kada se ep Zg igralo u OŠ Matka Laginje. Uvjeti za igru u toj dvorani su nehumani, u toj dvorani nema prirodnog svjetla niti zraka jer nema niti jednog prozora, uvjeti za igru za školska prvenstva su na granici regularnosti jer po završetku partije nema primjernog prostora za odmor i čekanje slijedećeg kola. Idealno mjesto za školsko šahovsko prvenstvo je osnovna škola!

Nikola Cetina (OŠ Gustava Krkleca) je izjavio da on smatra igranje u tjednu prihvatljivim.

Silvija Bunjevac(OŠ Dragutina Tadijanovića) je za igranje ponedjeljka do petka, klubovima ostaviti subotu, u školi mora biti koordinator, ako vanjski suradnik ne može voditi djecu treba ga zamijeniti koordinator.
Zvonimir Halamek(tajnik saveza) je podržao natjecanje radnim danom.
DRUGA TOČKA
Livić- predlaže 2 kola dnevno , tempo 20 minuta po igraču uz zapisivanje partija
Vlasta Maček je za švicarski sustav, 7 – 9 kola,ali bez zapisivanja partija
Željko Brdal je ukazao da je tempo u finalu propisan od strane Hrvatskog školskog sportskog saveza, tempo 15 minuta plus 15 sekundi po potezu nije dostatan za zapisivanje. Kvalifikacije se mogu igrati po švicarskom sustavu,a broj kola se uskladi s brojem prijavljenih ekipa.

 

Nakon razmjene razmišljanja prisutni školski šahovski voditelji su u skladu sa dnenvim redom ispunili anketu čije rezultate možete pogledati.

ORGANIZACIJA I PROVEDBA
EP ZG OŠ 2014.
ANKETA ŠKOLSKIH ŠAHOVSKIH VODITELJA
16. OŽUJAK 2013.
1. Zaokružite najprihvatljivije odrednice:

Listopad = 6
Studeni = 0
Veljača = 5
Ožujak = 6
Neodlučni = 5

 
1. Zaokružite najprihvatljivije odrednice:
Listopad :
1. OŠ ŠPANSKO – ORANICE
2. OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA
3. OŠ GUSTAVA KRKLECA
4. OŠ LJUBLJANICA
5. OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE
6. OŠ BRESTJE

Veljača :
1. OŠ FRANA KRSTE FRANKOPANA
2. OŠ RUDEŠ
3. OŠ PETRA ZRINSKOG
4. OŠ LAUDER HUGO KON
5. OŠ MARKUŠEVEC
Ožujak:
1. OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA
2. OŠ MEDVEDGRAD
3. OŠ ZAPRUĐE
4. OŠ VOLTINO
5. I. OŠ DUGAVE
6. OŠ FRANA GALOVIĆA

Neodlučni:
1. OŠ TITUŠA BREZOVAČKOG
2. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA
3. OŠ SVETA KLARA
4. OŠ BREZOVICA
5. OŠ IVE ANDRIĆA

 

1. Zaokružite najprihvatljivije odrednice:

Radni dan + Dom sportova = 9
Vikend + Osnovna škola = 9
Radni dan + Osnovna škola = 2
Vikend + Dom sportova = 2

1. Zaokružite najprihvatljivije odrednice:
Radni dan + Dom sportova
1. OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA
2. OŠ LJUBLJANICA
3. OŠ GUSTAVA KRKLECA
4. OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE
5. OŠ MEDVEDGRAD
6. OŠ TITUŠA BREZOVAČKOG
7. OŠ PETRA ZRINSKOG
8. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA
9. OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA
Vikend + Osnovna škola
1. OŠ MARKUŠEVEC
2. OŠ LAUDER HUGO KON
3. OŠ BREZOVICA
4. OŠ SVETA KLARA
5. OŠ ZAPRUĐE
6. OŠ VOLTINO
7. OŠ IVE ANDRIĆA
8. I. OŠ DUGAVE
9. OŠ FRANA GALOVIĆA
Radni dan + Osnovna škola Vikend + Dom sportova
1. OŠ FRANA KRSTE FRANKOPANA 2. OŠ BRESTJE
3. OŠ RUDEŠ 4.OŠ ŠPANSKO – ORANICE

2. Zaokružite najprihvatljiviji sustav natjecanja:
Bergerov sustav = 7
Švicarski sustav = 14
Neodlučni = 1
2. Zaokružite najprihvatljiviji sustav natjecanja:
Bergerov sustav:
1. OŠ BRESTJE
2. OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE
3. OŠ LJUBLJANICA
4. OŠ ŠPANSKO – ORANICE
5. OŠ BREZOVICA
6. OŠ SVETA KLARA
7. OŠ IVE ANDRIĆA

Švicarski sustav :
1. OŠ ZAPRUĐE
2. OŠ VOLTINO
3. OŠ DUGAVE
4. OŠ FRANA GALOVIĆA
5. OŠ FRANA KRSTE FRANKOPANA
6. OŠ RUDEŠ
7. OŠ LAUDER HUGO KON
8. OŠ MARKUŠEVEC
9. OŠ GUSTAVA KRKLECA
10. OŠ MEDVEDGRAD
11. OŠ TITUŠA BREZOVAČKOG
12. OŠ PETRA ZRINSKOG
13. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA
14. OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA

Neodlučni : OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA
3. Jeli vaša škola spremna organizirati međuškolski turnir ?
DA = 7
NE = 14
Neodlučni = 1

3. Jeli vaša škola spremna organizirati međuškolski turnir ?
DA
1. OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA
2. OŠ GUSTAVA KRKLECA
3. OŠ DUGAVE
4. OŠ RUDEŠ
5. OŠ FRANA KRSTE FRANKOPANA
6. OŠ SVETA KLARA
7. OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE
NE
1. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA
2. OŠ PETRA ZRINSKOG
3. OŠ MARKUŠEVEC
4. OŠ MEDVEDGRAD
5. OŠ LAUDER HUGO KON
6. OŠ FRANA GALOVIĆA
7. OŠ VOLTINO
8. OŠ ZAPRUĐE
9. OŠ BREZOVICA
10. OŠ IVE ANDRIĆA
11. OŠ LJUBLJANICA
12. OŠ BRESTJE
13. OŠ ŠPANSKO – ORANICE

Neodlučni :
1. OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA
2. OŠ TITUŠA BREZOVAČKOG
4. Tko bi trebao organizirati sustav uvođenje šaha u škole te odrediti prava i obveze školskih šahovskih voditelja ?
Školski sportski savez grada Zagreba = 14
Zagrebački šahovski savez = 6
Neodlučni = 2

ŠKOLSKI SPORTSKI SAVEZ GRADA ZAGREBA
1. OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA
2. OŠ FRANA KRSTE FRANKOPANA
3. OŠ RUDEŠ
4. OŠ GUSTAVA KRKLECA
5. OŠ DRAGUTINA TADIJANOVIĆA
6. OŠ ŠPANSKO – ORANICE
7. OŠ BRESTJE
8. OŠ IVE ANDRIĆA
9. OŠ BREZOVICA
10 OŠ ZAPRUĐE
11. OŠ VOLTINO
12. OŠ MARKUŠEVEC
13. OŠ MEDVEDGRAD
14. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA
ZAGREBAČKI ŠAHOVSKI SAVEZ:
1. OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE
2. OŠ SVETA KLARA
3. I. OŠ DUGAVE
4. OŠ LJUBLJANICA
5. OŠ FRANA GALOVIĆA
6. OŠ TITUŠA BREZOVAČKOG

Neodlučni :
1. OŠ PETRA ZRINSKOG
2. OŠ LAUDER HUGO KON

 

 

 

Konačni poredak Mikronis 2013.

Sunday, November 24th, 2013

Mjesto Ime Rtg Klub Rođ Gr Bod BH.
1 Miljenko Muha 1937 I. OŠ Dugave 04.07.2000 7b 7,0 27,0
2 Berislav Paradžik 1778 I. OŠ Dugave 27.06.1999 8c 6,0 24,0
3 Josip Smetiško 1759 OŠ Gustava Krkleca 23.12.2002 4c 6,0 22,5
4 Matej Marković 1725 I. OŠ Dugave 26.05.2001 6c 6,0 21,0
5 Karlo Njire 1758 I. OŠ Dugave 03.06.1999 8c 6,0 19,0
6 Marija Smetiško F 1716 OŠ Gustava Krkleca 30.08.2001 6d 5,5 25,5
7 Mario Stanić 1973 OŠ Brezovica 03.07.1999 8c 5,5 23,5
8 Zvonimir Šćulac 1907 OŠ Frana Galovića 08.05.2000 7b 5,5 21,0
9 Denis Dumić 1839 I. OŠ Dugave 11.11.2000 7a 5,0 23,5
10 Filip Bürgler 1803 OŠ Frana Galovića 24.04.2001 6b 5,0 23,0
11 Želimir Šitić 1822 OŠ Gustava Krkleca 28.01.2002 6c 5,0 23,0
12 Stjepan Žarković 1716 I. OŠ Dugave 18.10.2001 6a 5,0 20,5
13 Vili Vasilijević 1600 GOST 22.07.2007 vrtić 5,0 20,5
14 Karlo Krušlin 1693 I. OŠ Dugave 16.11.2004 3b 5,0 20,5
15 Adrian Babić 1770 OŠ Frana Galovića 02.08.2001 6b 5,0 20,0
16 Ivan Kučan 1761 Gornjogradska gimnazija 26.12.1996 S2b 5,0 20,0
17 Renata Šitić F 1822 OŠ Gustava Krkleca 04.09.2000 7a 5,0 19,5
18 Sven Cetina 1722 OŠ Gustava Krkleca 13.08.2003 4d 5,0 19,5
19 Ivan 8c Ćosić 1727 I. OŠ Dugave 22.07.1999 8c 5,0 19,0
20 Krešimir Brletić 1692 OŠ Brezovica 16.04.2000 7c 5,0 17,5
21 Filip Krilčić 1671 I. OŠ Dugave 22.08.2002 5a 4,5 22,0
22 Ivan Maravić 1705 OŠ Odra 02.01.2004 4b 4,5 22,0
23 Filip Vučić 1600 OŠ Trnsko 13.12.2004 3b 4,5 21,5
24 Karlo Weiser 1940 XIII Gimnazija 07.07.1995 S4c 4,5 21,0
25 Domagoj Beranek 1600 OŠ Sveta Klara 04.12.2000 7a 4,5 19,0
26 Danijel Tumir 1600 OŠ Frana Galovića 23.10.2001 6a 4,5 17,0
27 Filip Mandić 1646 OŠ Brezovica 20.01.2004 3h 4,5 16,0
28 Ivica Patrun 1600 OŠ Gustava Krkleca 21.02.2005 2a 4,5 15,5
29 Alen Zbiljski 1648 I. OŠ Dugave 04.03.2000 8a 4,0 22,5
30 Ana Marija Pavičić F 1647 OŠ Sveta Klara 10.06.2000 7b 4,0 21,5
31 Gabriel Janjić 1600 OŠ Ive Andrića 15.06.2002 5c 4,0 21,0
32 Tea Stojanović F 1621 I. OŠ Dugave 12.03.2001 7a 4,0 21,0
33 Luka Zirdum 1600 OŠ Sveta Klara 19.06.2002 5b 4,0 20,0
34 Ivan Vraneša 1600 OŠ Odra 30.06.2004 3b 4,0 20,0
35 Marko Subašić 1600 OŠ Sveta Klara 22.09.2003 4c 4,0 19,0
36 Sven Adžaga 1691 OŠ Brezovica 30.07.2002 5e 4,0 18,5
37 Jagor Tambača 1600 OŠ Većeslava Holjevca 04.01.2005 3 4,0 18,5
38 Marko Golubar 1676 OŠ Brezovica 17.01.2000 7c 4,0 18,5
39 Nikolina Micek F 1678 I. OŠ Dugave 15.10.1999 8b 4,0 18,0
40 Anamaria Pavlek F 1742 Gornjogradska gimnazija 29.09.1995 S4a 4,0 17,5
41 Stella Mikacinić F 1645 OŠ Ive Andrića 27.12.2002 5a 4,0 17,5
42 Simon Resner 1825 OŠ Braće Radić 11.05.2002 5a 4,0 17,5
43 Renata Smetiško F 1678 Travno 01.08.2007 vrtić 4,0 17,0
44 Krešimir Todorić 1673 I. OŠ Dugave 31.07.1999 8b 4,0 16,5
45 Bruno Pavlenić 1600 OŠ Ive Andrića 29.10.2001 6c 4,0 16,5
46 Luka Halužan 1686 I. OŠ Dugave 28.03.2004 3b 4,0 16,5
47 Mislav Mikacinić 1625 OŠ Ive Andrića 03.05.2005 2a 4,0 16,5
48 Antonija Marijanović F 1734 I. OŠ Dugave 26.07.2000 7a 4,0 16,0
49 Lovro Kos 1685 OŠ Većeslava Holjevca 20.05.2000 7a 4,0 14,5
50 Nikola Bešlić 1691 I. OŠ Dugave 29.04.2002 5a 4,0 13,5
51 Bruno Kolovrat 1666 OŠ Odra 29.03.2003 4b 3,5 21,5
52 Petar Bešlić 1738 I. OŠ Dugave 15.06.1999 8a 3,5 20,0
53 Božo Cvetković 1672 OŠ Odra 25.09.2003 4b 3,5 19,0
54 Ana Kolovrat F 1600 OŠ Odra 28.04.2005 1b 3,5 19,0
55 Petar Perkov 1600 OŠ Zapruđe 20.11.2001 6b 3,5 18,0
56 Luka Počinok 1651 OŠ Trnsko 03.09.2003 4c 3,5 17,0
57 Mia Benceković F 1600 I. OŠ Dugave 09.03.2002 6c 3,5 17,0
58 Luka Blažević 1704 I. OŠ Dugave 17.10.1999 8a 3,5 17,0
59 Ivan Bokšić 1668 I. OŠ Dugave 02.03.2004 4b 3,5 16,5
60 Ivan Šćulac 1600 OŠ Frana Galovića 17.09.2002 5a 3,5 16,5
61 Laura Badrov F 1600 OŠ Sveta Klara 27.10.2001 6c 3,5 16,0
62 Filip Vilenica 1690 I. OŠ Dugave 14.01.2005 3c 3,5 16,0
63 Mislav Klepac 1600 OŠ Gustava Krkleca 05.12.2004 3b 3,5 15,0
64 Stjepan Švabenic 1600 I. OŠ Dugave 07.12.2004 3b 3,5 14,0
65 Leonardo Navijalić 1600 OŠ Sveta Klara 09.04.2003 4b 3,0 21,5
66 Toni Bucković 1600 OŠ Većeslava Holjevca 10.08.2004 3a 3,0 20,0
67 Lana Božić F 1600 OŠ Trnsko 23.11.2013 3b 3,0 19,0
68 Lorena Miholić F 1650 OŠ Sveta Klara 01.10.2000 7a 3,0 19,0
69 Mislav Janić 1682 OŠ Zapruđe 27.01.2000 6a 3,0 18,5
70 Marin Gržan 1618 OŠ Brezovica 19.08.2004 3HL 3,0 18,5
71 Bruno Bortek 1600 OŠ Gustava Krkleca 14.07.2004 3c 3,0 18,5
72 Matija Bürgler 1641 OŠ Frana Galovića 07.04.2004 3a 3,0 18,0
73 Karlo Kelentrić 1648 OŠ Sveta Klara 08.12.2000 7b 3,0 18,0
74 Elma Vuran F 1600 OŠ Sveta Klara 04.02.2004 4b 3,0 17,0
75 Matea Cvrtak F 1600 OŠ Sveta Klara 19.07.2002 5c 3,0 16,5
76 Tomislav Bikić 1669 OŠ Sveta Klara 08.02.2001 7b 3,0 16,5
77 Bruna Novak F 1600 GOST 17.07.2003 4a 3,0 15,5
78 Marko Štrk 1600 I. OŠ Dugave 20.02.2002 6b 3,0 15,5
79 Lucija Blažan F 1600 OŠ Sveta Klara 18.01.2002 6c 3,0 15,5
80 Ivan Mohorko 1631 I. OŠ Dugave 16.07.1999 8c 3,0 15,0
81 Lejla Vuran F 1600 OŠ Sveta Klara 04.02.2004 4b 3,0 13,5
82 Marijana Piljić F 1600 OŠ Sveta Klara 09.05.2001 7b 3,0 13,0
83 Maksim Pavlenić 1600 OŠ Ive Andrića 20.01.2005 3c 2,5 18,5
84 Jakov Vrban 1653 I. OŠ Dugave 29.07.1999 8b 2,5 18,0
85 Matija Golubar 1652 OŠ Brezovica 30.06.2004 3HL 2,5 17,0
86 Hrvoje Javorović 1600 OŠ Gustava Krkleca 10.01.2005 3b 2,5 16,0
87 Gabrijela Ljubić F 1600 OŠ Sveta Klara 24.02.2005 3c 2,5 14,0
88 Filip Pajtler 1661 I. OŠ Dugave 11.11.2000 7a 2,5 14,0
89 Gabriel Roller 1601 I. OŠ Dugave 04.09.2004 3c 2,5 13,5
90 Tibor Smadilo Rališ 1600 OŠ Gustava Krleca 08.10.2005 2d 2,5 13,5
91 Tina Baljak 1600 OŠ Sveta Klara 28.09.2003 4b 2,5 13,0
92 Ante Bavčević 1683 I. OŠ Dugave 01.12.1999 8c 2,5 12,5
93 Oton Roko Rodić 1600 OŠ Gustava Krkleca 22.01.2005 2c 2,5 10,5
94 Fran Beranek 1600 OŠ Sveta Klara 25.03.2003 5a 2,0 19,0
95 Luka Bugarin 1621 I. OŠ Dugave 01.08.2000 7a 2,0 18,0
96 Mia Kramarić F 1600 I. OŠ Dugave 26.02.2002 6b 2,0 17,5
97 Deniz Brukner F 1600 I. OŠ Dugave 22.05.2002 5a 2,0 17,0
98 Ognjen Škarić 1600 OŠ Gustava Krkleca 21.01.2005 3c 2,0 15,5
99 Rebecca Blažan F 1600 OŠ Sveta Klara 28.01.2005 3a 2,0 14,5
100 Katarina Novak F 1600 I. OŠ Dugave 05.12.2001 6b 2,0 14,0
101 Tomislav Mandić 1600 OŠ Brezovica 03.03.2005 3HL 2,0 13,0
102 Mihovil Tomašević 1600 OŠ Sveta Klara 06.11.2003 4b 2,0 12,5
103 Frana Bolješić F 1600 I. OŠ Dugave 22.08.2001 6b 2,0 11,5
104 Trpimir Brletić 1636 OŠ Brezovica 02.01.2005 3HL 2,0 11,5
105 Ivan Arsov 1600 I. OŠ Dugave 24.01.2000 8c 2,0 10,5
106 Lorena Župančić F 1600 OŠ Sveta Klara 04.01.2006 2a 2,0 9,0
107 Petra Malbaša F 1600 OŠ Gustava Krkleca 09.07.2003 4c 1,5 15,5
108 Luka Bucković 1600 OŠ Većeslava Holjevca 07.11.2006 1a 1,5 13,5
109 Nika Miholić F 1600 OŠ Sveta Klara 06.04.2005 2a 1,5 11,5
110 Luka Jakovljević 1600 OŠ Brezovica 16.08.2003 4HL 1,0 17,0
111 Bruna Miholić F 1600 OŠ Sveta Klara 06.04.2005 2a 1,0 13,5
112 Igor Sučić 1600 OŠ Brezovica 27.04.2005 3HL 0,5 13,0
113 Filip Kljajić 1608 I. OŠ Dugave 07.02.2000 8c 0,0 10,5

PRAVILNIK – MIKRONIS 2013.

Monday, November 11th, 2013

PRAVILNIK
MIKRONIS KUP 2013.
VI. Pojedinačnog šahovskog PRVENSTVA
Osnovnih škola Novog Zagreba
Članak 1.
Šahovska škola Dugave organizira turnir Mikronis kup 2013. koji je ujedno i VI. pojedinačno šahovsko prvenstvo za učenike i učenice osnovnih škola Novog Zagreba.). Glavni sponzor turnira je tvrtka Mikronis (www.mikronis.hr), a o vizualnom predstavljanju brine tvrtka ADU (www.adu.hr)

Članak 2.

Turnir će se odigrati u prostorijama I. OŠ Dugave, školski prilaz bb u subotu 23. studenoga 2013. godine s početkom u 09:30 sati.

Članak 3.

Prvenstvo se igra u mješovitoj konkurenciji, učenici i učenice od I.-VIII. Razreda. Pravo sudjelovanja imaju svi redovno upisani učenici i učenice osnovnih škola Novog Zagreba. Na Mikronis kupu 2013. mogu sudjelovati sudionici jednog od prethodnih pet turnira Mikronis kupa koji više nisu učenici-učenice osnovne škole, bivši polaznici i polaznice Šahovske škole Dugave te igrači-igračice s pozivnicom organizatora.Sa sobom na turniru trebaju imati dokument za identifikaciju].
• prijave za Mikronis kup 2013. primaju se do petka 15. studenoga 2013. godine kod voditelja Mikronis kupa 2013. na
e-mail:zeljko.brdal@gmail.com
Prijava mora sadržavati slijedeće podatke:
ime i prezime, razred, datum rođenja, naziv škole, naselje sjedište škole,
rejting Mikronis kupa, broj iskaznice Odmorko /ili/ broj učeničke knjižice /ili/ broj zdravstvene iskaznice!

Članak 4.

Za punoljetne igrače i igračice kao identifikacijski dokument vrijedi osobna iskaznica.
Za identifikaciju svaki prijavljeni učenik-učenica sa sobom na turnir mora donijeti jedan od slijedećih dokumenata:
a) iskaznicu Školskog sportskog saveza grada Zagreba
b) iskaznicu Hrvatskog školskog sportskog saveza
c) učeničku knjižicu
d) zdravstvenu iskaznicu

Učenici-učenice dužni su svoj dolazak na prvenstvo potvrditi kod stola za prijavu,a potom kod sudačkog stola najkasnije do 09:09 sati. Prilikom prijavljivanja ili na zahtjev voditelja/suca natjecanja učenici-učenice dužni su pokazati na uvid dokument za identifikaciju. Bez jednog od navedenih dokumenata učenik-učenica ne može pristupiti natjecanju. Ovaj članak ima dodatnu važnost zbog ostvarivanja kupnje iz ponude sponzora turnira ( www.mikronis.hr ).

Članak 5.
Šahovska škola Dugave osigurava šahovske garniture i šahovske satove za igru.Za učenike-učenice koji se na turnir prijave elektroničkim putem do petka 15. studenoga 2013. Upisnina iznosi 20.00 Kn,a nakon tog datuma i na sam dan natjecanja upisnina iznosi 50.00 KN. Za sve sudionike i sudionice osigurane su diplome i medalje, predmetne nagrade za najuspješnije iz asortimana sponzora turnira – www.mikronis.hr i dovoljno prigodnih predmetnih nagrada. I to nije sve. Tvrtka Mikronis svim igračima i igračicama poklanja popust pri kupnji njihovih proizvoda u iznosu: 1 bod = 1% popusta za gotovinsku kupovinu proizvoda koji nisu na akciji!!!
Članak 6.

Prvenstvo se igra po pravilima FIDE za brzopotezni šah, švicarski sustav – FIDE varijanta u sedam (7) kola s kompjuterskim sparivanjem. Ovisno o broju igrača-igračica broj kola se može promijeniti, a konačnu odluku o broju kola donosi voditelj prvenstva prof. Željko Brdal.Tempo igre je deset (10)minuta po igraču-igračici .
Redovna kola igrat će se:
I. KOLO 09:30 – 09:50
II. KOLO 10:05 – 10:25
III. KOLO 10:40 – 11:00
IV. KOLO 11:15 – 11:35
V. KOLO 11:50 – 12:10
VI. KOLO 12:25 – 12:45
VII. KOLO 13:00 – 13:20
Članak 7.

Voditelj prvenstvaje profesor Željko Brdal. Glavni sudac Prvenstva je Damir Obad,a pomoćni suci su Andrej Stanković, Jelenko Mikacinić, Maroje Portada, Mladen Nagl, Vedran Vukovojac. U slučaju spora igrači-igračice su dužni pozvati suca, a odluka suca je izvršna i konačna.

Članak 8.

Po završetku partije igrači-igračice dužni su rezultat prijaviti sucu, a potom zajedno uz predočenje zapisničkog listića prijaviti rezultat kod zapisničkog stola.

Članak 9.

Odgađanja partija nema. Roditelji i voditelji zajedno s igračima-igračicama koji ne nastupaju, odnosno oni čije partije nisu još počele ili su završile nalaze se u prostoru predvidenom za odmor.
Igrač-igračica po završetku partije mora napustiti prostor za igru jer nepotrebno zadržavanje uz igrače stolove otežava rad sucima i dovodi u pitanje regularnost prvenstva.

Članak 10.

Za vrijeme partije igrači-igračice su dužni isključiti mobilne telefone. Ukoliko se igraču-igračici uključi mobilni telefon tijekom partije, igrač-igračica gubi partiju bez borbe.
Prema igraču-igračici i gledatelju koji svojim NEKOREKTNIM ponašanjem izazove nered ili na bilo koji način ometa odvijanje prvenstvaprimijeniti će se slijedeće mjere:
a) Igrač-igračica: opomena, potom diskvalifikacija;
b) Gledatelj: opomena potom udaljavanje sa turnira
O primjeni ovih mjera odlučuju voditelj turnira i glavni sudac.

Članak 10.

U slučaju diobe mjesta plasman će se odrediti redoslijedom prema slijedećim kriterijima:

1. srednji Buholc
2. Buholc
3. progres
4. veći broj pobjeda

Članak 11.
Izvještaj, fotografije, rezultati PO KOLIMA I KONAČNI POREDAK bit će objavljeni na našim Internet stranicama www.sah-dugave.org!
Članak 12.

Pravo tumačenja, izmjene i dopune Pravilnika ima organizacijski odbor Mikronis kupa 2013. godine u sastavu ravnatelj, voditelj i glavni sudac.

Zagreb, travanj 2013.

GENS UNA SUMUS!
Organizacijski odbor:
Tomislav Cvitanović – ravnatelj I. OŠ Dugave
Željko Brdal – voditelj Šahovske škole Dugave
Damir Obad, glavni sudac Mikronis kupa 2013.

 

MIKRONIS KUP – VI. POJEDINAČNO PRVENSTVO OSNOVNIH ŠKOLA NOVOG ZAGREBA

Thursday, November 7th, 2013

Poštovani!

Ovim putem Vas pozivamo da sudjelujete na VI. Pojedinačnom šahovskom prvenstvu osnovnih škola Novog Zagreba sa učenicima i učenicama Vaše škole.
Prvenstvo će se odigrati u subotu 23. studenog 2013. godine u prostorijama I. osnovne škole Dugave, Školski prilaz bb. Početak prvenstva je u 09:30 sati, a kraj oko 14:00 sati.

Popis škola kojima su upućeni pozivi za sudjelovanje:
OŠ braće Radić, Šenoine Branke 22 – voditelj Nenad Fruth,
OŠ Brezovica ,Brezovička cesta 98 A – voditelji: Dragica Šainović i Zdravko Margitić,
OŠ Frana Galovića , Školski prilaz BB – voditeljica Sanda Žuvela,
OŠ Gustava Krkleca, Božidara Magovca 103 – voditelj Nikola Cetina,
OŠ Ive Andrića ,Milovana Kovačevića 18 – voditelj Jelenko Mikacinić,
OŠ Lučko , Puškarićeva 102 -voditelj Mile Bačić,
OŠ Mladost – Karamanov prilaz 3 – voditelj: Jasmin Hutinović,
OŠ Otok , Gradićeva 4 -voditelj Andrej Stanković,
OŠ Sveta Klara, Mrkšina 42 – voditelj Vjekoslav Novak,
OŠ Trnsko, Trnsko 25 – voditelj: Zdravko Margitić,
OŠ Večeslava Holjevca , Siget 23 – voditelj: Marijan Jasak
OŠ Zapruđe, Meštrovićev trg 8 A – voditelj Igor Stojaković,
I. OŠ Dugave, Školski prilaz BB – voditelj Željko Brdal,
OŠ Odra, Đačka Ulica 5 -voditelj prof. TZK,
OŠ Savski Gaj,Remetinečka cesta 64 A -voditelj prof. TZK,
OŠ Stjepana Bencekovića , Horvaćanski trg 1 –voditelj prof. TZK

O svim dosadašnjim ekipnim i pojedinačnim prvenstvima osnovnih škola Novog Zagreba te o djelovanju i aktivnostima Šahovske škole Dugave na popularizaciji šaha više informacija možete saznati na www.sah-dugave.org.Na stranici možete preuzeti Pravilnik Mikronis kupa 2013..
Prijave za sudjelovanje primaju se do četvrtka 21. studenog 2013. godine na e-mail adresu voditelja Prvenstva Željka Brdala:
Zeljko.brdal@GMAIL.COM
Prijava mora sadržavati slijedeće podatke:
ime i prezime, razred, datum rođenja, naziv škole, naselje sjedište škole,
rejting Mikronis kupa, broj iskaznice Odmorko, broj učeničke knjižice ili broj zdravstvene iskaznice!

Informacije
Za sve detaljnije informacije možete se obratiti u I. osnovnu školu Dugave:

Ravnatelj: Tomislav Cvitanović, tel: 66 24 732
Voditelj ŠŠK Dugave: Željko Brdal, tel: 66 36 392; 091 517 17 47
Nadamo se da ćete pozitivno odgovoriti na ovaj naš poziv i sa svojim učenicima i učenicama uveličati ovo prvenstvo.

Sa štovanjem,

Ravnatelj:
Tomislav Cvitanović

MIKRONIS REJTING

Wednesday, November 6th, 2013

Rb. Ime i Prezime Škola,naselje 2008 $ 2009 $ 2010 $ 2011 $ 2012 $ Rejting $
1 TOMISLAV OVČARIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1670 $ 60 $ 74 $ 77 $ 104 $ 1985 $
2 MARIO STANIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 1664 $ 57 $ 66 $ 78 $ 108 $ 1973 $
3 KARLO WEISER I.OŠ.Dugave,Dugave 1655 $ 50 $ 77 $ 71 $ 87 $ 1940 $
4 MILJENKO MUHA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1658 $ 80 $ 83 $ 116 $ 1937 $
5 ZVONIMIR ŠĆULAC OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1655 $ 79 $ 76 $ 97 $ 1907 $
6 DENIS DUMIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1672 $ 72 $ 95 $ 1839 $
7 SIMMON RESNER OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1676 $ 51 $ 98 $ 1825 $
8 RENATA ŠITIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 1653 $ 55 $ 114 $ 1822 $
9 ŽELIMIR ŠITIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 1640 $ 79 $ 103 $ 1822 $
10 TONKO PALE I.OŠ.Dugave,Dugave 1633 $ 48 $ 71 $ 67 $ 0 $ 1819 $
11 FILIP BURGLER OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1632 $ 70 $ 101 $ 1803 $
12 MAGDALENA MUHA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1630 $ 57 $ 0 $ 113 $ 1800 $
13 MARKO SAVIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 1657 $ 59 $ 78 $ 0 $ 0 $ 1794 $
14 MILAN SAVIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 1659 $ 52 $ 70 $ 0 $ 0 $ 1781 $
15 BERISLAV PARADŽIK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1666 $ 112 $ 1778 $
16 GRIGOR ŠKARIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1662 $ 109 $ 1771 $
17 ADRIAN BABIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1634 $ 36 $ 100 $ 1770 $
18 SEBASTIAN TARBUK OŠ Frana Galovića, Dugave 1635 $ 0 $ 67 $ 63 $ 0 $ 1765 $
19 IVAN KUCAN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $ 107 $ 1761 $
20 JOSIP SMETIŠKO OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1644 $ 115 $ 1759 $
21 KARLO NJIRE I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1648 $ 110 $ 1758 $
22 LUCIJAN BALATINEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1633 $ 57 $ 60 $ 1750 $
23 PETAR ČRNJEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1653 $ 46 $ 51 $ 0 $ 0 $ 1750 $
24 ANTONIO POREDSKI OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1628 $ 0 $ 53 $ 65 $ 1746 $
25 HRVOJE MALIGEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1627 $ 46 $ 73 $ 0 $ 1746 $
26 TEO BALEN OŠ Retkovec, Retkovec 0 $ 0 $ 1662 $ 81 $ 0 $ 1743 $
27 ANAMARIA PAVLEK I.OŠ.Dugave,Dugave 1631 $ 43 $ 68 $ 0 $ 0 $ 1742 $
28 PETAR BEŠLIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1627 $ 37 $ 74 $ 1738 $
29 IVAN MAJCEN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1624 $ 54 $ 59 $ 0 $ 1737 $
30 ROBERT ŠIMIĆ OŠ Lučko, Lučko 0 $ 0 $ 1662 $ 74 $ 0 $ 1736 $
31 ANTONIJA MARIJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1645 $ 89 $ 1734 $
32 IVAN ĆOSIĆ (7.c) I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1647 $ 0 $ 80 $ 1727 $
33 MARIJA MARIJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1646 $ 81 $ 1727 $
34 TOMISLAV MIKULANRIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1652 $ 75 $ 0 $ 1727 $
35 MATEJ MARKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1629 $ 96 $ 1725 $
36 HRVOJE HEDŽET OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1655 $ 69 $ 0 $ 1724 $
37 SVEN CETINA OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $ 83 $ 1722 $
38 JAKOV VRBANEC I.OŠ.Dugave,Dugave 1617 $ 0 $ 48 $ 56 $ 0 $ 1721 $
39 GABRIEL BUKVA OŠ Mladost, Utrine 1667 $ 49 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1716 $
40 MARIJA SMETIŠKO OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1610 $ 106 $ 1716 $
41 STJEPAN ZARKOVIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1641 $ 75 $ 1716 $
42 DOMINIK RAKARIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1629 $ 33 $ 50 $ 0 $ 0 $ 1712 $
43 DORA POČIVAVŠEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1711 $ 1711 $
44 FILIP DODIG I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1635 $ 38 $ 35 $ 0 $ 1708 $
45 IVAN MARAVIĆ OŠ Odra, Odra 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1705 $ 1705 $
46 IVANA MAJCEN I.OŠ.Dugave,Dugave 1662 $ 42 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1704 $
47 LUKA BLAZEVIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1642 $ 62 $ 1704 $
48 MIRTA MILIČIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 1652 $ 51 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1703 $
49 DRAGAN LEKO OŠ Ive Andrića, Sopot 1658 $ 44 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1702 $
50 DEAN SARAPA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1702 $ 1702 $
51 FILIP PAVIČIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1699 $ 1699 $
52 IVAN ZBILJSKI I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1637 $ 0 $ 61 $ 0 $ 1698 $
53 EMA ŠĆULAC OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1641 $ 56 $ 0 $ 0 $ 1697 $
54 LUCIJA SMETIŠKO OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1694 $ 1694 $
55 DOMINIK MARKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1665 $ 28 $ 1693 $
56 KARLO KRUŠLIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1693 $ 1693 $
57 BRUNA DUSPARA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1645 $ 47 $ 0 $ 1692 $
58 KREŠIMIR BRLETIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1692 $ 1692 $
59 NIKOLA BESLIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1612 $ 79 $ 1691 $
60 SVEN ADŽAGA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1691 $ 1691 $
61 FILIP VILENICA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1690 $ 1690 $
62 MAKSIMILIJAN BALATINEC I.OŠ.Dugave,Dugave 1606 $ 39 $ 44 $ 0 $ 0 $ 1689 $
63 BRUNO ŠILLER OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1688 $ 1688 $
64 LUKA HALUŽAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1686 $ 1686 $
65 LOVRO KOS OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1685 $ 1685 $
66 MARKO MAUROVIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1684 $ 1684 $
67 ANTE BAVČEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1629 $ 14 $ 40 $ 1683 $
68 MARKO UGLJAREVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1645 $ 37 $ 0 $ 0 $ 1682 $
69 MARTIN MALOVIC OŠ Trnsko, Trnsko 0 $ 0 $ 0 $ 1682 $ 0 $ 1682 $
70 MISLAV JANIĆ OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1682 $ 1682 $
71 ANTONIO SENTIC OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1680 $ 0 $ 1680 $
72 FILIP LOJE I.OŠ.Dugave,Dugave 1634 $ 31 $ 14 $ 0 $ 0 $ 1679 $
73 MAJA PERICA I.OŠ.Dugave,Dugave 1643 $ 36 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1679 $
74 KRISTIAN OLUJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1646 $ 32 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1678 $
75 NIKOLINA MICEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1615 $ 31 $ 32 $ 0 $ 1678 $
76 RENATA SMETIŠKO Travno – vrtić 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1678 $ 1678 $
77 JOSIP BARIŠIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1643 $ 34 $ 0 $ 1677 $
78 LUKA STIPETIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1622 $ 13 $ 42 $ 1677 $
79 JAGOR TAMBAČA OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1677 $ 1677 $
80 JANJA TOMIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1636 $ 40 $ 0 $ 1676 $
81 MARKO GOLUBAR OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1676 $ 1676 $
82 DOMINIK SPEVEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1609 $ 23 $ 43 $ 0 $ 1675 $
83 IMRAN SREBRENIKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1622 $ 14 $ 39 $ 0 $ 0 $ 1675 $
84 TIBOR MILIĆ OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1675 $ 0 $ 0 $ 1675 $
85 FILIP BAČA OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1673 $ 0 $ 0 $ 1673 $
86 KRESIMIR TODORIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $ 58 $ 1673 $
87 SANDI RAJTARIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1673 $ 1673 $
88 BOŽO CVETKOVIĆ OŠ Odra, Odra 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1672 $ 1672 $
89 FILIP KRILČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1671 $ 1671 $
90 FRANO ŠOOŠ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1670 $ 1670 $
91 IVAN PAVLAK OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1669 $ 0 $ 0 $ 1669 $
92 TOMICA DRAŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1634 $ 35 $ 0 $ 0 $ 1669 $
93 TOMISLAV NOVAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1669 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1669 $
94 TOMISLAV BIKIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1669 $ 1669 $
95 BERNARD KOLJAJ I.OŠ.Dugave,Dugave 1668 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1668 $
96 IVAN BOKŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1668 $ 1668 $
97 MATIJA POREDSKI OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1667 $ 1667 $
98 KRISTIAN PERŠA I.OŠ.Dugave,Dugave 1666 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1666 $
99 BRUNO KOLOVRAT OŠ Odra, Odra 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1666 $ 1666 $
100 DOMINIK ZGLAVNIK OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1665 $ 0 $ 0 $ 1665 $
101 HRVOJE STOJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1665 $ 0 $ $ 0 $ 0 $ 1665 $
102 MATE JURKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1640 $ 25 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1665 $
103 LOVRO MANCE OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1664 $ 0 $ 0 $ 1664 $
104 VLATKO MILISLAV OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 0 $ 1664 $ 0 $ 1664 $
105 IVAN BAKOVIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1664 $ 1664 $
106 DOMINIK TRGOVEC I.OŠ.Dugave,Dugave 1663 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1663 $
107 ROBERT SESAR OŠ Ive Andrića, Sopot 1625 $ 38 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1663 $
108 VIKTOR BRAJDIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1663 $ 1663 $
109 LUKA JANDRIJEVIĆ OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1661 $ 0 $ 0 $ 1661 $
110 ZLATAN SIĆANICA I.OŠ.Dugave,Dugave 1661 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1661 $
111 FILIP PAJTLAR I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1661 $ 1661 $
112 DELAC MARKO OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1660 $ 0 $ 1660 $
113 MATEJ ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1660 $ 0 $ 0 $ 1660 $
114 VITA ČORLUKA I.OŠ.Dugave,Dugave 1660 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1660 $
115 ANTONIO TOLIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1659 $ 1659 $
116 LUKA PERVAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1657 $ 1657 $
117 JAKOV BAJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1656 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1656 $
118 MAGDALENA KUJUNDŽIĆ OŠ Trnsko, Trnsko 0 $ 1656 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1656 $
119 KARLO GLUVIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1656 $ 1656 $
120 DARIA STRIČAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1627 $ 0 $ 0 $ 28 $ 0 $ 1655 $
121 DARIO KULENOVIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1617 $ 38 $ 0 $ 1655 $
122 ELA ŠTIMAC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1655 $ 1655 $
123 DENIS KOŠTIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1654 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $
124 FRANE PUKLIN OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 1654 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $
125 LUKA BIKIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1654 $ 1654 $
126 IVAN KUJUNDŽIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 1653 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1653 $
127 LEONARDO BOŠNJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1630 $ 23 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1653 $
128 JAKOV VRBAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1653 $ 1653 $
129 KARLO BADANJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1626 $ 26 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1652 $
130 MATIJA GOLUBAR OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1652 $ 1652 $
131 LUANA BARABA I.OŠ.Dugave,Dugave 1651 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1651 $
132 LUKA POČINOK OŠ Trnsko, Trnsko 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1651 $ 1651 $
133 DOMAGOJ ANTE LAŠTRE OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $ 0 $ 1650 $
134 MARCELA HORVAT I.OŠ.Dugave,Dugave 1628 $ 22 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $
135 MARIO JELIČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1650 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $
136 LORENA MIHOLIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1650 $ 1650 $
137 MARCO NASSABAIN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1649 $ 0 $ 0 $ 1649 $
138 SVEN JONKE OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1649 $ 0 $ 1649 $
139 VIKTOR KUČALO I.OŠ.Dugave,Dugave 1649 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1649 $
140 MARTIN PETRINOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1649 $ 1649 $
141 ALEN ZBILJSKI I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1621 $ 0 $ 27 $ 0 $ 1648 $
142 KARLO KELENTRIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1648 $ 1648 $
143 IGOR CVITKO OŠ Mladost, Utrine 1647 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1647 $
144 MATIJA ŠAINOVIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1647 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1647 $
145 ANA MARIJA PAVIČIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1647 $ 1647 $
146 FILIP MANDIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1646 $ 1646 $
147 DARIO CVITKO OŠ Mladost, Utrine 1645 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1645 $
148 DOROTEA ANTUNOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1616 $ 29 $ 0 $ 0 $ 1645 $
149 STELLA MIKACINIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1645 $ 1645 $
150 ROBERT SEDLANIĆ OŠ Mladost, Utrine 1644 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1644 $
151 ERIK GEDŽIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1644 $ 1644 $
152 JAN POČIVAVŠEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1643 $ 1643 $
153 BENJAMIN BLAGAJČEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1642 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1642 $
154 IVA ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1642 $ 0 $ 0 $ 1642 $
155 ROMAN BERTOLAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1617 $ 25 $ 0 $ 0 $ 1642 $
156 MATIJA SEKULIĆ OŠ Mladost, Utrine 1641 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1641 $
157 ZVONIMIR TOMIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1641 $ 0 $ 0 $ 1641 $
158 MATIJA BURGLER OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1641 $ 1641 $
159 ANTONIO ŠERNAUL OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 1640 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1640 $
160 HRVOJE KOVAČ I.OŠ.Dugave,Dugave 1639 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $
161 MARKO BRAJDIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1639 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $
162 JURAJ VRANIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1639 $ 1639 $
163 FILIP DUMANČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1638 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1638 $
164 DINO KOŠTIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1638 $ 1638 $
165 ENDRID ČOLAKU OŠ Mladost, Utrine 1637 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1637 $
166 MARIJA BASARA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1637 $ 1637 $
167 ANA PARADŽIK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1609 $ 27 $ 1636 $
168 IVAN KRALJ I.OŠ.Dugave,Dugave 1636 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1636 $
169 TRPIMIR BRLETIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1636 $ 1636 $
170 ETIEN BAŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1635 $ 1635 $
171 KARLA BERTOLAN OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1613 $ 21 $ 0 $ 0 $ 1634 $
172 IVAN TOLIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1634 $ 1634 $
173 VEDRAN KUCAN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 0 $ 1633 $ 0 $ 1633 $
174 LOVRO DRAGANOVIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1633 $ 1633 $
175 NEZIR BEGOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1632 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1632 $
176 JAKOV BRAJKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1632 $ 1632 $
177 IVAN MOHORKO I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $ 12 $ 1631 $
178 MARIN MAKSAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1631 $ 0 $ 1631 $
179 MATIJA MARIČEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1610 $ 0 $ 0 $ 21 $ 0 $ 1631 $
180 JOSIP TOLIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1631 $ 1631 $
181 KRUNO KIRASIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1630 $ 0 $ 0 $ 1630 $
182 IVANA SIVRIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1630 $ 1630 $
183 EMMA BALJAK OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1629 $ 1629 $
184 BRUNO TARBUK OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 1628 $ 0 $ 0 $ 1628 $
185 FRAN BARIŠIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1605 $ 0 $ 22 $ 1627 $
186 FILIP MARINOVIC OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1626 $ 0 $ 1626 $
187 IVAN BILIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1626 $ 0 $ 0 $ 1626 $
188 SARA ŠAJNIĆ OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1626 $ 1626 $
189 BRUNO BERNIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1625 $ 0 $ 1625 $
190 MISLAV MIKACINIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1625 $ 1625 $
191 DAMJAN GRUBELIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1624 $ 0 $ 1624 $
192 DOMINIK CIMERMAN OŠ Mladost, Utrine 1624 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1624 $
193 MARIJA KARLA ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1624 $ 0 $ 0 $ 1624 $
194 NIKOLA MUSULIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1624 $ 1624 $
195 BRUNO LIBER OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1623 $ 0 $ 1623 $
196 LUCIJA MARCELIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1623 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1623 $
197 DENIS BEDEKOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1623 $ 1623 $
198 MIHAEL MIKULIĆ OŠ Gustava Krkleca Travno 0 $ 0 $ 0 $ 1622 $ 0 $ 1622 $
199 TEA STOJANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1611 $ 10 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1621 $
200 TIN PRUSINA OŠ Ive Andrića, Sopot 1621 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1621 $
201 LUKA BUGARIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1621 $ 1621 $
202 DINKO KOTTNI I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1620 $ 0 $ 0 $ 1620 $
203 DINO HAĐISELIMOVIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 1620 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $
204 FRAN BILIC OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $ 0 $ 1620 $
205 KATARINA STIPANIČIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1620 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $
206 MATEJ SVRŽNJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1620 $ 1620 $
207 JASMINA KOŠTIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1619 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $
208 LUKA RUKAVINA OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 1619 $ 0 $ 0 $ 1619 $
209 MARIANA UGLJAREVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1619 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $
210 LUCIJA TOVILO OŠ Sveta Klara, Klara 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1619 $ 1619 $
211 JOSIP PLAVEC OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1618 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $
212 LEONARDO VUKAS I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $ 0 $ 1618 $
213 MARTINA KRČ I.OŠ.Dugave,Dugave 1618 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $
214 MARIN GRŽAN OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1618 $ 1618 $
215 MARKO TUCIC OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 1617 $ 0 $ 1617 $
216 IVOR KRALIK OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1617 $ 1617 $
217 LEON RAŠLIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1616 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1616 $
218 LEONARD NASSABAIN OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1616 $ 0 $ 0 $ 1616 $
219 MIHOVIL SPEVEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1603 $ 10 $ 3 $ 0 $ 1616 $
220 TIN DAMIR MILISLAV OŠ Braće Radić, Botinec 0 $ 0 $ 0 $ 1616 $ 0 $ 1616 $
221 PAVEL ZRNIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1616 $ 1616 $
222 BARBARA KRČ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1615 $ 0 $ 0 $ 1615 $
223 HELENA ČOLIG I.OŠ.Dugave,Dugave 1615 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $
224 VINKO LEKO OŠ Ive Andrića, Sopot 1609 $ 6 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $
225 JOSIP MRŠIĆ OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1615 $ 1615 $
226 SARA BRKIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 1614 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1614 $
227 DENIS BARTOLINČIĆ OŠ Većeslava Holjevca, Siget 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1614 $ 1614 $
228 ANTONIO KRIZMANIĆ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 1613 $ 0 $ 0 $ 1613 $
229 JOSIP JAIĆ OŠ Mladost, Utrine 1613 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1613 $
230 TOMISLAV MANDIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1613 $ 1613 $
231 JANEŠ TOMISLAV I.OŠ.Dugave,Dugave 1601 $ 0 $ 0 $ 11 $ 0 $ 1612 $
232 JURAJ RAKUŠA I.OŠ.Dugave,Dugave 1612 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1612 $
233 MARINA MUTAK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1612 $ 0 $ 0 $ 1612 $
234 ZAIM KADRIJA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1612 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1612 $
235 ADRIAN JABIR KUCELIN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1611 $ 0 $ 0 $ 1611 $
236 KARLA KRASNIĆ OŠ Frana Galovića, Dugave 0 $ 1611 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1611 $
237 MAGDALENA PAVLIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1608 $ 3 $ 0 $ 0 $ 1611 $
238 BENJAMIN AŽDAJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1611 $ 1611 $
239 JAKOV TOPIĆ OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1610 $ 1610 $
240 FILIP BERNARDIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1609 $ 0 $ 0 $ 1609 $
241 IVAN ĆOSIĆ (5.a) I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1605 $ 4 $ 1609 $
242 IVAN LOŽNJAK I.OŠ.Dugave,Dugave 1604 $ 0 $ 0 $ 5 $ 0 $ 1609 $
243 TONI MARIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1609 $ 1609 $
244 DAVOR OSTRIHON OŠ Zapruđe, Zapruđe 0 $ 0 $ 1608 $ 0 $ 0 $ 1608 $
245 FILIP KLJAJIC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1601 $ 7 $ 1608 $
246 LEON CESAREC I.OŠ.Dugave,Dugave 1608 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1608 $
247 MONIKA VRABEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1608 $ 0 $ 1608 $
248 FILIP POČIVAVŠEK I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1608 $ 1608 $
249 FLAMUR KADRIJA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 1607 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $
250 FRAN MARKOVIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 1607 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $
251 NINA TELAROVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $ 0 $ 1607 $
252 LUKA DRAKULIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1607 $ 1607 $
253 KARLA KATARINA HALUŽAN I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1606 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1606 $
254 MELISA GOLAĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1606 $ 0 $ 1606 $
255 NIKA ŠEGOTA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 1606 $ 0 $ 0 $ 1606 $
256 LUKA ČUSEK I.OŠ.Dugave,Dugave 1605 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1605 $
257 LUCIJA GLAVAŠ OŠ Mladost, Utrine 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1605 $ 1605 $
258 ANDREA BOLTA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1604 $ 0 $ 0 $ 1604 $
259 DINKO PERICA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1604 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1604 $
260 ROMEO VUKAS I.OŠ.Dugave,Dugave 1603 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1603 $
261 FILIP LIVAJA OŠ Brezovica, Brezovica 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1603 $ 1603 $
262 DIBRA KRASNIĆ OŠ Ive Andrića, Sopot 1602 $ 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $
263 KARLO KRSTANOVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 1602 $ 0 $ 0 $ 1602 $
264 KRISTINA KLJAJIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1601 $ 1 $ 0 $ 0 $ 1602 $
265 MATEA BOLTA I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $ 0 $ 1602 $
266 NINA ŠPIRANEC I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 1602 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $
267 LUKA JAKOVLJEVIĆ I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1602 $ 1602 $
268 GABRIEL ROLLER I.OŠ.Dugave,Dugave 0 $ 0 $ 0 $ 0 $ 1601 $ 1601 $

Poziv – Mikronis kup 2012

Sunday, November 11th, 2012

Poštovani!
Ovim putem Vas pozivamo da sudjelujete na V. Pojedinačnom šahovskom prvenstvu osnovnih škola Novog Zagreba sa učenicima i učenicama Vaše škole. Prvenstvo će se odigrati u subotu 24. studenog 2012. godine u prostorijama I. osnovne škole Dugave, Školski prilaz bb. Početak prvenstva je u 09:30 sati, a kraj oko 14:00 sati.

Popis škola kojima su upućeni pozivi za sudjelovanje:

OŠ braće Radić, Šenoine Branke 22 – voditelj Nenad Fruth,
OŠ Brezovica ,Brezovička cesta 98 A – voditelji: Dragica Šainović i Zdravko Margitić,
OŠ Frana Galovića , Školski prilaz BB – voditelj Željko Brdal,
OŠ Gustava Krkleca, Božidara Magovca 103 – voditelj Dario Bobanović,
OŠ Mladost – Karamanov prilaz 3 – voditelj: Jasmin Hutinović,
OŠ Trnsko, Trnsko 25 – voditelj: Zdravko Margitić,
OŠ Večeslava Holjevca , Siget 23 – voditelj: Marijan Jasak
OŠ Zapruđe, Meštrovićev trg 8 A – voditelj Igor Stojaković,
I. OŠ Dugave, Školski prilaz BB – voditelj Željko Brdal,
OŠ Sveta Klara, Mrkšina 42 – voditelj Vjekoslav Novak,
OŠ Otok , Gradićeva 4 -voditelj Željko Gabre,
OŠ Lučko , Puškarićeva 102 -voditelj prof. TZK,
OŠ Odra, Đačka Ulica 5 -voditelj prof. TZK,
OŠ Savski Gaj,Remetinečka cesta 64 A -voditelj prof. TZK,
OŠ Stjepana Bencekovića , Horvaćanski trg 1 –voditelj prof. TZK
OŠ Ive Andrića ,Milovana Kovačevića 18 – voditelj prof. TZK,

O svim dosadašnjim ekipnim i pojedinačnim prvenstvima osnovnih škola Novog Zagreba te o djelovanju i aktivnostima Šahovske škole Dugave na popularizaciji šaha više informacija možete saznati na www.sah-dugave.org. Na stranici možete preuzeti Pravilnik Mikronis kupa 2012.

Preuzmite

PRAVILNIK MIKRONIS KUPADOWNLOAD
REJTING MIKRONIS KUPADOWNLOAD

Prijave za sudjelovanje primaju se do četvrtka 22. studenog 2012. godine na e-mail adresu voditelja Prvenstva Željka Brdala:
Zeljko.brdal@xnet.hr

Prijava mora sadržavati slijedeće podatke:

ime i prezime, razred, datum rođenja, naziv škole, naselje sjedište škole, rejting Mikronis kupa, broj iskaznice Odmorko ili zdravstvene iskaznice.

Informacije

Za sve detaljnije informacije možete se obratiti u I. osnovnu školu Dugave:

Ravnatelj: Tomislav Cvitanović, tel: 66 24 732
Voditelj ŠŠK Dugave: Željko Brdal, tel: 66 36 392; 091 517 17 47

Nadamo se da ćete pozitivno odgovoriti na ovaj naš poziv i sa svojim učenicima i učenicama uveličati ovo prvenstvo.

Sa štovanjem,

Ravnatelj:
Tomislav Cvitanović

Mikronis kup – IV. šahovski turnir za učenice i učenike osnovnih škola Novoga Zagreba

Saturday, May 28th, 2011

Da i šah može biti zanimljiv djeci dokazala je u subotu 14. svibnja 2011. godine Šahovska škola Dugave. Šahovska škola Dugave djeluje već više od jednog desetljeća u I. OŠ Dugave u Novom Zagrebu gdje svojim aktivnostima aktivno radi na popularizaciji šaha među djecom i ukazuje na njegove neiskorištene odgojno-obrazovne mogućnosti. A, ovaj put je organizirala IV. Mikronis kup koji je ujedno i pojedinačno prvenstvo osnovnih škola Novog Zagreba. Prvenstvo, nedjelja, nema škole, sunčano vrijeme, a škola prepuna veselih i zadovoljnih učenika. Zvuči nevjerovatno, ali je istinito da je šahovska igra na ovogodišnjem Mikronis kupu okupila 83 novozagrebačkih učenika i učenica. Svi su se ravnopravno natjecali i uživali u čarima kraljevske igre, od 1. do 8. razreda, od princeza do prinčeva, od kraljeva do dama.

Mikronis kup 2011

Sudjelovale su slijedeće osnovne škole Novog Zagreba: OŠ braće Radić, OŠ Brezovica, OŠ Trnsko, OŠ Lučko, OŠ Otok, OŠ Zapruđe, OŠ Mladost, OŠ gustava Krkleca, OŠ Frana Galovića i I. OŠ Dugave. Uz njih su sudjelovali i učenici gosti iz OŠ Retkovec i OŠ Ivan Merc.

Prvenstvo je proteklo u fer i korektnoj borbi, u opuštenoj atmosferi koja je sve njegove sudionike učinila sretnim i ponosnim što su sudjelovali. Odličan posao odradili su i suci ovog natjecanja Tomislav Mihalinčić, Mladen Nagl i Hrvoje Grobelšek koji su se snašli u svim situacijama. Titulu prvaka Mikronis kupa uvjerljivo je sa svih sedam pobjeda zasluženo osvojio učenik 4b I. OŠ Dugave Miljenko Muha. Zanimljivost ovog prvenstva svakako je činjenica da su svi natjecatelji osvojili medalje i diplome, a najuspješniji i najsretniji su kući došli sa predmetnim nagradama iz bogate Mikronisove informatičke opreme.

Posebnost ovog natjecanja svakako je i podjela na prinčeve i princeze (1-4 razred) i kraljeve i dame (5-8 razred). Zahvaljujući toj podjeli podijeljeno je četiri kompleta medalja.

PRINCEZE

PRINCEZA 1. – Renata Šitić, 4a, OŠ Gustava Krkleca
PRINCEZA 2. – Antonija Marijanović, 4a, I. OŠ Dugave
PRINCEZA 3. – Janja Tomić, 4c, I. OŠ Dugave

DAME

DAMA 1. – Bruna Duspara, 6c, I. OŠ Dugave
DAMA 2. – Marija Marijanović, 6c, I. OŠ Dugave
DAMA 3. – Nikolina Micek, 5b, I. OŠ Dugave

PRINČEVI

PRINC 1. – Miljenko Muha, 4b, I. OŠ Dugave
PRINC 2. – Šitić Želimir, 3c, OŠ Gustava Krkleca
PRINC 3. – Zvonimir Šćulac, 4b, OŠ Frana Galovića

KRALJEVI

KRALJ 1. Martin Malović, 8b, OŠ Trnsko
KRALJ 2. – Sentić Antonio, 6b, OŠ Mladost
KRALJ 3. – Mario Stanić, 5c, OŠ Brezovica

 

REZULTATI PO KOLIMADOWNLOAD
KONAČNI POREDAK MK 2011DOWNLOAD
IZVJEŠTAJI I REZULTATI SVIH KOLADOWNLOAD

Mikronis kup 2010 – izvještaj

Saturday, May 15th, 2010

U subotu 01. svibnja 2010. godine odigran je u I. OŠ Dugave Mikronis kup 2010. – III. Pojedinačno šahovsko prvenstvo učenika i učenica osnovnih škola Novoga Zagreba. Na ovogodišnjem prvenstvu je sudjelovalo rekordnih 80 učenika i učenica, a zanimljivost je i to da se iza jednog „broja“ krije šestogodišnja Nika Šegota koja još i ne ide u školu! Škole koje su imale svoje predstavnike na Mikronis kupu 2010. su: OŠ Gustava Krkleca, OŠ Mladost, OŠ Lučko, OŠ Zapruđe, OŠ Trnsko, OŠ Brezovica, OŠ Braće Radić, OŠ Frana Galovića i I. OŠ Dugave. Natjecanje je proteklo u fer i korektnoj borbi na 64 crno-bijela polja, a pravdu je dijelio trojac šahovskih mušketira: Tomislav Mihalinčić, Damir Obad i Vinko Zlomislić. U skladu sa ciljem organizatora ovoliki broj učenika i učenica zorno pokazuje da interes za bavljenje šahom postoji, a ako se uzme u obzir da su prethodna dva Mikronis kupa okupila (2008-70; 2009-60 igrača) može se zaključiti da taj interes raste.

Zahvaljujući tvrtki Mikronis svi mladi novozagrebački šahisti i šahistice kući su donijeli diplome, medalje i predmetne nagrade, a organizator je u potpunosti ostvario poznato šahovsko geslo: gens una sumus.

Ukupni rejting 2008. / 2009. /2010. možete skinuti ovdje > DOWNLOAD REJTING
Konačan poredak, rezultati i izvještaji po kolima > DOWNLOAD IZVJEŠTAJI


Poredak na Mikronis kupu 2010. godine:

Mikronis kup 2010
Organizator(i) : Šahovska škola Dugave
Direktor turnira : Željko Brdal
Glavni ili nadzorni sudac : Tomislav Mihalinčić, CA
Sudac : Damir Obad, CCA ; Vinko Zlomislić
Grad : Zagreb – Dugave
Rejting : 1615
Datum : 01.05.2010

Mikronis kup – III. šahovski turnir za učenice i učenike osnovnih škola Novoga Zagreba

Tuesday, April 13th, 2010
Poštovani,
Ovim putem Vas pozivamo da sudjelujete na III. Pojedinačnom šahovskom prvenstvu osnovnih škola Novoga Zagreba sa učenicima i učenicama  Vaše škole. Prvenstvo će se odigrati u subotu 01. svibnja 2010. godine u prostorijama I. osnovne škole Dugave, Školski prilaz bb. Početak prvenstva je u 09:00 sati, a kraj oko 13:30  sati.

PRIJE PRIJAVE OBAVEZNO PROČITAJTE PRAVILNIK TURNIRA!!!


Popis škola kojima su upućeni pozivi za sudjelovanje:
OŠ Braće Radić , Šenoine Branke 22 – voditelj Nenad Fruth,
OŠ Frana  Galovića , Školski prilaz BB – voditelj Željko Brdal
OŠ Zapruđe, Meštrovićev trg 8 A – voditelj Igor Stojaković,
OŠ Mladost – Karamanov prilaz 3 – voditelj: Jasmin Hutinović,
OŠ Odra, Đačka Ulica 5 – prof. TZK
I. OŠ Dugave, Školski prilaz BB   – voditelj Željko Brdal,
OŠ Trnsko, Trnsko  25 – ravnateljica
OŠ Gustava  Krkleca, Božidara Magovca 103 –  voditelj: Vlado Nigrin,
OŠ Ive Andrića, Milovana Kovačevića 18 – prof. TZK,
OŠ Otok, Gradićeva 4 – ravnatelj,
OŠ Savski Ggaj, Remetinečka cesta 64 A – ravnatelj,
OŠ Brezovica, Brezovička cesta 98 A – voditeljica: Dragica Šainović,
OŠ Stjepana Bencekovića, Horvaćanski trg 1 – ravnatelj,
OŠ Večeslava Holjevca, Siget 23 – voditelj Marko Ždravac
OŠ Lučko, Puškarićeva 102 – prof. TZK
OŠ Miroslava Mrkše, Mrkšina 42 – prof. TZK
O svim dosadašnjim ekipnim i pojedinačnim prvenstvima osnovnih škola Novoga Zagreba te o djelovanju i aktivnostima Šahovske škole Dugave na popularizaciji šaha više informacija možete saznati na www.sah-dugave.org. Na stranici možete preuzeti Pravilnik  Mikronis kupa 2010. Prijave za sudjelovanje primaju se do petka 22. svibnja 2010. godine na e-mail adresu voditelja turnira profesora Željka Brdala: Zeljko.brdal@zg.t-com.hr
Prijava mora sadržavati slijedeće podatke: ime i prezime, razred, datum rođenja, naziv škole, naselje sjedište škole, broj iskaznice Odmorko ili učeničke knjižice!

Informacije

Za sve detaljnije informacije možete se obratiti u I. osnovnu školu Dugave:
Ravnatelj: Tomislav Cvitanović, tel:  66 24 732
Tajnica: Marija Jamić, tel:  66 71 733
Voditelj ŠŠK Dugave: Željko Brdal, tel:  66 36 392; 091 517 17 47
Nadamo se da ćete pozitivno odgovoriti na ovaj naš poziv i sa svojim učenicima i učenicama uveličati ovo prvenstvo.
Sa štovanjem,

Ravnatelj:
Tomislav Cvitanović